Arama sonuçları: *

1. SECTOSS

PlayStation 5 Slim alınır mı?

goruntusu hosuna gıtmese bıle bence fat kasa al ben bıle slim sevmeme ragmen ps5 fat cfi 1216 aldım cunku slıme gore baya avantajlı ozellıkle sogutma olarak
  2. SECTOSS

Öneri zor ve eglencelı oyun onerisi

souls like türündenmiydi o?
  3. SECTOSS

dead cells zor değil bence baska onerınız varmı
  4. SECTOSS

Yardım 2x8 16 GB DDR3 RAM ÖNERİR MİSİNİZ ?

şahsen ddr3 ram 0 alınmaz bana gore cok ucuza 2. elde tonlarca ddr3 ram var
  5. SECTOSS

katana zero ve hotlıne mıamı gıbı zor ve eglencelı oyunlar onerırmısınız (only up,altf4,getting over it gibi oyunları önermeyin lütfen onlar sadece zor eglencelı degıl)
  6. SECTOSS

Yeni Ekran Kartı Tavsiye Ve Öneri

garantısı vs varsa 15-20 ye gıder yoksa 10-14 arası
  7. SECTOSS

şimdilik kart ve işlemci al ılerde satarsın sıstemı ve cıddıyım 1.5k verıp amazondan almayın benım bırcok yakınım oradan ekıpman aldı cok memnunlar paranıza yazık olur
  8. SECTOSS

şuan sizde am4 ıslemcı var yanı ryzen 5000 serısı am5 yanı ryzen 7000 serısıne gecmek ıstersenız hem ıslemcı hem anakart hem ramı yukseltmenız lazım yok yapmam dıyorsanız sadece ryzen 7 5800x3d alın ve fırma guvenılıdır gonul rahatlıgı ıle alabılırsınız
  9. SECTOSS

https://www.teknobiyotik.com/galax-geforce-rtx-4070-super-ex-gamer-1-click-oc-12gb-gddr6x-192-bit-dp-hdmi-rtx-4070-super-ekran-karti-47som7md7jbk.html?ref=akakce&v=1.40 asus dual yerıne bunu al ıslemcı olarakta am4 kalıcaksan 5800x3d am5 e gececeksende 7500f ve uzerı
  10. SECTOSS

darbogaz yasarsın baya bı ama psu yeterlı olur darbogaz olayınıda dsr ıle cozersın tavsıyem dsr ıle 2k+dlss ıle kullanman
  11. SECTOSS

Yardım katana zero telefon kısmı gecılmıyor

kotu son ıcın tum senaryolara kırmızı cevap vermek lazımmıs yaklasık 10 dakıkadır fln telefonu kapatıyorum fakat bırsey olmuyor ne yapmam lazım
  12. SECTOSS

Astroloji'ye Update Geldi!

abı burc olayındakı bana gore en komık sey dıyorlarkı bu ay bu burc sanslı olucak ama hıcbır sans gelmıyor a.k o.O2 gecenlerde yengeç şanslı dediler arkadasımın burcu cocuk 10k TL kaybettı
  13. SECTOSS

1.23.9 un ne zaman gelecegı bellı degılmıs vahıy e baglıymıs hocam
  14. SECTOSS

yeni uptade gelmeden zor umarım en yakın zamanda 1.23.9 gelir arkadasıma fazla enerjı yuklendıgı ıcın aynı anda 4 burca bırden donusuyor anlasamıyoruz
  15. SECTOSS

umarım en yakında zamanda gelir satürn de bug var enerjıyı yanlıs yone gonderıyor
  16. SECTOSS

hocam sürüm 1.23.9 ne zaman gelir
  17. SECTOSS

bunlar hep saturn jupıter venus cart curtun enerjısınden dolayı
  18. SECTOSS

arkadaşlar yarın davranıslarınız degısıcek burclarınızın degıstıgıne gore
  19. SECTOSS

abey ben sımdı yengecmıyım o.O2
  20. SECTOSS

2024 de oyun videoları tutar mı?

o zaman zor mecburen bır sermaye kurman lazım bence yazın bır ıse gır yenı bır pc al ekıpmanlar al oyle basla
Top Bottom