Arama sonuçları: *

1. -Mehmet-

Çözüldü✓ Cooler master haf 700 satan varmıdır

game garaj da buna benzer bir cooler master kasalı sistem satılıyordu, sadece kasayı tekil satıyorlarsa bi sorabilirsin. Satmıyorlarsa deepcool morpheus da çok güzel duruyor
  2. -Mehmet-

pckolik güvenilir bir site mi ?

pckolik güvenilir, salatalık çıkmaz merak etme :D
  3. -Mehmet-

Çözüldü✓ ınno3D RTX4070 SUPER x3 OC 12GB diğerlerine göre farkı ne

işlemciyi 1800 lira farkla 7800x3d yapabiliyordun sanırım yapılıyorsa öyle yap, onun dışında parçalar uyumlu
  4. -Mehmet-

Vestel 65ua9090 vs 65ug9630

belki üretimi durduysa o yüzden artmış olabilir bilgim yok
  5. -Mehmet-

Çözüldü✓ A520 mi B450 mi anakart almalıyım

a520 çok giriş bir anakart aldığıma pişman oldum
  6. -Mehmet-

Çözüldü✓ A520 mi B450 mi anakart almalıyım

b450
  7. -Mehmet-

Vestel 65ua9090 vs 65ug9630

Çok ciddi bir fark göremedim. Gördüğüm farklılıklar bunlar (iki ürünün de 65 inç olanını baz aldım) : Cihazların çıkış yılı arasında 1 yıl fark var Hoparlör özelliklerinde farklılıklar var 65gu9630 Google TV olarak geçiyor yani içinde bildiğimiz gömülü android var ayrı box almaya gerek yok...
  8. -Mehmet-

Hangi ekran kartını önerirsiniz

4070 super
  9. -Mehmet-

3080 ti vs 4070 super ?

4070 super tabii ki
  10. -Mehmet-

12 inç ve üzeri tablet önerisi

https://www.epey.com/tablet/samsung-galaxy-tab-s9-ultra-wi-fi.html
  11. -Mehmet-

Kurtlar Vadisi müthişliği

keşke daha da abartılsaymış. Türkiye tarihinde gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biridir orijinal kv. Film-senaryo okumasını bilen sektörün içinden veya ilgisi olan kişi kv nin ülke standartlarının ne kadar üstünde bir dizi olduğunu anlar zaten :D
  12. -Mehmet-

Valorantta Dava durumu?

ciddi bir küfür etmediğin sürece sorun olmaz , panel kullanmak suçtur tehdit ettiğini kanıtlarsan suçlu bulunma ihtimali var. Cesaret edeceğini sanmam ederse de korkulacak bir durum olmaz. Ve evet kaydı e devletine düşer.
  13. -Mehmet-

Ekran Kart Fanlarım Yavaş Dönüyor

75 e kadar kabul edilebilir sıcaklıklar, malum yaz mevsimindeyiz kart ses olmasın diye o seviyede tutuyordur manuel ayarlamanıza gerek yok zararı olmaz.
  14. -Mehmet-

Sıvı sogutma önerisi lazım

o sitenin ismi veya linkleri atılmıyor hocam banlı, sebebi o
  15. -Mehmet-

3090 mı 4070 Ti mı Hangisi daha iyi

4070 ti super
  16. -Mehmet-

inno3d rtx 4070 super x3 oc 12Gb ALINIRMI?

Alınır. İnno3d nin kartları tuğla gibi olmuyor güzel.
  17. -Mehmet-

Bu havalarda nasıl serinlerim ?

buz torbaları oluyor onlardan denenebilir, vantilatör kurabilirsin veya masa tipi fan olabilir.
  18. -Mehmet-

Okula eski kitapları getirmek zorunlu diyorlar

götür sende kalsa yük olacak uğraşmaya değmez. Bende ders kitaplarını götürüp test kitaplarımı götürmeye üşenmiştim , sonra sahafa götürdüm kitap karşılığı takas ettim :kekw: 1718317083 lan zamanında bize atık tesisine gidiyor tekrar kağıt yapılıp kitap basılıyor diyorlardı :D
  19. -Mehmet-

XFX RX 6750 XT ve MSI rx 6750 XT farkı ne ?

msı mech modeli ise daha sıcak çalışır, Xfx daha serin olur. Hangisi bütçene uygunsa onu al.
  20. -Mehmet-

Klavyelerde % işareti ne demek

tuş adedi değişiyor. Numpad veya fn tuşları olmayan klavyeler oluyor o oran bunu belirtmekte
Top Bottom