Arama sonuçları: *

• Users: Thrill
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Thrill

Ortak Midjourney hesabı kuruyoruz. Katılmak ister misiniz?

Arkadaşlar merhaba Midjourney discord üzerinden ortak kullanılabiliyor. Ortak hesap oluşturacağız. Aylık kişi başı 50-60₺ civarına geliyor. Katılmak isterseniz yazın arkadaşlar. Kişi eksiğimiz var. Relax Modda sınırsız görsel oluşturabilirsiniz. Edit: Haziran Ayı için aboneliğimiz yenilenecek...
  2. Thrill

Fortnite Rekor Üstüne Rekor "11.6 Milyon Eş Zamanlı Oyuncu"

Çıkışından 6 yıl sonra OG ismine sahip orijinal haritasının geri dönmesiyle bir günde 44 milyon oyuncu aktif oldu ve 6 milyon 172 bin 463 oyuncunun eş zamanlı olarak oyundaydı. https://www.webtekno.com/fortnite-es-zamanli-oyuncu-sayisi-rekoru-kirdi-h138378.html Bugün gerçekleşecek etkinlik ile...
  3. Thrill

❌İndirim Bitti! Nivea Men 150ml Deo Amazon Prime 4 Al 3 Öde + %10 İndirimle 233₺

Nivea Men 150ml Deodorant ürünlerinde Amazon Prime'lılara 4 al 3 öde + 250₺ üzeri %10 indirim. 4 Deo 233₺'ye tanesi 58₺'ye geliyor kaçırmayın. Linki Park ettim https://amzn.eu/d/5Ww24JS
  4. Thrill

Yardım Anakart Type-C Girişi Ekleme TRON V3 - GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2

TRON V3 sistemle beraber GIGABYTE B550 AORUS ELITE V2 anakart aldım ve DEEPCOOL MATREXX 55 MESH kasanın hiçbir yerinde Tip-C girişi yok. Bağlamam gereken bazı kablolar için Tip-C girişine ihtiyacım var. Anakartta Ön Panel Konnektörü varmış ama benim kasa desteklemiyor maalesef. Şöyle bir...
  5. Thrill

NFS Unbound en ucuza nasıl oynayabilirim?

İyi bayramlar, iyi forumlar herkese.. Need for Speed Unbound yakın zamanda kırılacak gibi görünmüyor. EA Pro ile aylık 150₺'ye oynanabiliyor ama merak ettiğim çevrimdışı hesap satan siteler Önerebileceğiniz bir site ya da yöntem vs. var mıdır?
  6. Thrill

Android tablet uygulama yüklenmesini engellemek istiyorum

Merhaba arkadaşlar Evde babam, annem bir şeyler izlesin diye bir tablet aldım ama küçük kardeşim eline geçtikçe oyun oynuyor. Oyun vs yüklenmesini engellemek istiyorum. Sadece Play Store ebeveyn denetimi ile değil Apk yüklemesi de engellemem gerek. Hiç bir şekilde uygulama yüklenemez hale...
  7. Thrill

Öneri WP Haber Sitesi İçin Güçlü Hosting ve Paket Önerisi

Merhaba arkadaşlar Türkiye çapında kullanıcı kitlesini hedeflediğimiz Wordpress temelli bir haber sitesi oluşturmak istiyoruz. Önceliğimiz hız Google Cloud ve Amazon Lightsail önerir misiniz? Hangi Firmayı önerirsiniz? Nasıl bir paket tercih etmeliyiz? 8GB Bellek 4 Çekirdek işlemci gibi...
  8. Thrill

Çözüldü✓ Isınma Sorunu - XFX RX 5700 XT Raw II Ultra Termal Pad Kalınlık Bilgisi Gerekli

Merhaba arkadaşlar 2 yıldır XFX RX 5700 XT Raw II Ultra kullanıyorum ve oyun oynamaya ara vermiştim, tekrar başladım. Ekran kartı sıcaklığım 85 dereceyi buluyor VRam 100 dereceyi geçiyor. Termal macun ve termal pad yenileyeceğim. Macun Thermal Grizzly Kryonaut 1gr 12.5w Pad Thermalright...
  9. Thrill

Öneri Maximum 3250₺ Laptop Önerisi (Oyun Oynatmasa da Olur) - 12 Eylül 2021

Merhaba arkadaşlar, Kardeşim üniversiteye başlıyor ve piyasaya çok hakim değilim, az çok donanım bilgim olsa da. Sizden 4000₺'yi çok geçmeyecek şekilde genellikle ders için kullanılacak bir laptop önerisi rica ediyorum.
  10. Thrill

Yardım Game Pass Ultimate PC - EA Play Aktif Etme

Game Pass Ultimate PC satın aldık ve EA Play dahil. Bir türlü aktif edemedik EA Play. Cahilliğimi maruz görün nasıl yapacağız? Bir konu video vs bulamadım. Oyunlar da görünmüyor Microsoft Store'da
  11. Thrill

Regal 65R7540UA Önerir Misiniz?

Merhaba arkadaşlar Televizyon almak istiyoruz. Mi Box ile kullanacağız ama karar veremedim. Büyük olsun istiyorum. Bunu önerir misiniz? Ya da yakın bütçe ile farklı bir tv...
  12. Thrill

6300₺ Bütçeye Hazır ya da Toplama Sistem Önerisi

Merhaba arkadaşlar Çalıştığım yer için toplama ya da hazır kasa alacak patron. Ben kullanacağım. 5500₺ gibi bir bütçeye Render ve Grafik tasarımda iş görse iyi olur Bu akşam alacağız nasip olursa.. Önerinizi bekliyorum Edit 6300₺ oldu bütçe ve 2 Kasa alacağız Bunu değerlendirir misiniz...
  13. Thrill

Yardım FSP HYDRO 700w - Tıkırtı Sesi

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 1.5 ay önce sistem topladım. İmzamda mevcut özellikleri. https://www.trendyol.com/fsp/hydro-k-700-serisi-80plus-bronze-700w-guc-kaynagi-p-37159067 Fsp Hydro 700w 80plus Bronze Güç kaynağı kullanıyorum. Çok araştırarak bu forumun da önerisi ile aldım ama özellikle...
  14. Thrill

Öneri 1000₺ PC Hoparlör Önerisi

Merhaba arkadaşlar Rampage Shard aldım. Bugün geldi ama bir hoparlörü bozuk cızırtı çıkarıyor ve Subwoofer perdesinden rahatsız edecek kadar pır pır sesi çıkıyor. Görüntüsü harika ama sesi çok üzdü. İade edip başka ses sistemi almayı düşünüyorum. Sesi yüksek ve kaliteli olsun istiyorum 1000₺...
  15. Thrill

Yardım Rampage RMS-311 SHARD - Subwoofer perde titreme sesi

Merhaba arkadaşlar Rampage RMS-311 SHARD aldım ve bugün elime ulaştı. Ses sitemlerinden çok anlayan biri değilim. Subwooferın öndeki perde kısmında bir ezilme bükülme vs yok ama basslarda çok fazla titreme sesi çıkıyor gibi geldi bana. Normal midir kullanan arkadaşlar var mı?
  16. Thrill

Öneri AOC CQ32G1 31.5" Önerir misiniz?

Merhaba RX 5700 XT ve Ryzen 7 3700x için monitör almak istiyorum ve bunda karar kıldım. Tasarımcıyım. Genelde oyun oynamak ve tasarım/video vs. yapmak için kullanacağım. https://eu.aoc.com/en/gaming-monitors/cq32g1 Siz önerir misiniz? QHD 27" bir monitör almak mı mantıklı yoksa daha üzeri mi...
  17. Thrill

Öneri 3000₺ Civarı 2K Oyuncu Monitörü Önerisi

Merhaba sistemim aşağıdaki gibi. Fiyatlar çok değişken ve ucuz bir monitör almayacağım için önerinizi almak istiyorum. Aynı zamanda video ve tasarım işleriyle de ilgileniyorum. Renk ve parlaklık olarak yeterli olsun istiyorum. 2K 144Hz bir monitör almak istiyorum 27" ve üzeri. MSI B450 TOMAHAWK...
  18. Thrill

Yardım 3 Pin ARGB Bağlantısı - Tomahawk Max ve Dark Vision Pro

Merhaba arkadaşlar sistemi yeni topladım. Benzer konu açan var mı bilmiyorum bulamadım. Kasanın ARGB fanlarını yazılımla kullanmak istiyorum. Msi Mystic Light vs.. Kasanın fan kontrolcüsünden gelen Mb Sync kabloları bu şekilde 3 pin ve tek kablolu VDG pini şeklinde Kasadaki JRGB girişler 4...
  19. Thrill

Çözüldü✓ Aras Kargo İncehesap Ekran Kartımı Başka Şehre Göndermiş

Merhaba Herkese 12 Haziran Cuma İncehesap Gaming Gecesinden Ekran Kartı ve SSD aldım. Pazartesi kargolandı ve incehesabın sitesinde baktığımda yolda görünüyor. Verilen kod hatalı yada eksik kargo sorgulama yapamıyorum. Adresim hatasız incehesapta.. Normal şartlarda dün teslim edilmesi lazımdı...
  20. Thrill

Öneri 600W - 700W / 600₺ Altında PSU Önerisi

Merhaba arkadaşlar Yeni sistem topladım pazartesi kargolanacak tüm parçalar ama bir türlü güç kaynağına karar veremedim. Sistem temel olarak.. Tomahawk Max, Ryzen 7 3700X, XFX RX 5700 XT RAW II 600₺'yi geçmeyecek şekilde tüm önerilerinize açığım
Top Bottom