Arama sonuçları: *

• Users: deekk
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. D

15000 TL Laptop önerisi

Öğretmenlik okuyorum. İşlemci olarak performansının iyi olması önemli. Tercihen IPS, 8x2 ram ve 500gb ssd.(depolamayı arttırmaya izin veren bir alet olursa mis gibi olur) Taksit ve iade kolaylığı için Amazon veya hepsiburadanın kendi sattığı bir laptop önerirseniz sevinirim.
  2. D

3000 TL mouse önerisi

Tercihen 2000TLden yukarı çıkmak istemiyorum. g502 kullanıyordum 9 yıldır. Viper mini kullandım ama sensörü kaliteli değildi. Uzun süre kullanmak istiyorum. g502 mi alayım yoksa g502x mi? veya başka bir fareye geçeyim mi? g502 nin makrolarını çok seviyorum ama eskisi kadar dayanıklı değiller...
  3. D

Part time kuryelik ile kredi kartı

şuanda enparada öğrenci kredi kartım var 1700TL kadar ama kuryelik yaptığım için en azından 5 10k limitli bi kredi kartı istiyorum. Nasıl bir şekilde kredi kartına başvurayım. Çok fazla bi gelir girişi olmuyor ama sonuçta vergi mükellefiyim. Kredi kartı açarlar mı? nasıl başvurayım? enparadan...
  4. D

Gigafiber kablolaması nasıl oluyor?

Binama yeni türknet'in siyah gigafiber kutusu geldi ve internette okuduğuma göre kutu takıldıktan en geç 1 ay içinde genel olarak, aktifleştirilebiliyormuş eğer isteğinizi belirtirseniz. Şimdi benim kafama takılan; 1gbs internet hangi kabloyla gelicek ve apartmana nasıl çekilecek? telefon hattı...
Top Bottom