Arama sonuçları: *

• Users: NikoBellic
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. NikoBellic

Yazın tyt mi ayt mi çalışmak iyi olur?

merhaba 11.sınıf bitti sayılır tyt'em çok eksik bu yaz tyt gömmek istiyorum ama bazı çevrem 11'i bir tekrar edin diyor tyt'ye gömmekten yanayım siz ne dersiniz?
  2. NikoBellic

oyundayken oyundan atma sorunu

merhaba bazı oyunlarda bilgisayarım oyunun tam ortasındayken oyundan atıyor sebebi nedir sizce rdr2 gibi oyunlarda sorun olmadı witcher 3 birde ghost of tsushimada oyundan atma problemi yaşıyorum oyun ortalarında sistemim şöyle ASUS PRİME B450M K II ASUS DUAL RX 580 8 GB RYZEN 5 2600 XPG 8 GB...
  3. NikoBellic

R5 2600 işlemci ısınıyor

R5 2600 normalde öyle fazla ısınan bir işlemci değil mağlum havalar çok sıcak odam da bayağı bir sıcak işlemci boşta min 55 az önce witcher 3 oynadım Max 91 gördü witcher mı çok ısıtıyor yoksa havalar mı (termal macun mx-4) (stok fan)
  4. NikoBellic

Nays sim kart blokesi nasıl kalkar

Steam'den oyun almak için nays'a para attım 60 TL falan bana başta sim kart blokesi vermemişti parayı hesaba attım attıktan sonra oyunu tam alırken sim kart blokesi verdi yeni operatöre geçtiğim için olması lazım uygulamadan çıktım tekrar girdim bu sefer sim kart blokesini kaldır diye bir...
  5. NikoBellic

Days Gone alınır mı?

Merhaba epic games mega indirimlerinden days gone titanfall 2 gözüme çarptı hangisi alınır yada bu fiyatlarda hangi oyun alınır?
  6. NikoBellic

Ghost of tshushima optimizasyonu iyi mi çıktı?

Merhaba dün oyun PC'ye çıktı ben bir kaç video izledim optimizasyonu fena değil gibi sizce?
  7. NikoBellic

A34 mü Note 12 Pro mu?

A34 mü redmi note 12 Pro mu yoksa s20 fe mi tercih edilmeli?
  8. NikoBellic

Samsung Galaxy A24 alınır mï

Merhaba omix x400 denen lanet cihazdan kurtulmak için bir telefon lazım sorunsuz redmi note 11 Pro redmi note 20 Pro a24 ya da sizin önerilbileceğiniz var mi
  9. NikoBellic

Witcher 3 denen Oyunun Kötü Olması

Hayatımda gördüğüm en ovarreted oyun bu olabilir savaş mekanikleri mobil düzeyde ana karakter desen tepki bile vermiyor 10 dakika da iade ettim tek kelime ile çöp şu şahısa tek kelime dahi etmek istemiyorum
  10. NikoBellic

GT 630 ile ne oynanır

Bir arkadaş almıs hangi oyunları oynatır fazla bir şey oynatmaz ama gene de bilen söylesin
  11. NikoBellic

18 yaş altı banka hesap açma yöntemi

Şu videoda 18 yaş altı banka hesabı açılıyor ben şubeye velim ile gittiğimde hesap açamayız sadece bireysel emeklilik açarız dediler galiba buradan çocuk hesabı açılıyor içinde Iban varmış ben param güvende ile ürün satmıştım param papara'ya gelmemişti buradaki Ibana gelir mi
  12. NikoBellic

18 yaş altı hesap açamıyorum

Merhaba bugün annem ile iş bankası Ziraat Vakıfbank neredeyse tüm bankalara uğradık hepsi bireysel emeklilik ile açabiliyoruz diyorlar onun dışında hesap açmıyoruz diyorlar hesap açmak ücretsiz değil mi yok ayda 400 bilmem ne hesapta bekletin diyorlar direk hesap açmıyorlar siz, nasıl açtınız...
  13. NikoBellic

Bu karakter baldur's gate 3'te varmı?

Heryerde var oyunda var mı yoksa mod mu?
  14. NikoBellic

11.sınıf paragraf önerisi?

Hız ve renk kitabını bitirdim şimdi hangi paragraf kitabına geçeyim
  15. NikoBellic

18 yaş altı banka önerisi

16 yaşındayım bir banka hesabı açmaya karar verdim papara ile birçok işlemden mahrum kalıyorum o yüzden yarın banka hesabı açtırıcam velim ile önerileriniz neler aklımda iş bankasının ilk imza kartı var sizin düşünceleriniz nelerdir?
  16. NikoBellic

Bu parayı nasıl alacağım

Param güvende ile ürün sattım alıcı onayladı IBAN olarak papara IBAN girdim hemen sonra iyzico'dan aşağıdaki fotodada olduğu gibi para yattiğı söyleniyor para hesapta yok araştırdım ve papara IBAN olmuyormuş hizmetleri aradım banka hesabım olmadığı için babamın ki ile değiştirdim ama her...
  17. NikoBellic

Sahibinden param güvende papara hesabıma gelmedi

Param güvende hizmeti ile bir psu sattım alıcıya ulaşıp onay vermiştir iyzco'dan mail gelmiş ve para yatırılmıştır diyor ama papara girdiğimde param yok ne yapmam lazım
  18. NikoBellic

Sahibinden param papara hesabıma gelmedi

Merhaba sahibinden param güvende hizmeti ile bir power supply sattım bugün alıcı ürün onayladı ve işlem tamamlandı ve fotoğrafta gördüğünüz gibi paramın hesabıma yatırldığı görünüyor ancak herhangi bir şekilde param papara hesabıma yatırılmamıştır ne yapmam lazım?
  19. NikoBellic

Sahibinden param güvende ürün satabilirmiyim?

Merhaba arkadaşlar bir psu satacam 16 yaşındayım param güvende ile verecem sorun çıkmaz değil mi IBAN olarak papara hesabımı kullandım ürün satabilirim değilmi ve para paraya gider mi bildiğiniz gibi paparanın kendi ibanı var
  20. NikoBellic

Sekiro pek beğenemedim

Sekiro oynadım biraz biraz beğenmedim gibi oyun sonradan mı güzel oluyor
Top Bottom