Arama sonuçları: *

• Users: tugay05
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. tugay05

Öneri Hava veya sıvı soğutucu önerisi

Beyler malum havalar ısındı pc lerde ısınmaya başladı ister istemez R5 5600 işlemci kullanıyorum kasa olarak vento g20a kasa mevcut fiyat performans olarak soğutucu önerir misiniz? öyle aham şahım pahalı soğutuculara gerek yok işlemciyi 65 70 in üstüne çıkarmasın yeterli benim için varmıdır...
  2. tugay05

Yardım Samsung Galaxy S21 ekranın ghostinglenmesi

Dostlar merhabalar 2-3 senedir samsung s21 kullanmaktayım telefonumdan genel manada memnunum fakat geçen gün video izlerken BEYAZ renk bir kısım oldugunda ekranımda instagram butonlarının (arama , anasayfa , mesaj kutusu gibi) simgelerin oldugunu farketttim dümdüz beyaz bir sayfa açtım ve bu...
  3. tugay05

Yardım İşlemci Fan Hızı ve Kasa Fan hızını nasıl ayarlarım

Arkadaslar merhabalar Bilgisayarımı gece gündüz açık bırakıyorum. Bilgisayar yattığım odada geceleri ister istemez fan sesi çok olmasada geliyor anakartım MSİ B450M-A PRO MAX kasam Vento VG20A çeşitli programlar ile fan hızı ayarı yapabilirmiyim veya fan kontrolcüsü vs mi almam gerekiyor
  4. tugay05

Öneri Televizyon arkası ve Bilgisayar arkası için Led Aydınlatma Önerisi ?

Beyler Selamlar. Televizyon arkası için ve bilgisayar masamın çevresi , monitör arkası için Led şerit aydınlatma kullanan var mı Öneriniz nedir ? Prize takılıp çalışan olabilir , USB ile çalışan olabilir , Pil ile çalışan olabilir Öyle abes fiyatlarda olmazsa sevinirim kullanan ve önerisi olan...
  5. tugay05

Yardım Kasamın Temperli Camı Yok Nasıl Bir şey yapılabilir ?

Dostlar merhabalar Bilgisayar kasamın Temperli camı yok kırık. Kasam Vento g20a Kasamı bu şekilde camsız kullansam sıkıntı olur mu ? Toz sıkıntısı olur gibime geliyor sadece. Camcılarda falan cam yaptırmaya kalksam pahalıya patlar gibi internette te baktım bulamadım kasamın temperli camını ne...
  6. tugay05

Öneri Araba için Led Ampül Tavsiyesi ?

Arkadaşlar merhabalar arabamın Kısa far ampülü patlamış . Yeni far almak istiyorum Farım Mercekli. Led ampüll kullanan arkadasların öneri ve tavsiyelerine ihtiyacım var Böyle karşıdan gelenin gözünü almayacak şekilde düzgün ve kaliteli bir ampül arıyorum. Farım mercekli olduğu için Led göz almaz...
  7. tugay05

Öneri Başlangıç motoru olarak CF Moto 250SR iyi midir ?

Dostlar merhabalar motorsiklet almayı düşünüyorum daha önce motor hiç kullanmadım,Bu aralar bir motor alma hevesim var CF Moto 250SR almayı düşünüyorum bu motordan kullanan var mıdır ? Motorun görünüşü çok hoşuma gidiyor. 150.000 bandında motorun fiyatı Başlangıç motoru olurmu bu motordan ?
  8. tugay05

Öneri SSD Dönüştürücü kullanan var mı ?

Dostlar merhabalar Bilgisayarımda depolama alanım yetersiz gelmeye başladı Sata veya hdd almak istemiyorum internette gezinirken şu dönüştürücü ile karşılaştım bu tarz dönüştürücü kullanan var mı ? Sağlıklı bir performans alabilirmiyim ...
  9. tugay05

Yardım İş Değişikliği Hakkında Fikirlerinize İhtiyacım Var...

Dostlar merhabalar , 4 senelik bir iş tecrübem var... 4 ay önce yeni bir işe başladım, başvurularım sonucunda geri dönüş olan yerlerle konuşup şuanki işyerimle anlaştım. Yaklaşık 4 ay önce başvurduğum bir işyerinden bugün geri dönüş aldım İnsan Kaynakları departmanında personele ihtiyaçları...
  10. tugay05

Yeni işim konusunda kararsızım?.

Dostlar merhabalar , 4 ay önce yeni bir işe başladım, başvurularım sonucunda geri dönüş olan yerlerle konuşup şuanki işyerimle anlaştım. Yaklaşık 4 ay önce başvurduğum bir işyerinden bugün geri dönüş aldım İnsan Kaynakları departmanında personele ihtiyaçları varmış, neyse bugün görüşmeye gittim...
  11. tugay05

🔥İndirim U.S. Polo Assn. Sepette %60 indirim

Beyler geçenlerde bakınmak için avm ye gittiğimde marka farketmeksizin 500-600 den aşağıda sweatshirt göremedim aynı sekil kışlık üründe . ama Sepette %60 indirimle 350₺ civarına sweatler geliyor + olarak 1500 tl üzeri 300 tl indirim var. Ben yakalamışken yapıştırdım bence almak isteyen varsa...
  12. tugay05

Öneri Kablolu Kulaklık Önerisi ?

Dostlar Merhabalar uzun süredir Iphone kulaklığı ile yoluma devam ediyordum fakat yeni bir sistem aldım ve kulaklığın kablosu yetişmiyor yoksa memnunum kulaklığımdan gayet güzel ses ve mikrofonu var. bana önerebileceğiniz ses kalitesi ve mikrofonu iyi olan bir kulaklık önerisi yapabilirmisiniz...
  13. tugay05

Öneri Hangi internet sağlayıcısı iyidir Önerilerini bekliyorum.

Dostlar selamlar Evde Türk Telekom internet kullanıyorum 24mbps hiz ama 24 alamiyorum ve oyunlarda ping sorunum var. Alt yapı sorguladigimda 72mbps ye kadar destekliyor sizinde önerileriniz varmi internet sağlayıcı olarak ve modem veriyorlarmı montaja gelirken ?
  14. tugay05

Yardım Itopyadan aldigim sistemin temperli cami kirik geldi. Ne yapmaliyim?

Beyler sistemi elime ulasti fakat tamperli cami kırık cikti ne yapmaliyim sistemi geri yollamakla ugrasmak istemiyorum acik kullansam sıkıntı olurmu veya camini bulabilirmiyim?
  15. tugay05

Yardım Hangi klavye almalıyım? Klavye Önerisi

Dostlar merhabalar yeni bir sistem aldım yaklaşık 12 senedir laptop kullanıyorum ve klavye ihtiyacım var Mekanik ve uzun ömürlü bir klavye istiyorum numpad olsa güzel olur Bu 2 klavye arasında kaldım çok fazla bir ücret vermek istemiyorum hangisini önerirsiniz...
  16. tugay05

Monitör dahil 30k bütçe ile Sistem Önerisi ?

Beyler Kasa için 23-24k bir bütçem var monitör için ise 6-7k bir bütçe mevcut Nasıl bir sistem ve monitör almalıyım monitördeki önceliğim 27 inch olması. Kasa için ise 1tb ssd ve GEN4 bir anakart olması tercihimdir. tavsiyelerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum..
  17. tugay05

🔥İndirim SAMSUNGLULARA AMAZON PRİME 6 AY HEDİYE !!!

Dostlar Mailimi kontrol ettiğimde amazon prime 6 ay hediye edildiğini gördüm Samsung kullanan arkadaşlar Mail adreslerini bir kontrol etmesinde fayda var Bu sayede AMAZON PRİME nin nimetlerinden 6 ay boyunca ücretsiz faydalanabileceğizz.... :kedi: :peped:
  18. tugay05

İTOPYA DA-G7 MSİ 4060(15999₺) VS PCKOLİK GHOST V3 4060Tİ(19999₺) HANGİSİ ?

Dostlar Yeni çıkan F/P kralı sistemi gerçekten fiyatı çok güzel açıkcası 2 sistem arasında kaldım sizce aradaki farka değer mi ? İkisinden birini alacağım İtopyadaki sistemde pek fazla özelleştirme seçeneği mevcut değil ama ghost sisteminde işlemci 5600 ,240mm sıvı sogutma anakart ve ssd...
  19. tugay05

MSİ VS SAMSUNG MONİTÖR HANGİSİ ALINMALI ?

Dostlar yeni bir sistem alacağım bu günlerde monitörde ihtiyacım var ve almışken düzgün ve uzun ömürlü bir şey almak istiyorum. bu iki monitöre denk geldim Amazon Prime ile SAMSUNG 6999 TL MSİ 6799 TL ye geliyor diğer satış sitelerinden fiyatları oldukça uygun sizce hangisi alınmalı ? veya...
  20. tugay05

20600 liraya 3060ti li sistem alınır mı? ?

Agalar sistemi özelleştirdim. İşlemciyi r5 5600 , ssd adata 1tb , ve anakartı b550 a olarak yükselttim sizce bu fiyata böyle bir sistem nasıldır. çok fazla ağır oyun oynamıyorum genellikle CS tarzı fps oyunları bu fiyata nasıl sizce bana fiyatı uygun gibi geldi ve almışken düzgün kaliteli bir...
Top Bottom