Arama sonuçları: *

1. B

Tvs jubitetin koltuğunun önündek şey

Fotodaki gibi Max 3 KG yazıo üstünde poşet koyuyorum yere değiyor ne için bu
  2. B

Meslek lisesi programlama bölümü

Merhaba lys ye girdim geçti vs. Meslek lisesi'nde programlama bölümüne gitsem 4 yıl sonra iş bulabilir miyim tanıdıklar ortada kalırsın iş bulamazsın atanamazsın fln diyorsa sizede sormak istedim
  3. B

Fiyat dikkate alınmaksızın rtx 2060 super vs rx5600 xt

Merhabalar rx 5600 xt vs rtx2060 süper hangisi alınır asus tüf gaming rx 5600 xtmi yoksa asus rog strix rtx 2060 süper fiyatlar dikkate alınmayacaktır işlemci olarak r5 3600 düşünüyorum
  4. B

Telefon otg kablosu ile klavye ingilizceden türkceye geçmiyor

Merhaba telefona otg ile klavye bağlıyorum ama klavye İngilizce yani mesela i ye bastığımda " İşareti çıkıyor nasıl türkce yaparım düzeltirim telefon realme c55
  5. B

Java minecraft telefondan

Merhaba hava minecraftı Android'de açmak için bir launchere ihtiyacım var önerebilir mısınız pojav launcher, hello launcher ve fold craft launcher dışında
  6. B

Telefonuma mouse bağladım imlec yapma

Merhaba telefonuma mouse bağladım ama imlec istediğim gibi değil nasıl pc'de ki imlec gibi yaparım
  7. B

Papara 18 yaş altı hesap doğrulama...

Merhaba velimde papara var bendede var benimki onaysız onaylamaya çalıştığımda NFC kısmında bu işlem için kullanıcı hesabının onaylı ve sözleşmeli olması gerekiyor diyor kimlikte fotoğraf yok nasıl yapabilirim veliminki sözleşmeli
  8. B

Papara kimlik bilgileri ile hesap onaylayan

Merhaba papara da hesabımı onaylafım ve başvuruya alındı hesabım ama sonradan giriş ekranına atıp giriş yapmaya çalışıncada bu hatayı veriyor
  9. B

Sizce ben nasıl biriyim

Anakart Merhaba az önce farkettim cüzdanı internet cafede unutmuş sizce nasıl biriyim Anakart Anakart(opsiyonel Anart)
  10. B

Sizce ben nasıl biriyim

Merhaba az önce fark ettim cüzdanı internet cafede masanın üstünde unutmuşum ben sizce nasıl biriyim
  11. B

Adrese dayalı lise adres öğrenme

Merhaba beyler adrese dayalı olarak bizim burda nazilli lisesi var ben atatürk anadolu olarak düşünüyorum adresimi nereye aldırmam gerektiğini nereden bulabilirim
  12. B

Nazilli atatürk anadolu lisesi

Merhabalar direk konuya gireceğim nazilli atatürk Anadolu'ya giden varmı veya nadıl bir yer iyi mi? birde adresimi nereye aldırmam gerekiyor
  13. B

Adrese dayalı lise için adres taşıma nasıl yapılır

Merhaba adrese dayalı lise için adres nasıl taşınıyor
  14. B

Pubg mobile vonfig atma zarchiver gizliliğiniz için

Merhaba pubg de config atacağım zarchiverde izin istiyor izini vermeye çalışıncada gizliliğinizi korumak için başka klasör seçiniz diyor
  15. B

Xess vs dlss vs fsr hangisi daha performanslı

Merhaba bu 3ü arasında daha çok performans yükselten hangisi sıralama nasıldır
  16. B

Arc a750 vs rx 6600 hangisi?

Beyler sizce hangisi daha iyi 3060 yokmuş gibi konuşun önemli olan hangisi alınır fiyatları arasındaki farka değermi
  17. B

2024 ryzen 5 5500 alınır mı?

Merhaba 2023 2022 de 5600 ile olan fiyat farkından alınmazdı şuan ara biraz açıldı acaba alınabilirmi artık fiyatına değermi
  18. B

20000 TL Bütçeye Sistem Toplama

Merhaba beyler 20k bütce yle monitör dahil bi sistem toplamak istiyorum bişiler önerir misiniz?
  19. B

Gmail hesabı 2 adımlı

Merhaba telefona format atmam gerekti hesaplardan çıkış yaptım onvo smart tv var bizde onda giriş yapıloydı bu 2 adımlı doğrulama geliyor ama tv'ye hiçbir ekran gelmiyor olduğu gibi dıruyor acaba nasıl TV'den bu hata gelmiyecek şekilde çıkabilirim tv yi sıfırlayayımmı
  20. B

Androidde pc uygulamaları

Merhaba ötg + USB çoğaltıcı var bu sayede klavye mouse bağla yanılıyorum acaba telefona (androide) pc uygulamaları kurabilir miyim. Exe uzantılı dosyaları nasıl çalıştırırım. Visual Studio kuracağım
Top Bottom