Arama sonuçları: *

• Users: OguzKR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. OguzKR

Yardım Telefonda virus mu var

Selam esette böyle çıktı bidaha tarattim olmadı kaspersky da çıkmadı düzelmiş midir sorun
  2. OguzKR

Yurt dışında yaşamak icin ne yapmalıyım

Yurt dışında yaşamak istiyorum nasıl yapabilirim
  3. OguzKR

Yardım 240 gb ssd ile 1tb M2 ssd takinca format gerekli mi

Selam 240gb ssd ile 1tb m2 ssd ile değiştirince format gerekli mi
  4. OguzKR

Yardım Gta V Online Araba Sürerken oyun donuyor

Selam araba sürerken bir anda donuyor ve 2 dk sonra açılıyor oyun d de yani Hard diskte
  5. OguzKR

Bir tb M2 ssd takınca format gerekli mi

Selam bilgisayarcıya sordum 240 GB'lık ssd 1 terabayt m2 ssd ile değiştireceğim yine sesi takınca Format atılması gerekli mi
  6. OguzKR

Yardım Gta V Online da Nasıl Plaka değiştirilir

Selam gta online da mesela 35 OKS 35 Yapmak istiyorum bir yolu var mı yapsam ban yer miyim
  7. OguzKR

Xbox game bar alakasız içerikler

Selam Windows ve g tuşuna basınca Xbox game Bar açılıyor oradan yakalamalara girdiğimde saçma sapan fotoğraflar çıkıyor ismi de belli değil dosya konumunu Görüntüle dediğimde zaten ben bu videoları yerelden yani ssd'den hdd'ye atmıştım yani c'den D'ye şimdi fotoğraflarını da atacağım Bunlar...
  8. OguzKR

Xbox Game Bar Alakasız İçerikler

Selam Windows ve g tuşuna basınca Xbox game Bar açılıyor oradan yakalamalara girdiğimde saçma sapan fotoğraflar çıkıyor ismi de belli değil dosya konumunu Görüntüle dediğimde zaten ben bu videoları yerelden yani ssd'den hdd'ye atmıştım yani c'den D'ye şimdi fotoğraflarını da atacağım Bunlar...
  9. OguzKR

Bunlar nedir acaba ben anlamadım

Selam oyunda birkaç vuruş attım onları izlemek için window g ye basıp Xbox Game Bar dan yakalamaları gördüm böyle şeyler çıktı bunlar nedir acaba 1716330576 Bunlar
  10. OguzKR

Windows Xbox Game Bar yakalamalarda değişik şeyler var

1716328699 Selam yakalamalarım c klasöründeydi yani ssd'yi de ona Hard diske attım böyle değişik değişik şeyler çıkmaya başladı Lütfen yardımcı acil
  11. OguzKR

Win g yapınca yakalamalarda değişik sey çıkıyor

1716327686 Selam c'deki yakalama kliplerini D'ye attığımda böyle değişik şeyleri gördüm hiç açılmıyordu yardımcı olabilir misiniz hiç olmadı öyle bir şey daha önce
  12. OguzKR

Bende kaygı bozuklugu mu var

Merhaba mesela geçen sene bilgisayarıma virus girip hesabım calinmisti o günden beri ne zaman pc de virus çıksa fln kalp krizi gecircek gibi oluyom sadece bilgisayar da değil çoğu şeyde böyle ne yapmam lazım (psikolog dışında )
  13. OguzKR

Yardım Valorantta ajan sectikten sonra baya bi bekletiyor gec açılıyor

1716241617 Merhaba bu fotoğraflardaki gibi oluyor oyun geç açılıyor adamlar birinci round u bitiriyorlar benimki daha yeni açılıyor oyun Hard disk e kurulu yani yereldisk c değil d olan 1716241674 Ssdde yer yok eğer sorun öyleyse ssd alacağım
  14. OguzKR

Yardım Valorant karakter sectikten sonra donuyor

Böyle oluyor sonra geç açılıyor ssd ye yuklesem çözülür mü sorun çözülür mu acaba
  15. OguzKR

Yardım Ssd'de yer yok ve yüklü oyun da yok

222 GB kullanılabilir ssd alanı var yani yerel disk AMD klasörü var 30 GB o kullanılıyor kullanıcılar klasörü var o da 30 GB kullanıyor Ardından windows'ta 30 GB kullanıyor ve oyun oyna hiçbir şey enik değil bulamıyorum da 60 GB nerede Onu bilmiyorum Yardımcı olur musunuz baktım baktım hiçbir...
  16. OguzKR

Valorant gec açılıyor

oynarken maç bekleme ekranında geç açılıyor
  17. OguzKR

Yardım ssd cok dolu ve hicbirsey kullanmıyorum

Ben de bir tane ssd var 178 GB dolu ve hiçbir şey yapmıyorum 46 GB boş yer var ve bu 222 GB Ben bunu nasıl temizlerim baktım hiçbir oyun falan da yüklü değil yardımcı olur musunuz Lütfen acil
  18. OguzKR

Valorant yavas aciliyor

maç bekleme ekranında çok uzun kalıyor Sonra açılıyor sebebi nedir
  19. OguzKR

Fps oyunu ve hikaye oyunu icin hafif 2000 TL'ye steelseries Mouse önerisi

Fps oyunu ve hikaye oyunu icin hafif 2000 TL'ye steelseries Mouse önerisi alabilirmiyim lutfen
Top Bottom