Arama sonuçları: *

• Users: veneficus
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. veneficus

lenovo tab m10 2nd Gen 3 yıllık deneyimlerim

almayın aldırmayın vallaha günaha girersiniz asla tavsiye etmiyorum oyun falan oynayacaksanız sakın almayın oyunun ortasında aniden oyundan atıyor sinir hastası oldum youtubedeki her çözümü denedim olmadı format attım olmadı çözümüde yok sakın almayın bazen youtubeden video izlerken bile atıyor...
  2. veneficus

oyundan atma sorunu.

lenovo tab m10 2nd Gen cihazımda oyun oynarken 5 6 dakika sonra hata vermeden direk oyundan atıyor genellikle brawl stars oynuyorum çoğu kaynakta ram yetersizliğinden dolayı oyundan atar yazıyor ama cihazda 4gb ram var.Evde boş duran j7 prime a brawl stars yükledim ve 3 4 saat oynadım cihazda...
  3. veneficus

poco x6 pro kullanan var mı?

pili hızlı gidiyo diyorlar doğrumu
  4. veneficus

poco x6 Pro 16.000TL

mi.com 3.yılına özel 2300tl indirim + 700tl kupon ile 3000tl indirim oluyor ben satın alıcam sizleride bilgilendirmek istedim : TARİH:30.05.2024
  5. veneficus

poco x6 pro kullanan var mı?

şarzı hızlı gidiyor diyorlar youtubedeki inceleme videolarında hiç böyle şeyler demediler kullana varsa cevaplıya bilir mi?
  6. veneficus

poco x6 pro (8gb) alınır mı?

8gb ram bana az geldi 12gb lik versizyonunada bütçem yok sizce 8gb ram yeterli mi?
  7. veneficus

poco x6 12gb mi poco x6 pro 8gb mı

poco x6 12gb ram versiyonunu mu poco x6 pro 8gb ram versiyonunu mu alıyım
  8. veneficus

poco x6 12 ram + Xiaomi WiFi Range Extender N300 13.499TL

Mi.com 3 yaşında kampanyası ile 2.000TL lik bir indirim kazanıyorsunuz ayriyeten Xiaomi WiFi Range Extender N300 hediye yani toplamda 2419 TL lik bir indirim oluyor sizce alıyım mı
  9. veneficus

POCO X6 5G 12 GB 13.499TL

POCO X6 5G 12 GB + Xiaomi WiFi Range Extender N300 13.499TL Mi.com 3. yılına özel 2000TL indirim kazanmış oluyoruz ve Xiaomi WiFi Range Extender N300 ve yeni hesaplara 400tl indirim ile toplam 2819TL indirim kazanmış oluyoruz kaçırmayın derim TARİH: 28.05.2024
  10. veneficus

a35 mi poco x6 12gb mı?

oyun için poco x6 12gb mi samsung a35 mi
  11. veneficus

15.000TL telefon önerisi

15.000TL bütçe ile poco x6 almayı düşünüyorum m6 pro 2 bin TL ucuz ama işlemcisi biraz kötü telefonla oyun oynamak istiyorum sizce poco x6 mı alıyım yoksa farklı bir cihaz mı
  12. veneficus

vpn açınca siteler açılmıyor

oluşan sorun videoda daha net görünüyor youtube deki her çözümü denedim olmuyor vpn açınca aynı sorun chromu üzerindede oluyor
  13. veneficus

silinen e postayı geri getirebilir miyiz

yaklaşık 1 sene önce sildiğim e posta adresini geri kurtarabilir miyim ?
  14. veneficus

BAŞKASININ EPİC HESABI İLE GTA 5 İNDİRİLİR Mİ?

GTA 5 alıcaktım 700 TL den fazla olmuş arkadaşımda GTA 5 var ve onun hesabına giriş yapıp oyunu indirdikten sonra EPİC games hesabından çıkış yaparsam sorun olurmu fivem e falan girebilir miyim?
  15. veneficus

lenovo tab m10 2nd Gen oyundan atma sorunu

Merhaba internette gördüğüm her çözümü denedim fakat olmadı oyunlara girdikten 3 4 dakika sonra hata vermeden oyundan atıyor çözümü bilen var mı?
  16. veneficus

Pentakill 7A-RTX4000-ti alınır mı?

https://www.gamegaraj.com/urun/pentakill-7a-rtx4000-ti-s/ SSD yi 1tb yapıp alıcam darboğaz testinde %24.7 çıktı sizce alınır mı
Top Bottom