Arama sonuçları: *

1. T

MSİ Afterburner ekran kartını görmüyor.

Klasik mevzu sanırım. GTX1070 kullanıyorum, formattan önce sorun yoktu. Driverlerim güncel. Enable LOW level muhabbetini kapatınca ekran kartını görüyor ama o zaman da işlemcimi kontrol edemiyorum. Kapatınca kartı görüyor. 1716321120 1716390323 Bilgisi olan kimse yok mu acaba?
  2. T

Yardım 2. el anakart alırken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

2. El bir anakart buldum sarı sitede, B550 bir anakart, piyasası sıfırı 7-8k yakın. İkinci el fiyatı da yaklaşık 4.5-5 arası. Ne testler yapmam lazım? Nasıl kontrollerini yaparım nerelere bakmam gerekir? 2 yıl garantisi var. KFG var.
  3. T

-

konu kapanmıştır
  4. T

Brave Windows ses algılamıyor.

Brave Tarayıcı kullanıyorum. Optimize ve hızlı çalışıp az sistem tükettiği için, 3-4 gündür sistemim ses olarak Brave'yi algılamıyor. Youtube'ye giriyorum şarkı açıyorum, ses düzeyi karıştırıcısına bakıyorum Brave yok. Ses de gelmiyor. Nasıl düzeltebilirim? Farklı tarayıcı önerilerine açığım.
  5. T

Yardım Samsung Tab4 T-532 Silinmeyen Virüs

2015 civarlarında aldığım bir tabletim var. Bol bol apk oyun geçmişi var emektarın. 7-8 yaşlarında çocuğum tabi güzelinden yedim virüsü. Hazineden çıkarttım da bu virüsleri temizleyemiyorum. İki not alırım video izlerim falan diye kullanayım diyorum da temizliğini nasıl yapacağım bilmiyorum...
  6. T

R5 3600 RTX4060 besler mi? Farklı kartlara mı yönelmeliyim?

R5 3600 RTX4060 besler mi? 4060'a sıcak bakıyorum. Şuan GTX1070 kullanıyorum. Maximum 4060Tİ almayı düşünüyorum. AMD kartlara driver korkusu ve teknoloji eksikliği nedeniyle sıcak bakmıyorum. Alabileceğim en optimum kart nedir? Sistemim: 16GB 3600 MHZ RAM 144HZ 1080P Monitör 850W 80+Bronze...
  7. T

Çözüldü✓ Bilgisayar sol üst köşede kısa çizgi kalıyor

Ustamlar kolay gelsin, Bilgisayarımı bir güzel temizledim. Ekran kartımın soğutucu bloğunu söktüm termal macun yaptım kapattım ve soketlerini takıp sorunsuz şekilde bilgisayarı açtım. Fark ettim bir fan çalışmıyor tekrar açtım içini soketleri değiştirip tekrar açtım. Şuanda PC açılmıyor sol...
  8. T

Yardım Fivem Ekran Kartını Tam Yükte Kullanmadığı İçin Düşük FPS Sorunu

Sistem özelliklerim: R5 3600 CPB KAPALI, Gigabyte GTX 1070 3 Fanlı 8GB 4000MHZ XPG 16GB 3600mHz Ram MSİ B450M-A PRO MAX Anakart 500GB Nvme M2 SSD 1TB WD BLUE HDD 120GB JD SATA SSD Grafik ayarlarım yüksekte ancak ekran kartım tam yükte çalışmıyor daha doğrusu tam fps vermiyor. İstediğim fps en...
  9. T

Yardım Gigabyte Xtreme Gaming Driver ECO mode daha yüksek voltaj veriyor

Gigabyte Windforce 3 fanlı GTX1070 ekran kartına sahibim. Fivem'de 70-80 fps geçmediği için biraz inceleyeyim dedim Nvidia Denetim masası ayarlarını yaptım daha sonra uygulamadan gaming mode geçiricektim. Uygulamada gaming mode aldığımda 750-800 civarı voltaj veriyor MSİ Afterburner'den...
  10. T

Monster Pusat K3 Pro Led Arızası

Monster Pusat K3 Pro klavye kullanıyorum ve uzun zamandır da memnunum. Ancak bugün fark ettim de C düğmesinin ledi diğerlerinden farklı yanıyor. Diğerlerinde tüm klavye maviyken o koyu mavi yanıyor,kırmızıysa yeşil yanıyor gibi gibi. Sadece "C" tuşunda böyle bir sorun var. Daha önce Monstere...
  11. T

Elimdeki Dualshock'u bilgisayar algılamıyor.

Elimde Polygold marka DualShock 4 var. USB'yi bilgisayara takınca sarı ışık yakıp şarj moduna geçiriyor. Arada bir nadir mavi yakıp oyun modunu açıyor 1-2 dk sonra kapanıyor. DS4 Windows uygulaması görmüyor. Bluetooth ile bağladığımda kendi kendine kapanıyor. 1692731318 Bluetooth ile...
  12. T

Ekran kartımın arasından çıkan bu kablolar nedir?

ekra Ekran kartımda bu iki kablonun çıkık olduğunu fark ettim. Bunlar ne kablolarıdır? Ne işe yarar? Endişeleniyorum.
  13. T

Ramlerimin ikisini de takınca OC yapamıyorum.

Anakartım MSİ B450M-A PRO MAX F4-2400C15-8GVR Gskill F4-2400C15-16GVR GSkill sistemde ikisini de 8gvr olarak gösteriyor yani aynılar. Biri 2016 Biri 2020. stok hızları 2400mhz , 3200 yapınca ekran gelmiyor. Birini çıkartıyorum oc yapıyorum o zaman 3200'de sorunsuz çalışıyor. İkisi de OC...
  14. T

Forza Horizon 4 Steam açılmıyor

Arkadaşlar steamden Forza Horizon'a tıkladığımda açılmadan kapanıyor, ekran kartımın driveri en güncel indirdim nvidia geforce experience'den,windowsumu güncelledim, dosyalarımı doğruladım. Comodo antivirüs sağolsun uçanı kaçanı soluk alanı kapattığı için ondan şüpheleniyorum ama kurallarını...
  15. T

Çözüldü✓ Bilgisayarıma net bir şekilde virüs bulaştı acil yardım eder misiniz?

Arkadaşlar discord etiketim Kaira#1617 lütfen ekler misiniz? Reason diye bir uygulamnın herşeyini indirdi falan birşeyler anlayan varsa lütfen yardımcı olsun
  16. T

Fotoğraf kilitleme uygulamamın şifresini unuttum. Yardım eder misiniz?

Arkadaşlar LockMyPix diye bir uygulama indirdim kilitledim fotoğrafları videoları. Şifremi hatırlamıyorum. Bilgisayarımı bağladım telefona VP3 olarak kaydetmiş bu uygulama videoları da fotoğrafları da. Açabileceğim bir uygulama var mı ya da uygulamanın bir şekilde kilidini açabilir miyim?
  17. T

TürkNet'in son zammından sonra hangi interneti seçmeliyim?

Bildiğiniz gibi TürkNet son zamdan sonra internet ücretini 250₺ (cik) yaptı. Hal bu iken bize de yeni arayışlar düştü. Önerdiğiniz internet sağlayıcıları nedir? Şuanki internetim 100Mbit Download(80-90 geliyor), 7,5-8 mbit upload,15-20ms ping Önerdiğiniz hızlı,stabil uygun fiyatlı sağlayıcı...
  18. T

GTA 5 Rockstar Launcher hatası

Arkadaşlar ardışık olarak sürekli bir şekilde GTA'ya girmeye çalıştığımda "Code 134, Code 1,3000.108" hatalarını alıyorum rockstar games launcheri sil yükle defalarca yaptım bu hesap açma kısmına erişirsem sorunu çözeceğim gibi hissediyorum. Nasıl yapacağım yardımcı olur musunuz?
  19. T

Çözüldü✓ Anakartımı değiştirmek mantıklı mı?

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-b450m-plus-ii-amd-b450-ddr4-4400-mhz-oc-am4-matx-anakart-p-HBV00000ZJYOK?url_src=ios-product-detail&is_retargeting=true&shortlink=t7cdk124&c=affiliate&af_ad=hbv00000zjyok&pid=sosyal_medya&af_adset=inf-5rvienjt5mnn&af_force_deeplink=true&ftid=gqb45ik56dq...
  20. T

Çözüldü✓ MSİ FORGE 100R ARGB kontrol nasıl ederim?

Dün MSİ Forge 100R model kasa satın aldım. Anakartım Msi b450m a pro max. Fanlar için soket sadece arkayı takabildim başka yoktu 4 pin çoklayıcı kart aldım sorunu çözer mi bu birinci sorum. İkinci sorum ben bu kasanın ışıklarını nasıl kontrol edebilirim? Msi Gaming app yükledim mystic light...
Top Bottom