Arama sonuçları: *

1. ahmet.ershn

Windows Ses Aygıtı Grafik Yalıtımı çok güç kullanıyor

Çok fazla CPU kullanmamasına rağmen fanlar inanılmaz ses çıkartıyor. Bunu kapatınca fanlar normal hale geliyor. Bu nedir ve neden hep geliyor?
  2. ahmet.ershn

Hiç bitmeyen mavi ekran sorunu sıklaştı

Son 4 günde olan minidump dosyaları: 3 Öğeler @Emre Zengin
  3. ahmet.ershn

Yayın izlerken sürekli donuyor (internetim iyi)

Youtube'da 8K video izlerken bile gram donmuyor fakat Twitch ve Kickte 720p yayın izlerken sürekli donuyor izleyemiyorum. 90 MBPS internet hızım var. Sebebi nedir?
  4. ahmet.ershn

Logitech F710 oyunda takılı kalıyor

Logitech F710 gamepad aldım yeni. Rocket League oynarken birkaç saniyeliğine takılı kalıyor ve hiçbir şeye basamıyorum. Sık sık oluyor ve oyun oynayamıyorum. Ne yapabilirim?
  5. ahmet.ershn

Bu kelime nasıl yazılır?

Konyalı Lokantasında kelimesi nasıl yazılır? Konyalı Lokantası'nda Konyalı lokantasında ya da başka bir şey?
  6. ahmet.ershn

Oyun kolum birkaç saniyeliğine donuyor ve otomatik olarak bir şeye basıyor.

Logitech F710 kullanıyorum alalı 3 hafta oldu daha. Aldığımdan beri Rocket League oynarken 2 3 saniyeliğine sanki kol donuyor, o sırada tuşlara basınca çalışmıyor, ve bazen otomatik olarak sola ya da sağa doğru gidiyor karakter. Bütün oyun zevkimin içine ediyor. Neden olabilir? Çözüm önerir...
  7. ahmet.ershn

2 haftadır bitmeyen mavi ekranlar. Minidump paylaştım.

Çok rahatsız etmeye başladı. Minidumplar aşağıda. Sistem özelliklerim: ASUS TUF 1660 SUPER/R5 3600X/MSI B450 Tomahawk MAX/KINGSTON A2000 250GB SSD/Hyperx 2x8GB RAM 3200MHz Minidumplar: https://1drv.ms/f/s!Ahehve1ydVXSrzP49H5RloKZvLBM?e=V9WsH4
  8. ahmet.ershn

Logitech F710 tuşa basmadığım halde takılı kalıyor

F710 gamepadi yeni aldım. Sadece Rocket League oynuyorum ve bazen tuş basılı olmamasına rağmen oyunda araba sola dönüyor sürekli. Bu süre zarfında diğer tuşlar (X Y A B) çalışmıyor. 3 sn falan sürüyor ve belli aralıklarla oluyor. Neden olabilir?
  9. ahmet.ershn

Razer Barracuda önce cızırtımsı ses geliyor, sonra kendini kapatıyor.

Razer Barracuda X (2022) kullanıyorum. Kulaklık aparat (dongle) ile wireless şekilde bağlı. Nedense bazen 3 4 saniye boyunca cızırtı gibi ses geliyor. Sonra duruyor ve 1 dakika sonra bi bakıyorum kulaklık kendini kapatmış. Sonra tekrar açıyorum. İllet ettim ya
  10. ahmet.ershn

Kulaklığımdan önce cızırtı geliyor, sonra kendini kapatıyor.

Razer Barracuda X kullanıyorum. Kulaklık aparat (dongle) ile wireless şekilde bağlı. Nedense bazen 3 4 saniye boyunca cızırtı gibi ses geliyor. Sonra duruyor ve 1 dakika sonra bi bakıyorum kulaklık kendini kapatmış. Sonra tekrar açıyorum. Böyle ara ara oluyor neden olabilir?
  11. ahmet.ershn

Rocket League için gamepad önerisi

Bilgisayarda oynayacağım. Sadece Rocket League için bir oyun kolu yani gamepad arıyorum. 500-700TL civarı bütçem var.
  12. ahmet.ershn

TYT Matematik kanal önerisi orta/üst düzey

Mert hoca 70 günde TYT mat. veya Yaşar Hoca Mathman 60 günde TYT mat. arasında kaldım. Seviyem 20 netlerde. Beni 30 35 netlere taşıyabilecek bir hoca ve kamp istiyorum. Ne önerirsiniz?
  13. ahmet.ershn

TYT Matematik orta/üst düzey kanal önerisi

Rehber Matematik'ten TYT kampı bitirdim ve temelimi attığımı düşünüyorum. Şimdi biraz daha üst düzey bir kampa geçeceğim. Bu kamp hangi kanaldan olmalı?
  14. ahmet.ershn

Avukat, hakim, savcı meslekleri tehlikeli mi?

Hukuk okumak istiyorum fakat ailem ve çevrem tehlikeli diyor. Tehdit edilme, şantaj gibi olaylar olabilirmiş. Sizce de böyle şeyler olur mu? Hukuktan vazgeçmeli miyim?
  15. ahmet.ershn

Gerileyen PDR bölümü hala okunur mu?

Pdr okuyup rehberlik öğretmeni olmak istiyorum. Ama sıralamalara baktığımızda pdr bölümünün gerilediğini görebiliyoruz. Bu nasıl bir etki yaratır? Kazanıp okuyup KPSS'den de gerekli puanı alırsam rehberlik öğretmeni olarak çalışmaya başlayabilir miyim?
  16. ahmet.ershn

Bilgisayarım Chromedayken bazen donuyor ve bir şeye basılmıyor.

Bazen chromedayken bir sayfa açmaya çalıştığımda veya açık bir sayfayı yenilemeye çalıştığımda bir türlü yenilenmiyor. Noluyor diyorum sonra imleç hareket ediyor dona dona fakat hiç bir şeye basamıyorum. Sayfa yüklenirken yüklenme işareti hala dönüyor ve imleç de kıpırdıyor fakat bir şeye...
  17. ahmet.ershn

Kişisel gelişim kitap önerisi

Özgüven, mutluluk, bilinçaltı, depresyon, öz saygı, kişilik gibi konular için kişisel gelişim kitabı istiyorum. Kitap okuma alışkanlığı olan birisi değilim. Kaliteli ve iyi bir yazardan olsun. @Gri Caner
  18. ahmet.ershn

Bu soruda kararsız kaldım.

Hangi cümlede kişi zamiri ek fiil alarak yüklem görevi üstlenmiştir? A) Geçtiğimiz asra damga vuran en önemli icatlardan biri de oydu. B) Bu yağlı boya tabloyu yapan odur. 2 şık arasında kaldım cevabı açıklayarak anlatabilir misiniz?
  19. ahmet.ershn

Psikoloji hakkında kitap önerisi

Psikoloji hakkında kitap okumak istiyorum. Hayatımda hiç kitap bitirmemiş biri olarak anlayabileceğim bir kitap olursa güzel olur. Psikoloji hakkında bilgi edinmek ve zaman geçirip eğlenmek istiyorum. Kitap önerirseniz birkaç tane sevinirim. 1685548011 Hadi ya yok mu bilen kitaptan anlayan :D
  20. ahmet.ershn

Endüstri Mühendisliği seçilir mi?

Seneye üniversite sınavına gireceğim kendime en uygun sayısal meslek olarak endüstri mühendisliğini buldum. Okursam Çukurova Üniversitesinde okuyacağım (Hangi meslek olursa olsun). İş imkanları nasıldır? Devlette maaşı nasıldır? 2023 yılında hala seçilir mi?
Top Bottom