Arama sonuçları: *

• Users: MrCodeX
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MrCodeX

Yardım Amazon İade Belgesi Nereye Atılıyor

İyi günler arkadaşlar daha önce başıma böyle bir şey gelmediği için iade işlemini bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim. 16.06.03 tarihinde amazon.com.tr üzerinden (satıcı amazon germany) Corsair Sabre RGB PRO CHAMPION mouse'u aldım ve scroll bozuldu. Garantiyi sağlayan Boğaziçi bunlara mail...
  2. MrCodeX

2K Bütçeye Mouse Önerisi

Kaliteli bir mouse arıyorum yüksek dpi kullanıyorum Kablolu - kablosuz farketmez Dpi önemli Fps, hikaye oyunları ve günlük kullanım için Küçük mouse sevmiyorum Eski kullandığım mouse böyleydi yine bu tarz olabilir Uzunluk 129 mm Genişlik 70 mm Yükseklik 43 mm Ağırlık 74 g Şuan bunu almayı...
  3. MrCodeX

🔥FSR 3.1 DUYURULDU, 40 YENİ OYUN 3000 Serisi Kullananlar Mutlu🔥

En iyi yanı artık frame generation açtığımız zaman sadece fsr değil xess yada dlls açılabilecek. (dlls'i sadece nvidia kullanıcıları açabilecek) Daha fazla detay için...
  4. MrCodeX

Öneri Nano İps vs İps Hangisi?

Arkadaşlar sistem imzada yazdığı gibi. 2k da alabilirim ama pubg (steam) ve hikayeli oyunlar oynuyorum şuan 144hz ekran kullanıyorum ve 165hz filan kullanmaya gerek yok diye düşündüğümden 2k tercih etmedim. (2k da 165hz üstü pahalı oluyor genelde) Nano ips ve ips arasında çok fark var mı 27inch...
  5. MrCodeX

Intel Arc Driver Güncellemesi 268%'a Varan Performans İyileştirmeleri

Asla satın almayacağım intel ekran kartı yeni driver güncellemesinde güzel fps artışları yaşamış. Bazı yapılan testler: Albion Online* (DX11) Up to 11% average FPS uplift at 1080p with Ultra settings Anno 1800* (DX11) Up to 33% average FPS uplift at 1080p with Ultra High settings Apex...
  6. MrCodeX

Çözüldü✓ Ddr5 sistem açılmıyor bios'a atıyor.

Arkadaşlar yeni anakart, ram ve işlemci aldım ama PC açtığım zaman gigabyte logosu ardından bios ekranı geliyor ne yaptıysam düzelmedi csm açtığım zaman da ekran siyah oluyor. Boot ekranın da M2 görünmüyor csm açınca görünüyor ama PC siyah ekran oluyor. (Biosta tarih yanlış gösteriyor) Bios...
  7. MrCodeX

Super Serisinde Nvidia Dolandırıcılığı!

Nvidia yine bildiğimiz gibi.... İlgili video :D Abimiz burada 4080 superin dlls üzerinden 3080ti'a göre 2kat fazla fps verdiğini söylüyor... Sunumda gösterilen fps farkı (frame generation açık) 4080 super gücü frame generation kapalı hali bu mu yani :D Bazı küçük yaştaki...
  8. MrCodeX

🔥AMD KARTLARDA FSR 3 MOD + KURULUM + LİNK 🔥

İndirme Linkleri Patladı Özelden Yazın! MOD SÜRÜMLERİ: 0.7.3 0.7.4 0.7.5 0.7.6 0.8.0 0.9.0 0.10.0 0.10.1 0.10.2 0.10.3 (bende olan sürüm) Bu modu fsr destekleyen çoğu oyunda kullanabilirsiniz BU LİNKTEN mevcut oyunlara bakabilirsiniz. Ben cyberpunk 2077 oyununda yaptım diğer oyunlarada aynı...
  9. MrCodeX

2023'ün En İyi CPU'ları (Intel vs. AMD)

Paylaşan: Gamer Nexus En büyük hayal kırıklığı :D Detaylı bakmak isteyenler: https://gamersnexus.net/cpus/best-cpus-2023-intel-vs-amd-gaming-video-editing-budget-biggest-disappointment Video:
  10. MrCodeX

DLLS 3 + AMD Fluid Motion Frames 4K 200+ FPS

Arkadaşlar bildiğiniz üzere amd yakında driverına 6000 ve 7000 serisine Fluid Motion Frames isimli bir teknoloji getirecek kısaca bu teknolojiyi bi nevi dlls3, fsr 3 gibi düşünebilirsiniz tek farkı istediğiniz tüm oyunlarda aktif edebiliyorsunuz. (ŞUAN DA BETA DRİVERLAR DA 2024 BAŞINDA GELECEK...
  11. MrCodeX

Amd Kartta Dlls Açık?? (Atomic Heart)

Arkadaşlar bu oyun mu bozuk niye dlls açabiliyorum :D
  12. MrCodeX

Çözüldü✓ Ekran Kartında Farklı Bir Kartın Biosu Var!

Arkadaşlar 4-5 ay önce 2. el ekran kartı aldım oyun da veya ısınmasında herhangi bir sıkıntısı yok ama bugün bios sürümünü gördüm ve internette baktığım zaman o bios sürümünün rx6800xt'ye ait olduğunu gördüm ama benim kart xt olmayan düz 6800 bunu nasıl geri düzeltebilirim yada performansa filan...
  13. MrCodeX

20K: RX 6700XT Ryzen 5 5600 + İşlemci Soğutuculu Sistem 20K

https://www.gencergaming.com/solis Çok iyi fiyat değil mi psu + soğutucu + işlemci yükseltin 20k'ya geliyor sistem arayanlar için çok iyi fiyat bence (ram de değiştirin yaklaşık 20.400tl yapıyor yada soğutucu çıkartın düz 20k)
  14. MrCodeX

Rtx 4060 Laptop Ekran Sorunu

Arkadaşlar, arkadaşımda Asus laptop var ekranı böyle oluyor neyden yapabilir görüntüyü amd işlemci üzerinden alıyor oluyor, nvidia ekran kartı üzerinden alıyor yine oluyor. rtx 4060 driverlar güncel
  15. MrCodeX

Pubg de Bass Boost Açınca Kasma Sorunu

Arkadaşlar sistemim iyi olmasına rağman pubg'yi (steam) akıcı oynayamıyordum internette araştırma yaptıktan sonra bu ayarın oyunda kasmaya yol açtığını gördüm ilk başta çok inanmadım ama gerçekten bass boost kapatınca oyun akıcı hale geldi. Yazıyı paylaşan adam nedenini paylaşmamıştı sizce...
  16. MrCodeX

Çözüldü✓ Laptopta Güç Seçeneklerinde sadece dengeli ayarı var

Asus TUF Gaming A15 FA507NV-LP037 Laptop Arkadaşlar bu laptopu aldım ama güç seçeneklerinde sadece dengeli ayarı var. İşlemci, ekran kartı driverlarını indirdim. cmd kodlarını denedim olmadı. Güç seçeneklerinde güç planı oluşturdum yine yüksek performans vs yok Windows Mobility Center...
  17. MrCodeX

PC WİN 10 AMA ÖNERİLEN DRİVER WİN 11

Arkdaşlar yeni laptop aldım win10 kurdum. Asus sitesine girdim driver ve tools'lar için min os win 11 diyor. Ben bunları windows 10'a indirsem bir sıkıntı olur mu? Yoksa tekrar mı format atayım.
  18. MrCodeX

Çözüldü✓ Bilgisayar Oyun oynarken Hata vermeden oyunu kapatıyor

İyi akşamlar arkadaşlar daha dün bilgisayarda bir şey yoktu bugün oyun oynarken 10-15dk sonra oyun kapanıyor. Ryzen 5 5600 max 73 derece rx 6800 max 65 derece adata 16gb 2x8 3000mhz fsp 600watt Dün hiçbirşey yoktu Şimdi biraz oyun gireyim dedim pubg ve rdr 2 denedim iksindede oyun atıyor...
  19. MrCodeX

PC (açılışta) HDMI Kablo ile Görüntü Vermiyor Sonra Veriyor!!

İyi akşamlar arkadaşlar, hdmi kablosu takılyken pc'nin ilk açılması için tuşuna basıyorum pc çalışıyor görüntü vermiyor (Arkada Windows sesi geliyor pc açılıyor). Display kabloyu takıyorum güç tuşuna basıyorum pc açılıyor görüntü geliyor. Pc'ye görüntü gelmişken, display kablosunu çekiyorum...
  20. MrCodeX

GPT Diskte CSM Kapanınca Pc açılmıyor.

İyi günler arkadaşlar windows 10 kullanıyorum gpt diskim. Smartaccess Memory kullanabilmek için csm kapatmam lazım ama onu kapatınca görüntü gelmiyor monitöre ne yapmam lazım. B450m2sh (bios son sürüm) r5 5600 rx6800
Top Bottom