Arama sonuçları: *

1. M

20.000 TL Robot süpürge önerisi

başlıkta da belirttiğim gibi o bütçe bandında f/p doğrultusunda iyi olursa mükemmel olur. ayrıca ilk defa robot süpürge alağım için kullanımı ve arıza durumunda bakımı kolay yapılabilen bir ürün tavsiye edersiniz sevinirim teşekkürler.
  2. M

Fallout 76 (XBOX) Oyun Kodu veriyorum.

Prime hediyesi olarak geldi. ben de xbox olmadığı için isteyen bir arkadaşa vermek istiyorum
  3. M

Yardım Ryzen 5 4500 geçilir mi?

Selam aleyküm, 2. el'de ryzen 4500 buldum. şuan ryzen 3 3200g kullanıyorum ekran kartı olarakta Amd rx5700xt var. 2K da kullanıyorum. şuan ki işlemci yetmediği için o.c yaptım ama hala yetmiyor. o yüzden 2. el'de bu işlemciyi uygun fiyata almayı düşünüyorum mantıklı olur mu? tahmini olarak...
  4. M

Çözüldü✓ Ryzen 3200g 4.0ghz Overclock

Herkese merhabalar, hali hazırda kullandığım sistem; Anakart: Asus b450m-k işlemci: ryzen 3 3200g Cpu soğutucu: snowman T6 ultra ram: 8*2 3600mhz ekran kartı: rx 5700xt monitör: viewsonic 2K 75hz 31.5 power: zalman zm500-lx II 500w şuan sistemi problemsiz kullanıyorum. ama işlemci 2K...
  5. M

Yardım XFX RX 5700XT VRM termal pad çıkmadı.

Selam Aleykum. Geçen sene 2. El olarak aldığım XFX RX 5700XT ekran kartimin sicaklik değerleri yükseldiği için termal macunu değiştirmek istediğimde bu görüntü ile karşılaştım. Elimde termal pad olmadığı için sadece termal macunu değiştirme zorunda kaldim. Termal macunu değiştirmeden önce "...
  6. M

Çözüldü✓ XFX RX 590 FATBOY Siyah Ekran

Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere ekran kartı siyah ekran da kalıyor pc çalışmaya devam ediyor (müzik açıksa devam ediyor) ama bu siyah ekran sırasında GPU fanları son rpm hızında dönmeye başlıyor. Sadece leauge of legends(LOL) da siyah ekrana düşmüyor. PUBG gibi oyunlarda veya Furmark...
  7. M

Yardım Wifi'yi kablolu baglantiya cevirme

Merhaba arkadaslar evin bir ucundaki interneti evin diger ucundan kablosuz olarak baglanip bu baglantiyi nasil pc ye kablolu olarak baglayabilirim? Bunun icin nasil ozellikli bir urun almaliyim. benim hosuma giden bir urun buldum ama bu olur mu? Tekekkurler. Urun ...
  8. M

Linux'ta sistem durumunu gösteren program önerisi

Arkadaşlar işlemtim sistemi olarak linux Mint kullanıyorum. 2 - 3 tane oyun oynuyorum oynarken de sistem durumunu takip etmek istiyorum o yüzden linux sistemde kullanabileceğim FPS ve sistem kullanım değerlerini gösteren program veya programları önerebilir misiniz.
  9. M

FSP Bluestorm 500w 80+ Psu

Görseldeki psu fiyatına göre nasıl beyler FSP markasını biliyorum. Psu ları kalitelidir ama bu power ı eski nesil bir power gibi geldi o yüzden emin olamadım bilenlere sormak istedim eski nesilde olsa tavsiye edermisiniz hala kullanılabilir mi yada bu fiyat sekmentinde başka psu önerebilir...
  10. M

Çift Monitor destegi

Iyi gunler bende 3200g li Apu sistem var. Yani bu apu islemci uzerinden bir tane VGA cikisindan bir tane de DVI to HDMI uzerinden iki goruntu alabilirmiyim ? apu cift monitor e destek veriyor mu ?
  11. M

Yardım WebdenAl Güvenilir mi ?

Webdenal.com dan cpu soğutucu alacağım site güvenilir mi ? bu siteden alışveriş yapanlar deneyimlerini paylaşabilirler mi ? Teşekkkür ederim...
  12. M

Yardım Everest Rampage Wind Chill-420

Başlıkta da belirttiğim gibi Rampage Wind Chill-420 soğutucu'yu almayı düşünüyorum 285 TL gibi bir fiyatı var 4 ısı borusu ve 2*120mm 11 yapraklı fanlara sahip yani bu işlemci soğutucusu nasıl önerir misiniz? yada bu fiyat aralığında kesinlikle bundan kat ve kat daha iyi kesin almalısınız...
  13. M

***Microsoft Store Sorunu***

Yüklediğim görsellerde göründüğü gibi Microsoft Store anasayfası açılıyor ama herhangi bir uygulama yada oyun fark etmiyor tıkladığımda diğer görselde gözüktüğü gibi hata veriyor. Google da araştırdım bir çok yere baktım ama çözüm bulamadım. Mağazayı sıfırlamaya yarayan 'wsreset.exe' bile...
  14. M

Ucuz windows oem Key

Burası güvenilir mi ? Çok ucuza Windows keyi veriyor. Buradan key alan oldu mu ? Bilgilendirirseniz sevinirim Key i almayı düşünüyorum.
  15. M

Uzay montaj kullanım

Beyler yeni Apu sistem topladım ama daha kasayı alamadım, sistemi kendi kutusu üstüne kurup görselde ki gibi kullansam sıkıntı yaratır mı ? Eğer problem olursa kasa alasıya kadar nasıl idare etmeliyim.
  16. M

Pc ye Görüntü gelmiyor !!Sorun Çözüldü!!

İyi günler sistemim b450m k -- r3 3200g -- 8*2 3600mhz ram Sistemi yeni topladım parçalar şimdi geldi taktım ama görüntü gelmiyor. Klavye ye ve mouse a elektrik geliyor ama görüntü gelmiyor. Benim tahminime göre bios update ile ilgili birde size sorayım istedim. Ayrıca elimde 1. Veya 2. Nesil...
  17. M

Yardım Cpu güç girişi

İyi günler bende asus b450m k anakart var cpu güç girişi 8 pin ama benim power da 4pin girişi var. İşlemcim 3200g sistemde ekran kartı yok apu olarak kullanacağım demek istediğim 8 pin yerine 4 pin taksam ilerde sorun çıkartır mı ?
  18. M

Yardım B450m-k Bios Update

Selam aleyküm. Ben apu sistem toplamak için gaming gecesinden Asus marka B450m k model bir anakart aldım işlemci olarak ryzen 3 3200g aldım. Biliyorum 1. Veya 2. Nesil ryzen takıp bios u güncellemem gerek ama elimde maalesef yok. Bios u başka nasıl güncelleyebilirim veya güncellenebiliyor mu...
Top Bottom