Arama sonuçları: *

• Users: ViolinTr
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. V

Rx 6600 xt ve ryzen 5 5500 nasıl

Arkadaşlar sistem topladım. Halihazırda özellikler şöyle anakart zaten elimde vardı. İyi FPS alır mıyım? PCI-e 4.0 olayı var onu tam anlayamadım. Eski islemcim r3 1200 onun ile yeni bios update yapmam gerekiyormuş. Ama hangi sürümü beta olanın mı ve bir de bazı arkadaşlar bios güncelleyip...
  2. V

Askerlik ile ilgili yardım

Beyler askerlikten anlayan falan var mı ya İlk önce tecil yapıp bozdum kaç kere ondan sonra zaten en sonda buraya attı. Şimdi bu askerlik durum belgesin de ise böyle yazıyor. Şimdi bu durum belgesinin verdiği gün geldiği zaman. Ne olacak vs bilgim yok. Bilenler var ise yardımcı olabilirler mi ...
  3. V

RX 570 4GB DARBOĞAZ SORUNU

Merhaba sistemim aşağıdaki gibi. Çok ama çok takılma oluyor. Mesela ismini verdiğim oyunlar da YouTube'daki performansları alamıyorum. Çok FPS düşüşleri yaşıyorum. Sistem darboğaz yapıyor evet malum şu anki şartlar ile maalesef işlemci değişemiyorum. Ek olarak yazılım vs bir şey yapıp düzeltemez...
  4. V

A320M Pro VDS Plus - bios sonrasi görüntü gelmiyor

Merhaba arkadaşlar. Anakartım A320M Pro VDS Plus Buradan BIOS güncelledim son sürüm olanı: https://tr.msi.com/Motherboard/A320M-PRO-VD-PLUS/support -- 7B38V1I2(Beta version) Güncelleme yaptıktan sonra bilgisayar açılırken ekran gelmiyor .sadece Windows 10 Hoş geldiniz yazısın da geliyor. Ben...
  5. V

RYZEN 3 2200 G İŞLEMCİYE EKRAN KARTI ÖNERİSİ

Merhaba arkadaşlar herkese selam olsun . Ben ekran kartı almak istiyorum sistemime fakat fiyatlar aşırı uçtu ve ederinden fazla vermek açıkcası insanın zoruna gidiyor. Sistemim: Ryzen 3 2200 g işlemci 8 gb DDR 4 ram tek kanal a320m pro vds plus anakart 550w+80 plus psu Ben rx 570 8 gb veya...
Top Bottom