Arama sonuçları: *

• Users: Talat
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Çözüldü✓ pc power ledi ile m2 ssd ledi aynı anda yanıp sönüyor

Beyler sıvı sogutma ve fan controlcusu aldım ve kasanın arkasındakı kaploları tümünü cıkartıp düzgün bi şekilde topladım kapattım pc yi şuan calısıyor sorun yok ama power ledi yanıp yanıp sönüyor m2 ssd nin ledi yanmadıgı sürece power ledide yanmıyor anakartım B450m s2h..
  2. T

IPS Monitörü kazayla çizdim

Beyler 4 ay önce aldıgım LG 24 inç monitörü kasanın temperli camını takarken ekrana dokundu ve cizdim sürekli gözüme takılıyor 1 cm felan kalem ucu kadar ince bir cizik bu cizigi giderici bildiğiniz bir ürün varmı veya cözümü... Monitör yerine mobilya tıklamısım kusura bakamyın..
  3. T

Çözüldü✓ B450m 2h Bios açılmıyor

Beyler Yeni bir işlemci aldım almışken Bios güncellemesinide yapayım dedim ama bios a giremiyorum önceki ekran kartım Rx 570 var iken giriyordum ama 7700xt ekran kartına geçtikten sonra bios a giremez oldum shift tuşuna basarak yeniden başlatmayı denedim ama siyah ekranda kaldı pc fast boot...
  4. T

AMD RADEON WATTMAN SİSTEM ARIZASI

arkadaslar 2 haftadır bu hatayı alıyorum durup duruken ınternette gezerken pc restart atıyor güncelleme alıyor gerı acılıyor cözümünü bilen varmı neyden kaynaklı bir sorun
  5. T

Apex legend kasma sorunu

Beyler daha düne kadar 94 fps oynadıgım apex legend şuan oynuyamıyorum warzone pubg onlarda kasma takılma yok ama apex de mouseyi seri sekilde oynattıgım zaman dahi drop yiyorum oyun oynanmıyor bilgisayarım v3.5 16gb ram
Top Bottom