Arama sonuçları: *

• Users: recepasln
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. R

3500TL altında f/p M2 önerisi

Hocalarım selamlar arkadaşım için 1TB M.2 SSD bakıyoruz. F/P ve okuma yazmasının fiyatına göre yüksek olan M.2 SSD önerisi yaparsanız seviniriz. Depolama Alanı: 1TB Bütçe: 3500TL (maksimum) Anakart: ASUS Prime B450M K
  2. R

40.000TL bütçe sistem önerisi

Render için yeterli bir bütçe değil ama bu bütçeye olabilecek en iyisi neyse önerinizi almak isterim. Hazır sistemler olabilir veya tek tek kendimde toplayabilmem için parça önerisi de yapılabilir. 40.000TL bütçe ile video edit, tasarım, oyun, yayın gibi işleri yapabileceğim bir PC istiyorum...
  3. R

Termal Macun Önerisi

uygun fiyata r5 3500x işlemcim ve snowman t6 ultra soğutucumda kullanmak için bir termal macun arıyorum bütçem max 200tl ne kadar uygun fiyata olursa o kadar iyi benim için fiyat performans macun önerinizi bekliyorum
  4. R

t6 ultra r5 3500x ile uyumlu mu

B450M S2H anakartım Ryzen 5 3500X işlemcim GTX 1660 Super ekran kartım. aerocool menace saturn mid-tower atx kasam. Almak istediğim işlemci Snowman T6 Ultra acaba kasam ve işlemcim bu fan için uygun mudur? Boyut olarak sıkıntı yaşar mıyım?
  5. R

Youtube ışık ve ekipman önerisi

Hocalarım iPhone ile odada videolar çekeceğim genel olarak masa başı konuşma videoları + vloglar bunun için önerdiğiniz ışık, RGB ışık, arka plan için dekor ürünleri vs, tripod fiyat performans olan ürünleri model olarak veyahut link olarak atabilir misiniz? Özellikle ışık konusunda bilgim yok o...
  6. R

GTA 5 Roleplay Sunucu önerisi

Arkadaşlar ilk defa roleplay oynayacağım 18 yaşındayım o yüzden +18 sınırlama sıkıntım yok önerdiğiniz bu çok iyi dediğiniz RP serverları hangileri, benim istediğim iş kurabileyim, çete kurabileyim, gerçek hayat gibi olsun illegal kaçak işler çevirebilinen güzel sağlam kitlesi olan server...
  7. R

Upload hızım yüksek fakat youtuba yavaş yükleme yapıyorum

hocalarım selamlar upload hızım 700-900mbit fakat youtuba 16 dakikalık 24bit videoyu 80 dakikada işliyor bunun sebebi nedir video çözünürlüğü 1440p 3gb bir videoydu upload hızımın yüksek olmasına rağmen bir videoyu işlemesi niye bu kadar uzun sürüyor ayrıca 4 dakikalık videoyu da 15 dakikada...
  8. R

20 bin TL hazır monitör dahil sistem önerisi

Hocalarım selam arkadaşım bilgisayar alacak 20 bin TL bütçesi var fakat tüm sistem için 20 bin TL yani monitör ve kasa ekipman vs için. Ekipman konusunda çok abartmaya gerek yok iş görsün yeter şu anlık fakat monitor ve kasa fiyat performans olması gerek, genel olarak FPS oyunları hikaye...
  9. R

600TL altı kulaklık önerisi

400-600TL arası. 700TL'ye çıkmaz maalesef. Oyuncu kulaklığı arıyoruz, USB girişli, fiyat performans odaklı, mikrofon kapatma tuşu olan kulaklık önerisi yaparsanız çok sevinirim. Genelde FPS oyunları oynuyor. Arkadaşım mikrofonu çok iyi olmasına gerek yok. Fakat biraz da olsa iyi olsa yeterli.
  10. R

F/P İşlemci Soğutucu Önerisi

AM4 işlemci uyumlu 700TL altı güzel işlemci soğutucu önerir misiniz?? şuan stock fan kullanıyorum amd'nin ayrıca sessiz olursa çok güzel olur.
Top Bottom