Arama sonuçları: *

1. Nightkiller

Steelseries Arctis 1 vs Arctis 5? Anormal indirim

Bugün mediamarkta kulaklık denemeye gittim ve bu fiyatları gördüm hiç gerçek gibi gelmiyor ama etkikette bu yazıyor, çalışana sormakta eve gelince aklıma geldi. Yarın gidip tekrardan soracağım. Eğer ki fiyatlar doğruysa hangisini almalıyım? Arctis 1 PS5 edition 1399TL, Arctis 5 2499tl...
  2. Nightkiller

3 Kulaklık arasında kaldım, hangi kulakiçini almalıyım?

kulaklıktan anlayan varsa 3 model arasında kaldım. Dip ses olayından nefret ediyorum şuan elimde qcy t13 var ve video durduruncas 2-3 saniye dip ses oluşuyor bunun olmasını istemiyorum. Sizin farklı önerileriniz varsa olur. Soundpeats Air4 Pro Soundpeats Capsule3 Pro, Samsung Buds Fe
  3. Nightkiller

Samsung Buds Fe alınır mı bütçe 1000TL

Kulak içi kulaklık almak istiyorum, 100 200tl oynayabilir fiyatta. Samsung buds fe düşünüyorum ama daha iyi öneri varsa onu alırım eski qcy t13'üm cızırtı yapmaya başladı ve çok rahatsız ediyor yenisini arıyorum
  4. Nightkiller

Yardım Laptop M2 SSD Sıcaklık Sorunu İçin Yardım: Termal ped öneri

6 ay önce HP Victus laptopuma Kingston Fury Renegade M.2 SSD takmıştım ve o zamandan beri sorunsuz kullanıyordum. Ancak bugün, sıcaklık programında M.2 SSD'nin valorant oyun oynarken 65 dereceye ulaştığını fark ettim. Geçen haftaya kadar, Red Dead Redemption 2 ve Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda...
  5. Nightkiller

Redragon K617 Klavye Alınır Mı? Laptop için klavye arıyorum

Laptopum için klavye almak istiyorum biraz araştırdım Redragon K617, E-YOOSO Z11 şu modelleri buldum. 1000TL civarı bütçem üç beş yukarı aşağı olabilir çok fazla fiyat farkı açılmadığı sürece. Sizin bundan daha iyidir dediğiniz model var mı bunlardan hangisi alınır? K617 alıp ileride modlamayı...
  6. Nightkiller

Çözüldü✓ Laptop SSD Değişim BIOS Sorunu

HP Victus 16 var, M.2 SSD değişimi yaptım. Bu sorunla karşılaştım. Sistemin kurulu olduğu SSD'yi çıkardım. Yenisini taktım, içinde hiçbir şey yok.
  7. Nightkiller

Laptopa Soğutuculu M2 Sığar Mı?

Merhaba Kingston Fury Renegade Soğutuculu, modelini almak istiyorum ama laptopa sığıp sığmayacağından emin değilim. Aldığımda bu soğutucu bloğu sökebilir miyim bir sıkıntı olur mu? Laptopum HP Victus r0047nt Ya da direk düz modelini mi almalıyım? Yeni öneriniz varsa da bütçem 3k
  8. Nightkiller

Format Sonrası Eski Dosyaları Getirilebilir mi?

Laptopumu satacağım ve flashla tüm diskleri silerek format attım. Eski dosyalarıma bir sekilde ulaşılabilir mi? Yapmam gereken birsey var mı?
  9. Nightkiller

Hangi Laptop Daha iyi?

https://www.n11.com/urun/lenovo-v15-g2-alc-82kd0045tx-ryzen-7-5700u-16-gb-512-gb-ssd-156-free-dos-fhd-dizustu-bilgisayar-24918679 https://www.hepsiburada.com/asus-vivobook-14-m3402qa-ly133-16-ryzen-5-5600h-16-gb-512-gb-ssd-freedos-14-wuxga-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00003NLK74 Hangi laptop...
  10. Nightkiller

18k Üniversite Laptop Öneri

Bütçem 18k ve kolay kolay aşamam maalesef, ekran kartsız bir şey almak istemiyorum önerileriniz var mıdır?
  11. Nightkiller

Laptop Soğutucu Önerisi

Hp Victus 16 i5-13500h rtx4050 modelini kullanıyorum ısı değerlerinden oldukça memnunum ama uzun vadeli düşündüğüm için soğutucu almak istiyorum. 1000tl ye kadar soğutucu öneririr misiniz?
  12. Nightkiller

4 Laptop'tan Hangisi Daha İyi

https://www.akakce.com/laptop-notebook/en-ucuz-msi-bravo-15-c7ve-062xtr-ryzen-5-7535hs-8-gb-512-gb-ssd-rtx4050-15-6-full-hd-notebook-fiyati,234266973.html...
  13. Nightkiller

28000 TL Laptop Önerisi

28000TL bütçem var o da borçla Max 30k ya çıkabilirim daha üstüne maalesef çıkamam. Ona uygun öneri yapar mısınız? Masaüstü almak isterdim ama üniversiteye başlayacağım için laptopun daha iyi olacağını düşünüyorum. Oyun ve video edit için kullanacağım. Bu sefer kesin alacağım, kafamda bazı...
  14. Nightkiller

Isınmayan Laptop Önerisi Bütçe 22.000TL

Geçen hafta https://www.teknosa.com/gigabyte-g5-ge51ee213sd-intel-core-i5-12500h-156-16-gb-ram-512-gb-ssd-4-gb-rtx-3050-fhd-144-hz-freedos-gaming-laptop-p-785353955 bu laptopu satın aldım ve bugün elime ulaştı ulaştığı gibi iade talebi istedim. Aşşırı ısınıyor boştayken bile ısınmadan durmuyordu...
  15. Nightkiller

PC Önerisi 18.000 TL Masaüstü Mü, Laptop Mı?

Bu sene üniversiteye başlayacağım ve aile evinde kalacağım. Makine mühendisliği veya İnşaat mühendisliği tutacak gibi ve pc almak istiyorum. Çalıştım ve 18k biriktirebildim laptop mu alsam masaüstü mü alsam kararsız kaldım ve tercih yapamadım yardımcı olur musunuz?
  16. Nightkiller

Öneri Güney Kore'den Laptop Getirteceğim Öneri

Bir yakınım yarın güney koreye gidiyor ve haftaya gelecek, ona laptop aldırtacağım 20k civari bütçem var. Ne tavsiye edersiniz yardımcı olursanız sevinirim. Genelde Rtx 3050 li ekran kartları var ama sevilmiyor, siz ne önerirsiniz?
  17. Nightkiller

Windows 10 iso Linux'a Yazdırma Yardım

Asıl laptopumda windowsum bozulduğu için açıldığı gibi mavi ekran yiyor. Bende flashıma yeni win10 kurarak düzeltmek istedim lakin yan laptopum linux mint, 5 saattir uğraşmama rağmen isoyu yazdıramadım woeusb vs ne gördüysem denedim ama fayda etmedi lütfen bilginiz varsa yardım edin
  18. Nightkiller

Windows 10 Parola Kaldıramıyorum

PC'ye format attım ve ardından microsoft hesabıma giriş yapmamı istedi bende giriş yaptım ve artık giriş yaparken microsoft parolamı istiyor. İnternetteki çoğu yöntemi denedim ama düzelmiyor aynı şekilde şifre istemeye devam ediyor. Bilgisi olan yardım ederse sevinirim. Buradan tiki vs de...
  19. Nightkiller

Mouse Tavsiye ve Önerileri Düşük Bütçe Ne Alınır?

Çok fazla bir bütçem yok, 200-300tl arası bir şey bakıyorum maalesef fiyatı fazla arttıramıyorum. Bunlardan iyi olanlar var mıdır sizlerin tavsiye ettiği bir ürün var mı?
  20. Nightkiller

300tl Kablosuz Kulaklık

300tl civarı bütçem var ve bunu maalesefki çok aşamıyorum 10 20 belki, aklımda 2 model var yorumlar mısınız? Qcy t13 model Haylou gt1 pro Bunları çok gördüm nasillardir?
Top Bottom