Arama sonuçları: *

1. Z

PS Plus Extra 12 aylık uyguna alabileceğim bi yöntem var mı?

eger kredı kartıyla 12 ay taskıtle alabılıyorsan uyguna gelır :d
  2. Z

Yeni Bilgisaayar Arayışına Yardım Arıyorum

750W sımdı gordum. gereklı mı? yoksa suankı yeter mı ona? yeterse anakart kesın. dıgerı ssd veya sogutucu yaparım
  3. Z

Kasada 750w göremedim ama diğerleri yapılır 1717270696 Soğutucu ve anakart daha mantıklı geldi bana. O ikisini yapacağım gibi
  4. Z

3k ya yakın bir fiyata şu güncelleştirmeyi yap dediğin ne var?
  5. Z

Elimde 3060lı sistem var ve satısa koydum. Artık kac gelırse bılmıyourm uzerıne bırak daha koyup ıyı bır sıstem arıyorum. Aklımda 4070superlı sıstemler var. butcem 40k zorlarım. Onerılerınız varsa memnun olurum...
  6. Z

Hepsiburadaki Hazır sistem alınır mı

4060ti a 63k :DDD
  7. RTX3060 12GB + 5600 İŞLEMCİLİ SATILIK

RTX3060 12GB + 5600 İŞLEMCİLİ SATILIK

İŞLEMCİ: AMD Ryzen 5 5600 ANAKART: ASUS B450M DRAGON 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 mATX Anakart EKRAN KARTI: ASUS GeForce DUAL RTX 3060 V2 OC 12GB GDDR6 Ekran Kartı RAM: CORSAIR 8GB Vengeance LPX 3200 MHz CL16 DDR4 Masaüstü Siyah Ram x2 (Toplam 16GB) SSD: WD Blue SN570 500GB GEN3X4 M.2 SSD...
  8. Z

Yeni Ekran Kartı Tavsiye Ve Öneri

Piyasası iyi değil gibi. Ve yüzyüze dışında satış yapmam şahsen. O yüzden de olduğum yerde alacak kişi bulmak zor. Bakalım. Birşeyler düşüncem. Belki tutar ikinci sistem alırım.
  9. Z

1 seneden az kaldı garanti. Değmez gibi. Kart işlemci alayım ben😂
  10. Z

Sizce eldeki pc kaça gider? Ve aklımda ekran kartı ve işlemci almak var ama çevremde veya diğer forumlarda satıp yeni sistem almak daha iyi olur tavsiyeleri aldım. Sormak istedim
  11. Z

Yok hepsine giremem hocam. Am4 alayım ben daha iyi kaçar bana. Ve bu kartın aynısından amazonda da buldum 1.5k daha pahalı ama Amazon tercih etmeyi daha sağlıklı buluyorum şahsen:). Teşekkür ederim cevaplarınız için. Ve sizce sistem satıp 4070s bir sistem almaya kalksam daha mantıklı mı olur...
  12. Z

Bu siteyi bilmiyorum. Sorun vs çıkmasın diye amazon tercih ettim. Kargoda veya üründe sorun yaşarsam bu firma güvence verir mi? Ve am4-am5 nasıl oluyor bilmiyorum. Neye göre tercih etmem gerek 4-5 i
  13. Z

https://amzn.eu/d/5gwJDXB alınır mı? Ve işlemci ileriki seviye için ne kullanmamı tavsiye edersin. İkisini aynı anda güncelleme yapamam ama ileri zamanda işlemci değişimi düşünürüm.
  14. Z

Şuan elimde fsp 650w 80+ bronze psu var ve 5600 işlemci var. Rtx3060 12 gb kullanıyorum. Bu ekran kartını satıp 4070 veya süper karta geçmek istiyorum. Sistemde psu ve işlemci yeterli olur mu?
  15. Z

Ryzen 5 5600 için stok fan yeterli midir ?

Değil. Belli bir süre idare eder ama zamanla yetmez. Ve 85 leri gören sıcaklık olur. Kule tipi alıp 60 zor görürsün. Bende de var bu işlemci 1 sene sonra değişmek zorunda kaldım. Ama termal macun yeniler stokla oynarım 85-90 da görse önemli değil diyorsan sana kalmış. Kısa vadede zarar...
  16. Z

Yardım İMEİ KLONLANMIŞTIR UYARİSİ YARDİM

işte bu yzuden cok cok cok guvenılır satıcı olmadıgı surece xiaomi sıfır telefon alınmaması gerektıgını dusunuyorum. cunku yd telefona ımeı atıp sıfır fıyatına satana cok var. tahmınım yd urun ve ımeı atılmıs sıstemden. :(
  17. Z

🔥İndirim Huawei Watch Fit 3 Naysla 3898₺! (700TL Değerinde Kayış Hediyeli!)

kablosuz sarj desteği var mı hocam?
  18. Z

Yardım Para iadem Gelmedi, Ne yapmalıyım?

Naysta olamaz sıstemde ıade bakıye gozukmuyorsa. Cunku ne olursa olsun ıade bakıye kurumdan cıktıysa bankada gozukur. Amazon tarafı ıade ıslemını yapmamıs. İstediğin yerden al guvenılır bır yerse ve ıade paranı bankaya transfer ettıyse ıs artık bankadadır. Zaten musteri temsılcısı bızden ıade...
  19. Z

🔥İndirim İphone 12 128 GB 27000 TL

dusunecegım hocam. sagolun. aklımda saun 14 ultra var. 8k az verıp o 8knın 4ksıyla huawei fıt3 alırım kalanını yerım dıye dusundum. ama eger elıme alınca cok ıyı falan dersem ıp alırım. bıraz onyargı vs olabılır bılmıyorum :D. ama denıcem. 1716716204 ıkısı de uyarsa bana elımde kalmaz. satmıcam...
  20. Z

🔥İndirim İphone 12 128 GB 27000 TL

butce uyar ama ıp bana uyar mı bılemem. bılgısayardan cok dosya aktarımı yapıyorum ve apk cok kullanıyorum. 3.part uygulamalar kullanmak zorunda kalıyorum genellıkle.
Top Bottom