Arama sonuçları: *

1. M

25k bütçeye hangi telefonu almalıyım

Bulabilirsen Samsung s23 senin için en iyi tercih olur. Şuan min 26k civarına satılıyor sanırım. Ama indirimler de oluyor arada.
  2. M

Hangisini önerirsiniz ?

15 alabiliyorsan al geç. Yok alamam diyorsun 13 de 14 de seni üzmez. 13 ile 14 arasında aman aman bir fark yok zaten.
  3. M

Yardım iPhone 14 mü iPhone 13 mü almalıyım?

iPhone 13 kullanıyorum 6 aydır. Ben de alırken 13 ile 14 arasında kalmıştım arada çok fark olmayınca özellik olarak 13 tercih etmiştim. İşlemci olarak 13 ve 14 de kullanılan işlemci aynı değil aslında. 14 de A14 işlemcinin güçlendirilmiş versiyonu var %18 daha güçlü normal kullanım da hayatta...
  4. M

❌İndirim Bitti! Gürgençler I 11 - 12 Mayıs Apple İndirimi

İndirim indirimdir. Yok şu sitede şu fiyat, çok indirim yok demenize bence gerek yok. Daha ucuza varsa onu yazın. Bu ürünlerden almayı düşünen varsa alır zaten indirime göre. 1000 1500 TL de gayet iyi indirim şu ekonomik şartlarda. Adamlar size yarı fiyatına verecek değil sonuçta.
  5. M

❌İndirim Bitti! Gürgençler I 11 - 12 Mayıs Apple İndirimi

Gürgençler 11-12 Mayıs Marmara Forum AVM mağazasında açılışa özel indirim. Fiyatlar gayet iyi ihtiyacı olan için.
  6. M

Max 35K iphone önerisi

ol oluşturabilirsin. İlk şarjı bitirme gibi bir derdin olmasın artık bataryalar eski bataryalar gibi değil %20 nin altına düştüğü zaman takabilirsin. Şarj konusunda mümkün olduğu kadar şarjın %20 nin altına düştüğü zaman şarja tak tamamen bitireceğim diye uğraşma çünkü yeni nesil bataryalar...
  7. M

Max 35K iphone önerisi

Herhangi bir telefoncuda kaliteli bir nano kırılmaz cam taktırabilirsin. şarj cihazı orjinalse tabii ki de al geç.
  8. M

Max 35K iphone önerisi

Üzerinde herhangi bir koruyucu yok kendin taktırman gerekli. Şarj başlığını da orijinal al başka markalara bakma. İp 13 kullanıcısıyım
  9. M

❌İndirim Bitti! Samsung Tab A9+ 4200 TL (Prime Özel)

Güzel kardeşim yazdıklarımı okuduysan önce açar interneti bir araştırırsın ondan sonra cevap yazarsın. Bununla alakalı bir sürü şikayet ve konu var hatta videoları bile var. Burada almayı düşünenlere ufak bir uyarı şeklinde bu bu problemleri varmış bir araştırın diyoruz sadece. Sen olaya...
  10. M

❌İndirim Bitti! Samsung Tab A9+ 4200 TL (Prime Özel)

Bu tableti alacaktım İnternette biraz araştırdım çoğu kullanıcı çift dokunma sorunu yaşıyor. Yok kulaklık girişine jak sokunca düzeltiyormuş vs vs. Android 14 ile de çözülmemiş büyük ihtimalle donanımsal problemli. Gittim mediamarkta inceledim ekranı hiç hoşuma gitmedi. A9 plus yerine Honor Pad...
  11. M

S23 satıp iPhone 13 alınır mı?

4 aydır iPhone 13 kullanıyorum. Pil yönünden hiç sıkıntın olmaz 7 8 saatten aşağı açık ekran almazsın. Kamera konusunda s23 den bir farkı yok renklerin gerçekliği konusunda daha iyi 13 daha iyi. Video konusu zaten 13 bence daha iyi. S23 ün tek artısı sadece 120 hz ekranı. 60 hz ye kısa süre de...
  12. M

Samsung Galaxy Tab A9 Plus almayı düşünüyorum, ne dersiniz?

a9 plusa bende bakıyorum da araştırmalarım da bir çok kullanıcı ekran da çift dokunma sorunundan bahsediyor. Android 14 ile de bu sorun devam ediyor diyenler var. Mediamark ta gidip inceledim ekranını çok beğenmedim çift dokunma sorunu da vardı oradaki cihazda. Onun yerine honor pad x9 almak...
  13. M

Samsung tab a9 plus alinir mi

Bende düşünüyorum da internette bir çok kullanıcı dokunmatik sorunundan bahsediyor. Oyunlarda çift el dokunmada problem varmış. Android 14 ile düzelmediğini de söyleyenler var. O yüzden tereddütteyim alma konusunda. A9 plus yerine Honor pad x9 a bakıyorum. Sende bir incele araştır istersen
  14. M

35.500 TL'ye iPhone 13 128 alınır mı?

Alınır. 5 ay önce 35000 e almıştım sıfır. Taş gibi telefon. Yıllarca kullanırsın. Değerinide korur sürekli
  15. M

İmei atılmış telefon interneti cok kötü

4.5g desteklemeyen bir telefonun imei sini kullanılırsa telefonunuzun internet hızı çok düşük olur. Genelde çok eski cihazların imeli sini kullanıyorlar.
  16. M

Telefon Önerisi Lazım

S23 ultra - s24 Plus - İPhone 15 Daha uzun ömürlü olsun. Değerini korusun yada değerlensin dersen de kesinlikle İPhone serisi. Androidler çok çabuk değer kaybediyor. Samsung dışındakiler daha da fazla değer kaybediyor. Bu ülke de para kolay kazanılmıyor maalesef. Örnek : 2019 yılında tanıtılan...
  17. M

RTX 4060 8GB vram kaç yıl götürür

2019 dan beri 6 gb 2060 lı laptop kullanıyorum 5.5 yıl oldu. yeni nesil oyunları medium high bazende ultra ayarlarında hala oynayabiliyorum. 4060 seni 1080p de 4-5 sene daha rahat götürür diye tahmin ediyorum fazlasını bilemem. Teknoloji ve oyunlar ilerde ne seviyede olur bilinmez.
  18. M

İphone 14 mü 15 mi almalıyım

14 mü 15 mi dersen tabii ki 15 almalısın. 14 pro al derim ama o zaman da fiyat artıyor.
  19. M

Kim diyor 3050 Ti Kötü?

Kirpi yavrusunu pamuğum diye severmiş. arkadaş 3050ti sahibi sanırım. Kendini motive ediyor :)
Top Bottom