Arama sonuçları: *

1. F

🔥İndirim SIVI SOĞUTUCU ÜRÜNLERİNDE %15 İNDİRİM HANGİSİ ALINIR ?

Görev yöneticisinde CPU sıcaklık göstermiyor hocam GPU sıcaklık gösteriyor en azından bende öyle Win 10.HW tarzı uygulama indirirseniz orada gözükür.
  2. F

🔥İndirim SIVI SOĞUTUCU ÜRÜNLERİNDE %15 İNDİRİM HANGİSİ ALINIR ?

Hocam yeni anladım.10-15 saat açık 10-20 derece yazmışsınız adınız pcheveslisi hevesinizi kırmak gibi olmasın ama cpu kullanımını derece ile karıştırmışsınız bırakın stok fanla 10-20 dereceyi 360mm sıvı soğutucuyla bile bu değerler çok zor.
  3. F

3060TI 8 GB mi? 3060 12 GB mı

Bu halk tam bir efsane fssfdsfdsa.Daha düne kadar vram nedir bilmeyen insanlar yutıbır abilerinin 1-2 videosunu izleyip koyun gibi bir yere koşar oldu xd.52 oy oranına şaşırmamalı.En iyisi ikinci elden rx570 alın sonuçta 8gb vram 3060ti ile aynı,enayi gibi fazla para vermeye gerek yok! Gücün bir...
  4. F

pc kolik güvenilir mi

Aman bulaşma hocam monitör sipariş vermişim stokta yok dediler iptal ettiler.Birkaç kere aldığım fiyatın üstüne stoğa girdiğini gördüm hiç tavsiye etmiyorum boş yere mağdur ediyorlar insanı.
  5. F

Ana Konu Donanım arşivi f/p canavarı sistem çıktı! r5 5600 rtx3060 11499tl

Taktik neymiş milletten vatan sistemi 300-500 üstü almaya çalışıp 17-18 den satma düşüncesi mi dkdkdkdkksl ütopik bir evrende bu gerçekleşebilir belki...
Top Bottom