Arama sonuçları: *

1. kadirtheclaw

[YAKALAMA KARARİ]DiamondTema Muhafazakarlar tarafından linç yiyor.

tartışma bu kadar tek taraflı geçmese konusu bile açılmazdı. diyanetin kaynak olarak kullandığı buhariyi kaynak gösteren adama yakalama kararı çıkarmışlar :D sirkiye'de sıradan bir gün.
  2. kadirtheclaw

Euro 2024 kadromuzu kuralım

merih'i hiç beğenmiyorum ama alternatifi yok ahmetcan olabilir. kaan - zeki değişebilir kaan'ı beğendiğim için oraya koydum. barış bence bu tip turnuvaların oyuncusu geçen turnuvada çok fazla üçlü oynayan takım vardı barış rakip kanat bekleri takip eder savunmaya koşar her zaman kontra tehdidi o...
  3. kadirtheclaw

11.Sınıfa geçeceğim yazın ne gibi hazırlıklar yapmalıyım ?

tyt bitmez ayt biter. tytden devam et madem bitirdin netlerini 30 üstü çıkar türkçe ve mat için. feni de ihmal etme
  4. kadirtheclaw

64MP VS 200MP (XİAOMİ)

64 gayet okey. apple 12mp ile yıllarca sosyal medyada kaldı şimdi 48mp. önemli olan sensör
  5. kadirtheclaw

Yardım Iphone 13mu 14mu hangisi

13 şuan alınabilecek en düşük model o yüzden 14 tabii ki. standart modeller arasında pek fark yok ama daha güncel + 2gb ram fazla var.
  6. kadirtheclaw

16 yaşında aşırı saç dökülmesi

çıkar kullandığım şampuanı değiştir dökülme karşıtı şampuanlar kullan genetik bir sorun da olabilir.
  7. kadirtheclaw

Hangi telefonu almalıyım?

s23 tabii ki
  8. kadirtheclaw

İstanbul'da Gidilecek Deniz

kilyosa bak ücretsiz diye biliyorum ama ücretliler de çok pahalı değil lsanırım
  9. kadirtheclaw

İstanbul'da Gidilecek Deniz

şile sarıyer tarafları ve riva
  10. kadirtheclaw

RX 6650 XT 8 GB vs RTX 4050 6 GB

6650xt ama 4050 diye bi kart yok sadece laptoplarda.
  11. kadirtheclaw

Futbolcu olmak istiyorum ama aynı zamanda okulum var.

açığa geçeceksin
  12. kadirtheclaw

Açık dünya oyunu tavsiyesi

ghost of tsushima
  13. kadirtheclaw

Uncharted 4 çok kasıyor

fsr3 modu vardı oyunda onu indirip düşük ayarda oyna oyunu
  14. kadirtheclaw

🏆⚽ Borussia Dortmund 0 - 2 Real Madrid ⚽🏆 Real Madrid ŞAMPİYON !!!

dümenden finale kadar gidip finalde de 0 oyunla kupayı alıyorlar. şans da bir yere kadar derler ama neyse..
  15. kadirtheclaw

Çalışmak için burger king mi mcdonalds mı

ben daha önce calışmadım arkadaşlarım çalıştı hepsi koşullardan ortamdan şikayetçiydi çalışan yorumlarını okuyabilirsin. o yoğunluğa göre asgari ücret de az zaten
  16. kadirtheclaw

Çalışmak için burger king mi mcdonalds mı

ikisi de kötü tab gıdadan uzak dur
  17. kadirtheclaw

🔥İndirim Migros'ta alkolde indirim

tebliğcilere soruyorum burada alkol şöyle zararlı böyle zararlı demenize ne gerek var? alkol alan da tıpkı sigara alan gibi zararını biliyor zaten. sigara içene bir şey söylemiyorsanız burnunuzu sokmanıza gerek yok. senin hassasiyetinse sen içme karışan yok.
  18. kadirtheclaw

Yd cihaz alınır mı? (iphone)

2-3 daha koyarsan 14pro alırsın sanki
  19. kadirtheclaw

S24 Ultra Alıp Kayıt Yaptırır Mıısınız? (pasaport kayıt değil normal kaçak)

evet yapılabilir ama el bebek gül bebek koruman lazım. o telefon çalınırsa bulamazsın örneğin imei farklı olduğu için
Top Bottom