Arama sonuçları: *

• Users: kreqq
  • Order by date
  1. K

Ziraat Bankası Vadesiz Altın Mevduat Hesabının ibanına TL gönderilir mi

Param güvende içinde iban gerek... 1715352391 param güvende ile satıyorum zaten
  2. K

Acil lazım bana, oluyor mu olmuyor mu tek sorduğum bu
  3. K

Sahibinden üzerinden satış yapıcağım kendi adıma sadece bu hesap var bu hesabın ibanını verirsem buna gönderilir mi para
  4. RAZER Seiren Mini(NB39 Stand Hediyeli)

RAZER Seiren Mini(NB39 Stand Hediyeli)

Kulaklığımın mikrofonu bozulduğu için haziranda laptop.com.tr üzerinden aldım, KFG tam. Şu an boşta duruyor yeni kulaklık aldığım için. 1400 TL Pazarlık payı bulunur N
  5. K

Valorant VP vs Cs Prime

Şimdi biliyorsunuz ki vp zam yiyecek ve steamda dolara geçicek, ama galiba cs prime fiyatında değişiklik olmuyacak. Eğer cs primeda değişiklik olmuycaksa vp alayim diyorum, biliyor musunuz kaç dolar olacağını?
  6. Cidoo Abm084- 2600 TL PAZARLIK PAYI VAR

Adana Cidoo Abm084- 2600 TL PAZARLIK PAYI VAR

Amazondan mayıs ayında alınma, toplasan 1 hafta anca kullanmışımdır. Kutu içeriği tam hiç bir sorunu yok. Yellow switchli model, tok hoş bir sesi var isteyene ses testi atarım. Tape mod yapılı durumda.
  7. K

Rehber Detaylı Mouse Rehberi

çok boş tartışma dönmüş .d 1687861644 bence tartışmaya gerek yok gayet güzel bir rehber var ortada konu boşu boşuna kilitlenmesin.
  8. K

sen erengo musun :D
  9. K

ajazz hakkında tam bilgim yok ama n3 malzemesi baya kötü alınmaz.
  10. K

alınmaz ama Rica ederim hocam gördükçe yazacağım. hayır değil hocam
  11. K

Merhaba hocam, 2-3 gündür konularınızı takip ediyorum cidden bilgili birine benziyorsunuz. Böyle bilgili insanları forumlarda görmek şaşırtıcı açıkcası :D Konu baya güzel elinize sağlık ama bazı yazım hatalarınız var wooble değil wobble mouseye saçma olmuş yerine mouse'a daha mantıklı...
Top Bottom