Arama sonuçları: *

• Users: beratxma1
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. beratxma1

Güncel hazır sistemleri atar mısınız

Güncel hazır sistemleri atabilir misiniz 15-25 k arası
  2. beratxma1

Fatura aşımı en cok ne kadar olur

Soru şu benim bayağı bir kafamın etini yemiş bi soru hatta bildiğiniz üzere telefon faturasında internet aşımı yapınca ek ücret ödüyoruz kb başına falan bu aşım en fazla ne kadar olabilir mesela 1 milyon liralık bir aşım mümkün müdür bunun bir üst limiti varmıdır ?
  3. beratxma1

Bu fontun adını bilen varmı

Adı lazım fontun
  4. beratxma1

Yardım Ev interneti altyapı rezilliği

Geçenlerde türk Telekom ev internetimin tahaütü bitti ve bende iptal edip malum fiyatlardan dolayı ucuz bir iss aramaya başladım ve millenicoma rastladım ardından millenicom satın aldım ve aldığım günün sabahı türk Telekom ekibi beni arayıp evimdeki hızı ölçtüklerini 24 mbps internetin...
  5. beratxma1

Yardım Ev interneti rezilliği

Dün millenicom üyesi oldum ve bana 75 mbps paket verdiler bugün ise tt ekibi beni aradı ve dairemde 24 mbps internet olabileceğini söyledi fakat paket de 75 mbps di napmam gerek
  6. beratxma1

Yardım Ev interneti hakkında Millenicom Vs Gıbırnet

Millenicomun veya gıbırın tahaütlü tarifesi varmı bana sabit fiyat lazım ve kurulum ücreti ne kadar olur millenicom mu almalıyım gıbırmı 1711911377 @Kürşat Kütükçü
  7. beratxma1

Ev interneti ile ilgili yardım

Millenicom veya gıbırnet düşünüyorum ama tahaut sunmadiklarini söylüyorlar bana tahaut lazım istersem yaparlarmi ve kurulum ücreti ne kadar olur
  8. beratxma1

15 k fiyata en güzel TV

Yardım
  9. beratxma1

Hangi tras makinesini almalı

Powertec 758 mi yoksa Philips one blade mi almalıyım çok kararsız kaldım 758 kuzenimde var bikere kullandım güzel kesiyor fakat one blade de jilete yakın alıyor diyorlar hangisini satın almalıyım
  10. beratxma1

Bu fontun adını bilen varmı

Fontun adı lazım yaa
  11. beratxma1

Yardım N11 için kupon varmı

Gargara alcam 50 TL kupon varmı
  12. beratxma1

Öneri Laptop önerisi lazım

Arkadaş istiyor Max vereceği 18 k bütçeyi artiramaz ne öneriyorsunuz önerilerinizi bekliyorum saygılar
  13. beratxma1

Bu Yazi Fontunun Adi Nedir

BİLEN VARSA YAZABİLİR Mİ VEYA DİREKT LİNK ATABİLİRSE ÇOK SEVİNİRİM
  14. beratxma1

Yardım LC Waikiki indirim gelirmi

Baya indirim yapıyorlar ama sadece kendi ürünlerinde bu aralar başka markalar içinde bi kupon falan filan gelmezmi mont alcam ona göre alayım biraz bekleyebilirim yardım lazım
  15. beratxma1

Kepek önleyici şampuan önerisi

Saçımda çok şampuan değiştirmeden dolayı kepek oluşmuş sanırım bunu önlemek için şampuana ihtiyacım var bütçe fazla yok ona göre öneri yapabilicek varmı bitane kepek önleyici alayım sabit kalsın
  16. beratxma1

Yılbaşında kıyafet indirimi olurmu

Güzel indirimler olurmu acaba çekebilir miyiz bişeyler
  17. beratxma1

N11 kupon lazım çok acill

324 e falan bişey alcam kupon varmı yaa
  18. beratxma1

Kıyafet indirimi yokmuuu

İndirim paylaşan reisler kıyafet indirimi ne zaman olur ya bu aralar fazla yok yaaa
  19. beratxma1

Hepsiburada 40 TL'ye ne aliyim

Sepete 40 TL'lik ürün daha eklemem gerekiyor ne aliyim öneri
  20. beratxma1

" PC açılır açılmaz siyah ekran çok garip acil yardım "

Açılır açılmaz siyah ekran veriyor alt f4 menüsünü açınca duzeliyor kapatınca bozuluyor sebebi nedir ddu kaç kere kullandım düzelmedi neyden kaynaklı acil yardım lütfen yaa 1701790482 https://photos.app.goo.gl/xQfXJ4euR7spYRc66 1701790580 Yardımcı olcak varsa video da bıraktım 1701790603...
Top Bottom