Arama sonuçları: *

1. A

🔥İndirim Nivea Men Invisible Black&White Original Erkek Sprey Deodorant 5 X 150 Ml 209 TL

Ben de aynı şekil tam kart bilgilerini giriyordum. İndirim bitti. Şanssızlık
  2. A

YENİ FİYAT PERFORMANS TOPLAMA BİLGİSAYAR NASIL OLSUN?

Geçen itopya ile beraber hazırladığınız 3060 sistem çok güzeldi.. Çok hızlı tükendi. 3060lı güzel bir sistem gelebilir yine 13 bin civarlarına. Anında alırım valla
  3. A

[KISMEN ÇÖZÜLDÜ]Gigabyte B450M S2H Anakart Ses Sürücüsü Sorunu

Hocam sen bizim sorunu anlamamışsın tam olarak. Şuan ben anakart'ın ses girişlerini kullanamıyorum. Bu yüzden de bilgisayara herhangi bir mikrofon bağlayamıyorum. Amacım mikrofon kullanmak. :) Kulaklık kısmına gelecek olursak daha kulaklık almadık.
  4. A

Bunu denedim fakat yine aynı. Bir şey olmuyor. Sanırım bu anakartta bir yazılım problemi var. Sürücüleri kaldırıp Windows güncellemesini deneyeceğim. Gerçi kendim driver kurduktan sonra Windows kendisi güncelliyor ve aygıt yöneticisi görüntüdeki hale geliyor.
  5. A

256GB ssd vs 512gb ssd

Şimdi şöyle: 256 gb alırsan bir süre sonra yetmemeye başlayacak ve yükseltmek isteyeceksin. Yeni bir ssd maliyetli olacak. Fakat 512 gb ssd alırsan daha sonra hdd almak daha uygun olur.. Tavsiyem SSD'yi alabildiğince yüksek al. Mesela 128 GB ssd yetmeyince 512 alayım dedim. Gittim 1 TB aldım...
  6. A

Arkadaşlar, ağabeyimin bilgisayarı var. Ses çıkışı olarak şu zamana kadar hep monitörün üstündeki girişi kullandı. Tek ses girişi vardı (yeşil). Şu an çift girişli bir oyuncu kulaklığı kullanmak istiyor. Anakarta takıyoruz fakat görmüyor. Ses çıkış cihazlarında sadece monitördeki gözüküyor...
Top Bottom