Arama sonuçları: *

1. F

Yardım gminer No Device Found Hatası Alıyorum

hocam ethw 4 dolar, etc 3k dolar ben etc ye basınca verdiği portu yazsam etc farmı yapamam mı yada btc ethw 4 dolarsa az kar yapmaz mı
  2. F

evet basladım suan ethash e de binance de istatistik kısmna günlük tahmini geliyor iscilerde pc de gözüküyor ama kazanclara düsmedi zaman alırm ı düsmesi
  3. F

merhabalar ethash mining icin binance de hesap actım gimer indirdim izlediğim videoda mine_eth.bat vardı onu düzenliyordu ama benim indirdiğimde mine_ethw ve ethf dosyaları var ikisinede portu ve kullanıcı adını yazdım ancak olmadı neden böyle oluyor yardımcı olabilir misiniz 1713627566 NBminer...
  4. F

xbox series s alınır mı ?

bütcem series s e yetiyor yani alabileceğim max konsol series s performansı nasıl 2023 sonunda oyunları rahat 60fps cekebiliyo mu
  5. F

Yardım Gameloop PUBG Mobile çook kasıyor

ölmezsin be kral sağol bu arada
  6. F

beklemedeyim kral
  7. F

merhaba arkadaslar ben 4+ yıllık bir pm oyuncusuyum önceden mobilden oynuyordum ve bir sorunda yasamadım ancak telefonum artık kasmaya baslıyor pc de 4060 105w , i5 12450h , 32gb ddr4 var sanallastırma da aktif suan da ancak gamelooptan PUBG mobile girdiğim zaman oyun hic akıcı değil sanki böyle...
  8. F

Yardım CS:GO 2 monitörüm var diğerine gecemiyorum

teşekkür ederim ilgin icin sırf bu yüzden rage gecirip cs silmistim
  9. F

ana ekran laptop da yan monitöre mi gecireyim sen öylemi denedin
  10. F

denedim yine laptop ekranında tam ekran oldu
  11. F

beyler selam ben laptop kullanıyorum aynı zamanda birde monitorum var hdmı ile laptopa bağlı laptop ekranı kucuk kalıyor cs yi yan monitten oynamak istiyorum ama ayarlarda bir türlü cs yi diger monitöre nası gecireceğimi bulamadım
  12. F

Anker soundcore q30 kulaklık

bt ile laptop a bağlanıyor mu ?
  13. F

Yardım 1000-2000 arası bütçe bt kulaklık

Beyler 1-2k arası bütçem var hem kablolu hemde kablosuz dongle olmadan (laptop) da kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum jbl bt500 gibi kulağın dısında kalmasını istemiyorum kulağımı sararsa güzel olur 2 gündür anker soundcore life q10i ye bakıyorum 1,5k ama yanında aux göndermiyorlar dediğim...
Top Bottom