Arama sonuçları: *

1. Y

Yardım Buradaki sorun nedir Laptop Kullancısıyım

İşlemci İntel i7 6500u Ekran Kartı Geforce 940mx
  2. Y

Yardım Buradaki sorun nedir Laptop Kullancısıyım

https://streamable.com/h4gmua dostlar bu sorun nedir ilgili video
  3. Y

CPU/100 gpu/0 darboğaz sorunu

kanka bendede laptop var i7 6500u geforce 940mx gtanın online oyunu mtada habire cpu 0.39 oluyor çözüm nedir
  4. Y

Oyunun 10 saniye bir 1 fps olması

nasıl yapıcaz onu kanka ne yapmam lazım
  5. Y

Oyunun 10 saniye bir 1 fps olması

Dostlar çözüm nedir videoyu tam şekilde izleyin önerileri bekliyorum Sorunun olduğu video
  6. Y

Çözüldü✓ Üst seviye monitör önerisi (7900xt+5800x3d)

Reis 360hz asus monitör al gözünü seveyim bir sistem daha yaparsın 1714817542 ek olarak 15e al bi 360hz asus monitör gerisiylede illa kardeşin felan vardır onada yap bi sistem tadından yenmez
  7. Y

Yardım Laptopda oynadığım en kötü oyunlardaki bile kasma ve nasıl düzelticem

win 10 4 gb stok ram 4gb harici 8 gb alsam olurmu toplam 12gb olur bu sefer
  8. Y

Yardım Laptopda oynadığım en kötü oyunlardaki bile kasma ve nasıl düzelticem

Beyler MTA,ZULA,WARBAND vb. oyunlarda hep bu sorunu yaşıyorum zaten izlerseniz detaylıca anlarsınız laptop kullanıyorum nasıl düzeltecğimi açıklarsanız sevinirim Özellikler: İntel İ7 6500U Geforce 940MX 1TB HDD 8GB RAM Oyunda iken ramin 7.9u kullanılıyor arkada discordda açık iken hdd ise...
  9. Y

Yardım "Sisteminiz, akış yayınlamaya yetecek minimum gereksinimleri karşılamıyor" sorun

Teşekkürler tekrardan. Bu sorunun çözümünü illa bilenler vardır ama kimse yüklemiyor youtube'ye ben çekeyim atayım bari insanlar yararlansın
  10. Y

Yardım "Sisteminiz, akış yayınlamaya yetecek minimum gereksinimleri karşılamıyor" sorun

reis söyler misin bana sen nasıl bi kralsın elini ayağını öpeyim yaptım oldu yaa Allah senden razı olsun çok teşekkür ederim adamsın <3
  11. Y

Hala çözemedim ben bu olayı yada sen ekran kartı ayarlarını at ona göre yapayım belki onda sorun vardır çünkü bu siteye atıyor hata kodunu verdikten sonra " https://nvidia.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/4637 " buraya atıyor ama anlamadım
  12. Y

dostum istersen discordda görüşelim belki benim yanlış yaptığım bir şey vardır 1711151209 sen izlerken yapayım birde
  13. Y

Bilgisayarıma Nvidia Geforce Now indirdim ancak " Sisteminiz, akış yayınlamaya yetecek minimum gerekleri karşılamıyor" hatası aldım Sistemim Ram:DDR4 8GB İşlemci: İntel Core İ7 6500U Ekran Kartı: İntel HD Graphics 520 ve Geforce 940mx(ben geforce 940 mx kullanıyorum onu ayarladım)
  14. Y

video çekerken kasıyor

ram yükseltmeyi dene
  15. Y

Mta Drop Sorunu Yaşıyorum

nereden yükliyeceğiz 1710518985 kanka bu samp için ya
  16. Y

GTA SA MTA ANİ FPS DÜŞÜŞÜ!

ssd yükselt
  17. Y

MTA fps düşme sorunu

dostum bak şimdi hem yayın açıp sabit 40fps alan bir adamın sistemini paylaşıcam sana "i5 3 nesil 250 ssd bu arad 2 ssd 2 bin tl ekran gt x730 2b bu kadaar " aynen mesajı sana yapıştırm ssd yi 2 tane al okuma hızı yüksel olsun adam dediki benim ssd 2500₺ sende yükseltmeler yaprsan iyi olur ve...
  18. Y

USB SÜRÜCÜSÜNÜN H-F-G 3 SÜRÜCÜYE AYRILMASI ACİL ÇÖZÜM LAZIM

iphone jailbbreak atcam diye flasha bişiler felan yükledim sonra böyle oldu nasıl düzeltcez diski biçimlendir yapıyom disk yazma korumalı diyor.
  19. Y

Yardım Dizüstü Bilgisayar Lazım 10 k - 15 k Arasında

Ekran kart'ı yok bunlarda özelliklerde gözükmüyor hem ekran kartı hem işlemcisi olan önerirmisin.
Top Bottom