Arama sonuçları: *

1. S

Lütfen Katana nasıl taşıyacağım yardım edin

Kral foto at bakalım merakta koyma
  2. S

Ben bilmiyorum ki. Havalimanini ara veya daha önce git sor nasıl yapılması gerek diye
  3. S

Kaça aldın kral bi foto çek at bakalım
  4. S

Yardım Modeme internet gelmiyor

Kablo modeme bağlı yuvası doğru yerde. Dsl ışığı yinede yanmıyor
  5. S

Comnet 1718200900 2 modemdede denedim ki zaten 3 ay aynı şekil kullandim
  6. S

Sözleşme Bitiyor Hangi Firmayı önerirsiniz

Comnet aldım. Tavsiye ederim. Fiyat performans resmen.
  7. S

Dsl kablosunu değiştirecez . Vdsl bizimkisi
  8. S

2 modemide denedim. 2sindede internet gösterge ışığı yanmadı. Siyah olan modemin alttaki 2 ışığı yandı. Bu eski modelinde aynı şekil 2 ışığı yandı. Yani 2 modemdede bağlanamıyorum. Müşteri hizmetlerini arayınca bizde bir sorun yok diyorlar 2.modemi deneyin bir dediler. Ne yapmam lazım.
  9. S

26-27k laptop önerin lütfen

2.el düşünüyormusun?
  10. S

30K BÜTÇEM VAR LAPTOP ÖNERİSİ?

1159463146 sahibinden deki arama İlanındaki numara bu. Burayada bi ilan koydum 2.el kısmına aynı dediğin özelliklerde zaten laptop. Fiyat kısmını daha sonra konuşuruz eğer düşünürsen tekrardan cevap yazabilirsin.
  11. S

30K BÜTÇEM VAR LAPTOP ÖNERİSİ?

2.el düşünürsen yardımcı olabilirim
  12. S

Yardım RDR 2 En Ucuza Nasıl Alınır ?

Torrentten ücretsiz almak :) şaka bi yana torrent kullanmayalım
  13. S

Saul Goodman Minix Figür

Saul goodman mini figürler ne gibi bir ihtiyacini karsiliyacaksin :) inş istediğin gibi gelir
  14. S

4k oyun icin en uygun ne gider

7800xt 7900 gre fln kurtarmazmi
  15. S

4k oyun icin en uygun ne gider

Beyler suanki durum için render veya yüksek herz isteyen oyunlar haric(cs2,valo vb) 4k ayarda yüksek grafikte hikayeli oyunlar oynayabilmek için nvidia veya intel den ziyade full amd sistem toplamaya çalışsak en uygun nekadar mal olur. Ram 32 ssd 1 tb olmalı vram 16dan aşağı olmaz zaten. 7500f...
  16. S

Wifi hakkında bi sorun var

Beyler suan kendi mobil internetime giriyorum ve bütün Chrome sayfaları açılabilir fakat wifiden girdiğimde ise yüklenme ekranında bekliyor. Youtube ve instada veya uygulamada sorunsuz çalışıyor wifi fakat chromda hiçbir şeyi acmior. Neden olabilir. Aşağıya attım bole yüklemeden kalıyor acmiyor
  17. S

13.000TL'ye alınabilecek telefon önerisi

Yurtdisi redmi note 13 pro x6 pro imeisiyle birlikte halledebilirsin
  18. S

bilgisayar mühendisliği için laptop önerisi

2. El dusunurmusun? Eğer düşünüyorsanız hp pavilion gaming laptop var boşta . Eger yakinsan gorebilirsinde.
  19. S

200-300bin TL BÜTÇELİ SİSTEM TAVSİYESİ

Dediğim gibi soketler yenilenecek 2025 te, gddr 7 ramler gelebilir, rtx 5000 serisi gelecek, belki intel ve amd tarafından amiral işlemciler cikacak(2023 ve 24 te çıkmadı pek) bunlar yeni çıkacakken bukadar parayı harcama beklet derim.
  20. S

200-300bin TL BÜTÇELİ SİSTEM TAVSİYESİ

Hocam 2025 sonunu bekleyin rtx 5090 alin gecin direkt. 32 gb vram olacak deniyordu ki 4090 da 24gb. Madem para sınırı yok bekleyin derim
Top Bottom