Arama sonuçları: *

1. C

ID-Coolıng vs thermalright hangisi daha kaliteli marka

Ben id cooling kullaniyorum... Memnunum. 1 yıl sonra ufak bi problem yaşadım hemen yardımcı oldular mağdur etmediler beni. Müşteri desteğinden çok memnun kaldım. (Gelbura.com dan satın aldım, bildigim kadariyla distribitor bunlar. Başka yerden almanı önermem)
  2. C

Çözüldü✓ ryzen 3 3200g için hangi anakart tercih edilmeli?

Evet, Ama daha sonra ryzen 5 5600 gibi bir işlemci taktığında voltaj vs ayarlamaları yapması ihtiyaç olabilir o nedenle b450 yazdım. Eğer bu şekilde kullanacaksa a320m işini görecek. (Bütçesi düşükse eğer a320m alabilir)
  3. C

Çözüldü✓ ryzen 3 3200g için hangi anakart tercih edilmeli?

Bak sana önerim şu: MSI B450-m pro max https://amzn.eu/d/56oGjgN (2099tl) Nays kartta babalar günü kampanyası var %15 geri ödüyor en fazla 250 lira. Yani 1850 liraya denk geliyor. Ama diyorsan ki, benim bütcem yok. İşlemciyi yenilemicem böyle kullanmaya devam edicem. Ozaman a320m alabilirsin...
  4. C

Kule tipi vantilatör Önerisi

Hocam butce kısıtlı :D
  5. C

Arkadaşlar 2-2,5 bandında bir sey bulabilir miyiz? Hatta ben 1600'e böyle bisey buldum ama yorum veya incelemesini bulamadım 45w https://www.avansas.com/bood-kf-50-serinletici-kule-fan-p-122606 1718257476 Bazı kule tipi vantilatorlerde ozellikle soguk uflemiyor, olan havayi ufluyor vs...
  6. C

Arkadaşlar soğuk üflemeli tek aradığım özellik bu. Mümkünse f/p olsun ucuz olsun
  7. C

Yardım Hyperx Kulaklık menteşesi (Plastiği)

Hyperx Cloud Silver kulaklık kullanıyorum. Ve bu görseldeki parçalar ömrünü tamamlamak üzere, HyperX' in kendisinden talep edemem Bunun haricinde bir yerden bulabilir miyim? İnternette bir kaç yer gördüm ama emin olamıyorum.
  8. C

Hyperx Cloud Kulaklık Kullananlar, Yardımınız Gerekli

Peki, orada yazan model numarası, kutuda bir yerde yazıyor mu peki? 1717691498 Konuya internetten bulduğum görseli ekliyorum, örnek olması için
  9. C

Sol kulaklıkta minicik bir yerde yazıyor 1717690916 Belki de bu bile olabilir, kulaklığın solunda ne yazdığını bulana kadar emin olamiyorum
  10. C

Arkadaşlar, garanti ile ilgili bir işlemim var, Kulaklığım çok eski. 5-6 yıl önce satın almıştım. Bana kulaklığın sol tarafindaki kodu soruyorlar H veya K ile başlıyormuş. Bu kulaklığı kullananlara sorum/ricam şu; Bu sizde yazan kod, ürünün kutusunda bir yerde yazıyor mu? Çünkü bendeki kod...
  11. C

🔥İndirim Xiaomi Airfryer 3.5LT 🔥 (Pazarama+Nays İçerir!) (1649₺)

Burada son 1 yıllık fiyatı var. O zaman bile 1700 liraya düşmüş. Hem buradakini Pazarama'nın kendisi satıyor.
  12. C

🔥İndirim Xiaomi Airfryer 3.5LT 🔥 (Pazarama+Nays İçerir!) (1649₺)

Ürünün normal fiyatı 2000-2300 civarlarında geziyor. (Xiaomi garantili) Pazarama'da 1949 liradan satılıyor. Biz bunu daha da ucuza alacağız. https://www.pazarama.com/xiaomi-mi-smart-air-fryer-3-5l-p-6934177728594?magaza=pazarama Ürünü sepete ekleyin, Sepette yukarıdan "MERHABA50" kodunu...
  13. C

Trendyol rezilliği !

Faturanizi pdf olarak indirin, satın aldığınız tarihi vs tum bilgilerin ss'sini çekin. Üründe sorundan dolayı değişim talebi ile gönderdiğinizi 20 iş günü geçtiğini. Ürünün stoklarda bulunmadığını belirtin. Garanti sürecindeki işlemler 20 iş gününü aşamazlar. Burada size ürünün muadilini/bir...
  14. C

Trendyol rezilliği !

20 iş günü geçtiyse direk tüketici hakem heyeti ile yeni ürün isteyin, muhtemelen direk kazanırsınız, hem masrafları trendyol ödemek zorunda kalır, eğer sonuçlanana kadar o ürün stokta biterse bir üst modeli isteyebilirsiniz bu dediğim 6 ay gibi sürebilir
  15. C

Yardım Pazarama'dan Airfryer Alınır mı?

Daha önce 2 kez amazondan satın aldım. Şansıma mı denk geldi bilmiyorum. İkiside hatalı üretimdi. İade ettim. Şimdi bunu buldum, fiyatı fena değil sizce alınır mı? Satıcı pazarama, (Yani okadar şanssızım ki daha önce hb'den anakart almıştım koli patlamış üstünde kuriyenin ayak izi vardı 🤣 İade...
  16. C

❌İndirim Bitti! ASUS Prime B450M-K II - 1999 TL

80 lira kuponu bilmem ama, Nays ile alırsanız babalar günü %15 geri ödemesi var sanırım. (Amazon harcaması) En fazla 250 lira aliniyor. 1,750 liraya denk gelir.
  17. C

Yardım Para iadem Gelmedi, Ne yapmalıyım?

Para iadem sonunda bugün geldi 🥴
  18. C

13 mayıs'ta depoya ulaştı, 16 Mayıs'ta iadem onaylandı.
  19. C

Amazon paranın gönderildiğini ve kısa zamanda referans kodu yazacaklarını söyledi. Bu durumda Nays mı sorunlu...
  20. C

Amazon'a mı?
Top Bottom