Arama sonuçları: *

1. M

🔥İndirim Amazon Kingston KC3000 m.2 SSD 3.350 ₺

Amazonda kc3000 2800 gibi bir rakama satıldıydı yakın zamanda
  2. M

🔥İndirim Günsan Elektrik LED Ampul 10 Adet 110tl

Akıllı prizleri yollamadılar. Bunu da yolmazlar
  3. M

🔥İndirim DeepCool MYSTIQUE 360 LCD 5. Nesil Pompa 3400RPM 5.427,99 TL

Bu gün fırsat bulup montajladım. Lakin programı siteden inmiyor. Dolayısıyla ekranı deneyemedim. Pompa sesi falan durmadım. Çok kaliteli gözüküyor.
  4. M

❌İndirim Bitti! Apple MagSafe 1000 TL

Esr marka kullanıyorum 14 pro max ısınma kablolu şarjla hemen hemen aynı. 10 ayda kablolu şarj kullandım. 400 küsür döngüde şuan. %20- %80 dikkat ettim. Sağlık %10 düştü. Çok kafaya takmamak lazım. Sizin için kullanışlı ise ve ihtiyaç varsa güzel fiyat.
  5. M

❌İndirim Bitti! SAMSUNG MZ-V8V1T0BW 1TB 980 PCIE GEN 3.0 1790 TL

İhtiyaç vardı alamadık 😂
  6. M

🔥İndirim Arctic LIQUID FREEZER II 420 4741TL

Bende var 1 yazayım, tam sayı çıksın 1715098290 😂
  7. M

❌İndirim Bitti! Günsan Elektrik Wi-Fi 16A Kontrollü Akıllı Priz 53TL

Ben thh e başvuracam. Ne alsam entegrasyondan kaynaklı deyip iptal ediyorlar. Yıldım.
  8. M

❌İndirim Bitti! Günsan Elektrik Wi-Fi 16A Kontrollü Akıllı Priz 53TL

Tuya uyumlu mu diye sormuştuştum bu mesajı yoladılar “ Değerli müşterimiz, ürünümüz Tuya desteklemektedir. Ancak entegrasyondan kaynaklı Akıllı prizimizde fiyat hatası aldık. Maalesef yaşanan olumsuz durumdan dolayı siparişinizi gönderememekteyiz. Anlayışınızı diler, sağlıklı günler dileriz.”...
  9. M

🔥İndirim DeepCool MYSTIQUE 360 LCD 5. Nesil Pompa 3400RPM 5.427,99 TL

Beyazı yok mu ? Beyaz beyaz direttik en sonunda kapkara sistem dizecem gibi duruyor
  10. M

❌İndirim Bitti! AM5 CPU ANTİ-BÜKÜLME SOKET KİTİ VERGİ DAHİL 186TL YAPIŞ

Aldım teşekkürler. Noctua d15s am5 sokette montaj aparatını taktığında orjinal soketi tam açamıyorsun haliyle önce işlemci takıp kilitleyip sonra montaj yapmak gerekiyor, kısaca açılıp kapanmıyor. Bu ürün hiç bir işe yaramada onu rahatlatır diye düşünüyorum.
  11. M

❌İndirim Bitti! Lian Li Strimer Plus V2 24Pin 1199TL

Benim Ekran kartı kablosu 2x8 pin den 12+4 pin 12vhpwr. Bu 3x8 pinli olanla da kullanılabiliyor mu?
  12. M

AİRSOFT İLE İLGİLİ MAĞAZA

İzmiravmarket
  13. M

Çözüldü✓ AM4'den AM5'Geçiş Toplama öneri

Bence boşa masraf olur tercih sizin tabii ki
  14. M

❌İndirim Bitti! 🔥 MSI MAG X670E TOMAHAWK WIFI AM5 9685 ₺

Arkadaşlar anakartı iade etmeyi düşünüyorum. ankara işi elden almak isteyen varsa aynı fiyata verebilirim.
  15. M

🔥İndirim Palit 4070 ti Süper 32.852 TL İş banka 9 ay vadesiz taksit

Kartı bir saatir deniyorum. Gamingpro modeli. Sivrisinek vızıltısı ayarında coilwhine var. Agır oyun menulerinde bir miktar artıyor. Kasa işinde olduğunda büyük bir ihtimal duyulmayacak. Görüntü olarakJetstream modeli daha asil duruyor. Oyun ve furmarkta max 65 dereceyi gördü. önceki modelde...
  16. M

Benim anakart geldi . Kutuda ufak hasar var. Dişındaki kutuda yok. Kutu hasarı var mı sizde? Sanki koyarken parmak bastırmıslar gibi
  17. M

❌İndirim Bitti! Pierre Cardin %35 %45 İndirim + ürün altı kuponlarla indirim birleşiyor.

Çok güzel fiyatlarvar. 2 . Sepete taksit yapamadım
  18. M

Paylaştığımda 16 adet vardı. Alanlara iyi günlerde kullansın. 👍
  19. M

üst seviye kartlar 8 katman üretiliyor. daha dayanıklıdır. Teoride Karışıklığı azaltır ve sinyal kalitesi artar , elektromanyetik parazit de azalır.vb
  20. M

Ooo sıkıntı büyük 😂 Hepsi işini görecektir. Tomahawk > gaming plus> x670p olmalı tercih sırası. Gaming plus güzel kart. Pcbsi 8 katman olsa yüzüne bakmam tomahawkın
Top Bottom