Arama sonuçları: *

1. E

Xpg lander 500 650w 80plus kasa

Kardeşim kasayı aldın mı
  2. E

Yardım PSU VE AKIM KORUMALI PRİZ.

Sen kullanıyor musun akım korumalı
  3. E

Yardım PSU VE AKIM KORUMALI PRİZ.

Arkadaşlar hali hazırda sistemim mevcut ama zoko marka psu aldığım için psu patladı. Yeni psu alacağım ve msi mag 550bn almayı düşünüyorum. İçerisinde bütün korumalar nerdeyse mevcut. Yanında akım korumalı priz kullanmak mantıklı mantıksız mı?
  4. E

Hangi parçaları almayalım. Sıfırdan toplama bilgisayar.

Arkadaşlar herkese merhaba. Sıfırdan bilgisayar toplama yoluna çıkıyorum. Ancak parça kısmında kafam tamamen karışık. Öncelikle OC ile kesinlikle uğraşmıyorum. Aldığım parçalarında uzun süre götürmesini istiyorum. Yükseltmek istediğim zaman da en uygun şekilde yükseltmek istiyorum. Sadece ekran...
  5. E

Öneri Kasa+Psu önerisi F/P

Arkadaşlar bütçemi belirledim. Bana gerçekten uzun ömürlü işe yarar parçalarımı emanet edeceğim psu+kasa arıyorum. İster beraber ister ayrı en fazla 3100 verebilirim. Teşekkürler . 1711447332 .
  6. E

Yardım Hangi Model F/P kralı? Asus-Msi

Hocam bu msi itopyada çok iyi bir fiyatta yani olursa artık yapıştırdım kargoda
  7. E

Gigabyte alcaktım da şuan fiyatı tavan 😄 1711362486 Hocam o paraya gigabyte alınır ya
  8. E

Hocam pivot ve hani asus kalitesi olarak düşündüm. Gerçekten dediğiniz gibiyse almayalım
  9. E

Herkese merhabalar. Monitör anlamında bir kaç soru sordum ama hâlâ aşırı kararsızım. Sürekli yeni modeller karşıma çıkıyor ama büyük ihtimal son olacak. Asus 4700₺ msi 4400₺
  10. E

Monitör????? Acil lütfen

Vs içinse 2k gerek yok. 360hz çok işine yarayacaktır
  11. E

Hangi Monitörü seçmeliyim?

Hocam teşekkür ederim ancak 5400 e kadar bütçem çıkmıyor fark çok fazla değil ama başka parçalarda almam gerekiyor :( . Görsel arasından seçmen benim için iyi.
  12. E

Msi rapid ips model alınır gibi o zaman
  13. E

Menü kısmında bir ayarı yaptığında çok aza düştüğünü söylemişti donanım arşivi
  14. E

ARKADAŞLAR ÇOK ARADA KALDIM. BİR YANDA YENİ PANEL RAPİD İPS. BİR TARAFTA 90 DERECEYE KADAR AYARLANABİLEN BİR MONİTÖR. MSİ 300₺ DAHA FAZLA BİR FİYATA SAHİP. HANGİSİ ALINMALI SİZCE.
  15. E

İ3 12100f mü Ryzen 5 5500 mi?

Oyun sadece valo vs. 1710942184 Teşekkürler
  16. E

Ryzen 5 5500 mü, Intel i3-12100F mi?

Arkadaşlar teşekkürler i3 12100f alacağım
  17. E

İ3 12100f mü Ryzen 5 5500 mi?

Arkadaşlar çok arada kaldım. İ3 12100f + h610m-e mi yoksa ryzen5500+ A520m-k mı? İntel +300 daha pahalı. Bilgisayar hızlı açılsın stabil çalışsın oyundada geride kalmasın istiyorum. 2060 alacağım yanlarına her ikisininde.
Top Bottom