Arama sonuçları: *

1. Kuyendaa

Öneri Elimdeki sisteme Ekran kartı

Dar boğaz sıkıntısı çekermiyim korkum o aslında drop yemekle uğraşmayı pek sevmiyorum kendimi garantiye almam lazım.
  2. Kuyendaa

Öneri Elimdeki sisteme Ekran kartı

Selamlar herkese elimde eski bir sistem var aşağıda ayrıntılı bir şekilde yazarım, bu sisteme dar boğaz yapmayacak bir şekilde 2. El 1050 ve üstü bir ekran kartı almak istiyorum en azından günümüz rekabetçi oyunlarında (lol, valorant, cs2, bf4, bf2042, apex vs.) grafik derdi olmaksızın 60 fps...
  3. Kuyendaa

Öneri Docking station lazım

Elimde bir lenovo laptop var ve ethernet girişi yok. Hem diğer bilgisayarlarda ki kullanım rahatlığı için bir öneriye ihtiyacım var direkt bir ürün olmasada kullandığınız güvendiğiniz marka varsa eğer bekliyorum. Şimdiden teşekkürler
  4. Kuyendaa

Çözüldü✓ Ethernet girişim yok.

https://www.ciceksepeti.com/ugreen-20265-usb-3.0-gigabit-ethernet-rj45-donusturucu-usb-coklayici-kcm73081441?utm_source=akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.86.4 Şunun gibi daha uygun fiyatlısı var mıdır acaba güvenebileceğim birşeyler.
  5. Kuyendaa

Çözüldü✓ Ethernet girişim yok.

Laptop da Ethernet girişim yok ve modemden uzakta kullanmak zorunda kalıyorum bilgisayarı. Bana hem Ethernet hem de USB çoklayıcı bir ekipman lazım. Bütçem 500 +-
  6. Kuyendaa

🔥İndirim MOONDROP Chu 2 İEM Kulaklık 749 TL | Wraith E-Sports

Onu özelliklerinden okudum zaten de performans farkı vs. oluyor mu acaba.
  7. Kuyendaa

🔥İndirim MOONDROP Chu 2 İEM Kulaklık 749 TL | Wraith E-Sports

Başlıkta geçen kulaklık için telefonda kullanımlar için uygun mu acaba bütün yazışmaları okudum da PC için konuşulmuş mobil için bir bilgilendirme yapabilir misiniz almayı düşünüyorum da.
  8. Kuyendaa

Discord nitro ilk ay bedava kampanyası

anladım teşekkürler :)
  9. Kuyendaa

Discord nitro ilk ay bedava kampanyası

Discord nitro atacağım ss de olduğu gibi ilk ay bedava diye bir kampanya arayüzü açtı bana ama yinede 18.36TL para kesmeye çalışıyor olayı bilen var mı takılıcaktım nitroyla ne güzel.
  10. Kuyendaa

Çözüldü✓ Elimdeki eski bilgisayarı ne yapabilirim.

her şey için teşekkürler fikirleri değerlendiricem :)
  11. Kuyendaa

Yok bu sistemi kullanmayacağım zaten bu sistemi komple kenara koyup yeni dizicem dış çeperi olan kasayı kullanıcam onu kastetmiştim. O parçaları satsam satılır mı onu meral ediyordum biraz da.
  12. Kuyendaa

Asustek P5LD2-X/1333 anakart ATI Radeon 4600hd ekran kartı İntel core 2 duo E6540 işlemci Ddr2 249.8 mhz 3 Gbytes bulamadığım bir marka ram var. Böyle bir sistrm var elimde yılların eskittiği tarihi eserim. Bununla me yapabilirim bunun kasasını kullanıp yeni pc toplayacağım. Birde konuyu başka...
  13. Kuyendaa

Çözüldü✓ Elimdeki eski parçaları satıp ortalama ddr3 sistem toplamak istiyorum

En azından biraz daha elle tutulur güzel birşeyler olsun diye ddr3 parça parça toplayacam zaten.
  14. Kuyendaa

Bakan yok mu acaba eski parçalarla bilgili.
  15. Kuyendaa

Asustek P5LD2-X/1333 anakart ATI Radeon 4600hd ekran kartı İntel core 2 duo E6540 işlemci Ddr2 249.8 mhz 3 Gbytes bulamadığım bir marka ram var Bu şekilde aşırı eski bir sistem var elden çıkarmak istiyorum 2. Elden satma peşindeyim. Ddr3 toplama 2.el veya 0 parça olarak birşeyler dizmek...
  16. Kuyendaa

Pc ve Mobil için gamepad önerisi

Biraz incelerim olmadı o zaman teşekkürler
  17. Kuyendaa

Pc ve Mobil için gamepad önerisi

Selamlar başlıkta da olduğu gibi hem pc de hem de mobil den Geforce now da oynayacağım için bir gamepad önerisi isteyecektim sizlerden 500 lira civarı bütçem var yardımcı olursanız sevinirim.
  18. Kuyendaa

Yardım Grundıg 12v-gnb1562a113 model laptop a Ram ve SSD yükseltmesi

Tamamdır bilgi için teşekkürler :)
  19. Kuyendaa

Yardım Grundıg 12v-gnb1562a113 model laptop a Ram ve SSD yükseltmesi

Laptop tek soketlik ram slotu var ddr3 3000mhz civarı bir ram alsam sıkıntı olmadan çalıştırır diye düşünüyorum
Top Bottom