Arama sonuçları: *

1. Bulkyapanobez

Yazın ne yapıyorsunuz?

Ağustos 30'da askerden dönüyorum o yüzden yazın bir şey yapamıyorum
  2. Bulkyapanobez

UNUTULAN BES PARASI!!!

Nasıl çekiliyor peki ?
  3. Bulkyapanobez

flashbellege en hızlı muzık nerden yuklerım

Eğer YouTube listesi var ise https://www.mediahuman.com/tr/howto/download-youtube-music-playlist.html Tüm listeyi tek tuş indiriyor
  4. Bulkyapanobez

Üstekinin profil fotoğrafını eleştirme

Sakal yakışır knks
  5. Bulkyapanobez

Spor salonuna gitmek istiyorum ama

Salondaki çoğu insan dışarıda gördüğün çoğu insandan daha samimi ver yardımsever. Büyük cüsseli çekindiğin adamların çoğu iyi melek kalpli insanlar oluyor. Utanacak çekinecek hiçbir şey yok başlayınca sosyalleşince anlayacaksın zaten
  6. Bulkyapanobez

Eyşan
  7. Bulkyapanobez

Başka kim böyle yazı yazıyor biliyor musun ?
  8. Bulkyapanobez

Senin internet tarayıcın hangi renk
  9. Bulkyapanobez

Olmaz knks askerdeyim :/
  10. Bulkyapanobez

Asıl bu adam kim
  11. Bulkyapanobez

Tecil bozdurup askere geldim
  12. Bulkyapanobez

Müzik Öneri Konusu !

Direkt listemi bırakayım https://music.youtube.com/playlist?list=PLZMoU1LGvarhoUKV-8sCnFlGpQjAqAeVG&si=vGXIqtFBRvkkwuTr
  13. Bulkyapanobez

Askerlikte 2. Altı ay

Acemi birliğini Tokat'ta yaptım orda aynı şekildeydi arkadaşım Ankara Mamak'ta onda da aynı şekilde Hakkari'de olan da var onda da aynı şekilde
  14. Bulkyapanobez

Askerlikte 2. Altı ay

anlık olarak dışarı fiyatlarının yarısına alışveriş yapıyoruz bütün yiyecek ve giyecekler dahil. Karakolda aynı şekildeydi acemi birliğinde de aynı şekildeydi alay'da da
  15. Bulkyapanobez

Askerlikte 2. Altı ay

Brom zorunlu askerlik yapıyorsun 6 ay. Sonra isteğe bağlı bir 6 ay daha kalıyorsun fakat bu sürede maaş alıyorsun
  16. Bulkyapanobez

Askerlikte 2. Altı ay

Bölgeden bölgeye değişiyor riskli bölge ise normale göre biraz daha fazla anlık olarak normal şekilde 23k bir şey alıyor bizim buradakiler 1714408417 Ama askeriyede şöyle bir şey var çarşı izniniz yok Hatay yıkık olduğu için ve askeriye içindeki kantinler vs vergisiz olduğu için dışarıdan yarı...
  17. Bulkyapanobez

Askerlikte 2. Altı ay

Bulunduğun yere göre değişiyor kral ama genellikle yasak kullanımın 6 gün cezası var ama komutanların inisiyatifine kalmış 1714407835 Yani açıkçası dönünce yapacak işim var ama askerlikte de bir sorun yok gibi ortam güzel komutanlar iyi. Teskereye yaklaştıkça galiba kararını verecem gibi
  18. Bulkyapanobez

Askerlikte 2. Altı ay

Santral olduğum için kullanıyorum, santral personellerine telefon serbest oluyor belge vs geldiği için 1714393183 Anlık olarak onbaşı rütbem var için 2. 6 yı yaparsam çavuş olarak devam ediyorum ama yapılır mı bilmiyorum. Absürt bir sıcaklık var çünkü daha şimdiden
  19. Bulkyapanobez

Askerlikte 2. Altı ay

Anlık olarak Hatay'da askerdeyim alay'da santralde görevliyim. 2. Altıncı ayı düşünüyorum fakat nedir nasıldır tam bilmiyorum ortasında feshedip gitme imkanım var mı veya kalmaya değer mi.
  20. Bulkyapanobez

Online eğitimli spor hocası önerisi

Emin çapan, Güray aydın, Mustafa yıldız
Top Bottom