Arama sonuçları: *

1. Rymoth

🔥İndirim Casper Excalibur M.E238FHD-G 23.8" 1 MS 200HZ 3.899TL (F/P Ürünü)

Usta bu monitörün konusu açan kişiler npc gibi niye yazıyor acaba ve monitör güzel değil almayın.
  2. Rymoth

Yardım Bu Monitör nasıldır?

Hocalarım bende konudaki monitörü almayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz ? Ya da Aoc 24G4X mi almak mantıklı ?
  3. Rymoth

Hangi monitörü tercih etmeliyim ?

Aoc daha mantıklı sanırsam hocam, teşekkürler yorumunuz için.
  4. Rymoth

gerçekten çok kararsızım hocam ya bir an önce de satın almam lazım :(
  5. Rymoth

Yorumunuz için teşekkür ederim hocam, gören bilen diğer hocalarımda yanıtlarsa sevinirim.
  6. Rymoth

Arkadaşlar iyi forumlar öncelikle hepinize, fiyatından bağımsız olarak soruyorum bu soruyu, dikkate alırsanız çok sevinirim. Çünkü Samsung Odyssey G4 aldım fakat trendyol kargomu 1 haftadır getirmeyip iade yaptı, maalesef şuanda da bütçemi aşıyor. Almışken de bir kere alıcam o yüzden fiyattan...
  7. Rymoth

Acer ‎Nitro XV272UV monitör fiyatına göre alınır mı

Hocam yorumlarınız ve desteğiniz için çok teşekkür ederim 😊 önerilerinizi dikkate alarak seçim yapacağım, Hangi monitörü alırsam alayım buradan sizlere bilgilendirmesini yaparım tekrardan.
  8. Rymoth

Sanırım canlı şekilde görüp test ettikten sonra karar vermek daha yerinde olacaktır. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim,
  9. Rymoth

Hocam değerler rezalet sayılmaz :) İleride güzel bir ekran kartı yükseltmesi yeterli gelir sanırsam. Zaten 2k çözünürlükte yük ekran kartında olduğu için genelde ryzen 5 5600 beni yarı yolda bırakmaz gibi.
  10. Rymoth

Hocam gerçekten kafam karıştı :) diğer hocamız daha farklı öneride bulundu bende ilk başta sizin gibi düşündüm. Monitör hakkında yorumuz için ayrıca teşekkür ederim rtings incelemesi baya iyi duruyor gerçekten. 6900 liraya daha iyisi yok sanırım ama sistem özelliklerim sanırım 2k için pek uygun...
  11. Rymoth

Hocam bütçem maksimum 7000 lira, bu fiyat bandına kadar olan modellerden beni uzun süre götürecek, kaliteli bir monitör önerisi yaparsanız çok sevinirim. Ayrıca çoğu konuda 27'' ve 1080p olan monitörlerde piksel sayarsın gibi yorumlar yapıyorlar, sizce böyle bir durum söz konusu olur mu ?
  12. Rymoth

evet hocam fps 1080p monitöre göre düşük olacaktır elbet ileri odaklı olması adına bunu düşünmüştüm, o zaman Samsung monitöre yöneleyim ben. anladım hocam peki siz sisteme göre hangisini önerirsiniz, Samsung olan model daha mantıklı mı olur ? Yoksa ileri dönüklük açısından aceri mi almalıyım ?
  13. Rymoth

hocam rx 5700xt ve ryzen 5 5600
  14. Rymoth

kullanın birinin yorumuna denk gelmem çok sevindirici hocam, peki ghosting durumu vs nasıl sizde ?
  15. Rymoth

https://www.epey.com/monitor/acer-nitro-xv272uvbmiiprzx.html Bu monitörü almayı düşünüyorum. En uygun 2k, ips, 170hz monitör. Sizce değer mi ? Yoksa Aklımda Samsung Odyssey G4 var. Samsung full hd, ips, 240hz. Sizce hangisi mantıklı.
  16. Rymoth

🔥İndirim HyperX Pulsefire Haste Gaming Mouse - 800 TL

Hocam cherry mx ile uyumlu olursa bu custom klavye switchleri ile de uyumlu olma ihtimali olur mu? ben custom klavye toplarken bu keycapleri kullanmayı planlıyordum.
  17. Rymoth

🔥İndirim 🔥 🔥 Sym Xpro II EFI 125 CC Scooter Motosiklet (Sıfır Km) 51,900TL 🔥 🔥

Hocam konudaki motoru satın aldık fakat n11 üzerinde çok kötü yorumlar gelmiş sizce pişman eder mi elden çıkarması zor olur mu
  18. Rymoth

🔥İndirim Neutron Wi-Fi 2 USB'li 4'lü 1 m 16 A Akıllı Akım Korumalı Priz 529'TL

Teşekkür ederim hocam bilgilendirme için 🙏 Bakıyorum hocam saolun
  19. Rymoth

🔥İndirim Neutron Wi-Fi 2 USB'li 4'lü 1 m 16 A Akıllı Akım Korumalı Priz 529'TL

Hocam bende 100w destekleyen iki ucu da type c olan bir kablo var telefonum 65w şarj destekliyor bunun type c girişinden o değerleri alabilir miyim ?
Top Bottom