Arama sonuçları: *

• Users: Eren_Y
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Eren_Y

Öneri mekanik klavye önerisine ihtiyacım var.

Herkese Selamlar Arkadaşlar F tuşları olan sessiz bir mekanik klavye arıyorum, yay sesi haliyle minimumda olmasını isterim. Gecikme değeri düşük olsun ve mümkünse F tuşları bitişik yani f1-f4-...-f5 çeklinde değil yan yana olursa güzel olur. bütçeyi max şeklinde yazdım daha illa o fiyatta olmak...
  2. Eren_Y

Öneri 7950x3d işlemciye F/P Nvidia ekran kartı önerisi

Herkese selamlar bu işlemciye uygun bir fiyat performans yani verilen paranın hakkını veren bir ekran kartı öneriniz var mıdır? 3000 serisi kartlar mı daha iyi 4000 serisi mi fiyat farkından dolayı da merak ediyorum.
  3. Eren_Y

yks sınavında bir sınavın parasını ödeyip diğerini ödemezsen ne olur ?

Herkese selamlar arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz üzere malum yks sınavına zam geldi. Örneğin TYT sınavı ve YDT sınavına başvursak (ödenmedi) son ödeme tarihine kadar sadece TYT sınavının parasını ödersek, sadece tyt sınavına mı girebiliriz yoksa ödenmedi diyip iki sınava birden giremeden...
  4. Eren_Y

Öneri 25000 TL bandında laptop önerisi

Arkadaşlar Selamlar bir arkadaşım laptop almak istiyor oyun oynayacak tekli çekirdek performansı herhangi bi ortalama oyunda yeterli olursa sevinirim yine de bu fiyat bandında istiyor parasını çöpe atmasını istemediğim için buraya yazdım buraya yazarsanız çok sevinirim teşekkürler <3
  5. Eren_Y

Discord yayınında renkler bozuluyor

Selamlar Arkadaşlar, bir arkadaşım discorddan yayın açtığı zaman renkler sürekli bozuluyor,çok yol denedik bit hızını düşürme,ping değeri sunucu bölgesi değiştirme fakat düzelmedi.60 FPS yayın verildiği zaman çok çok fazla bu şekilde kalıyor 30 fps de örneğin 10 saniye içinde 4 5 saniye böyle...
  6. Eren_Y

max 30k laptop önerisi

arkadaslar max 30k bütçe var okul icin islemci odaklı olucak biraz karısık iş için kullanılcak (oyun vs.)
  7. Eren_Y

yks tercih tarihi geçti

hayırlı geceler arkadaşlar yks okul tercih vakti geçti bu tarih geçtikten sonra herhangi bir okula girebilir miyim şuan açıktayım yani seçim vs. yapmadım şuan bu mümkün mü ?
  8. Eren_Y

kız kardeşime laptop almak istiyorum

Arkadaşlar selamlar başlıktan anlayacağınız üzere kız kardeşime laptop almak istiyorum. Özellik olarak belirtmeyeceğim fakat en düşük ekran kartı olarak 1650 bandında olmasını istiyorum. günümüz oyunlarını akıcı bir şekilde oynatsın yeterli zaten 60 fpsymiş 120 fpsymiş pek anlamıyor laptop...
  9. Eren_Y

minecraft dawncraft tweaks sorunu

hayırlı akşamlar arkadaşlar bir mod kurdum ne kadar çabalasam da farklı yerlerden indirme yapsam da maalesef ki oyun sürekli crash veriyor çözümünü bilen varsa yardımcı olursa çok mutlu olurum
  10. Eren_Y

un paketinin olduğu poşette hamamboceği var

komik gelebilir bilmiyorum 2 paket un var 2 saattir uyuyamıyorum odamdan ses gelip duruyo tekme attım bi baktım icinde bocek var hamambocegine karsı alerjim var asırı fobim var arkadaslar ne yapmalıyım ve o un lar çöp mü oldu
  11. Eren_Y

Yardım Course 2 motoruyla skinleri görmek?

Arkadaşlar başlıktanda anlaşıldığı üzere böyle bir şey yapmak mümkün mü şu anda cs go nun beta sına davet edilmedim herhangi bir girişim yok mümkün değil fakat bunu internet üstünden vs. giripte örneğin neon revolution skinine cs course 2 haliyle bakabiliyor muyuz
  12. Eren_Y

uzun süreli kullanım sonrası bilgisayar araba lastiği gibi kokuyor

arkadaşlar merhaba uzun süreli kullanım sonrası odam küçük yani odam araba lastiği gibi koktugunu söylüyorlar çözümü var mıdır ya da normal bir şey mi bu
  13. Eren_Y

Yardım Apex Legends tam ekran olmuyor

Arkadaşlar baya gördüğünüz gibi tam ekran olmuyor 16:9 1920 1080 çözünürlükte amd ayarlarından da tam panel yaptım fakat sürekli pencere gözüküyor kafayı yiycem windows barı da duruyor 1674671573 arkadaslar windows barı alt enter dan sonra kayboluyor fakat alt enter yaptığımdaysa sol tarafta...
  14. Eren_Y

WeGonnaBeRightBack güvenilir mi?

arkadaşlar bilgisi olan var mı yanlısıkla instagram reklamlarından girdim de dikkatimi çekti birazcık bilgisi olan paylaşabilir mi
  15. Eren_Y

Arkadaşlar incehesaptan alışveriş yaptım

Arkadaşlar incehesaptan alışveriş yaptın ilk defa ortalama kaç günde geliyor benim kaçırdığım bir şey mi var yarın kapında mı öyle bişey yazıyodu 3 gün geçti hala ürünler paketleniyor diyo ya hepsiburadadan başka bisey aldım bu sabah gelicek süreç çok mu uzun sürüyor
  16. Eren_Y

mousem gıcırtı yapıyor

arkadaşlar merhaba hyperx pulsefire haste kullanıcısıyım 2 hafta kadar kullandım çok güzel mouse gerçekten fakat biraz önce çok yakın bir arkadaşım geldi afedersiniz de hayvan gibi kullandı pek bir şey de diyemedim mousenin sağ tarafı en ufak dokunmada gıcırtı yapıyor çözümü falan var mıdır ya...
  17. Eren_Y

Bu bütçeye neler alınabilir

Hayırlı geceler alınabilecek bir şeyler önerir misiniz.pc oyuncusuyum 1. planda ses kalitesi,mikrofonu ortalama olsun, rahat olsun fakat derseniz bu bütçeye rahat bulamazsın derseniz 2. plana alabilirsiniz (fps) bu şekilde kulaklık önerir misiniz? 1671853848 bi allahin kulu yok mu derdime derman...
  18. Eren_Y

ARKADAŞLAR Minecraft'ta 80-120FPS NORMAL Mİ ?DD

arkadaşlar r5 5500 üm var rx 6600 üm var şaka gibi testleri yaptığımda sıkıntı çıkmamıştı pcyi alalı 2 haftayı da geçti minecraft falan oynarken arada donuyor sistem takılıyor ve düğmeden basılı tutup kapatmak dışında başka şekilde kendisine de gelmiyor pc evet optifine falan yüklü değil fakat...
  19. Eren_Y

hyperx pulsefire haste dpi sapması

arkadaşlar tam olarak nasıl denir bilmiyorum fakat bir konu vardı yeni mi açılmıştı pek hatırlamıyorum bu mouse un diğer farelere göre 800 dpi hali çok daha hızlı bir sıkıntısı var yani gerçek dpi değeri kaçtı diğerleriyle aynı olması için ya da diğerlerine yakın 730 küsür müydü ? oyunlarda...
  20. Eren_Y

Arctis 1 Hala Alınır mı?

arctis 1 hala alınır mı başka bir şey mi önerirsiniz
Top Bottom