Arama sonuçları: *

1. Exanimu

Steam Aile Paylaşımına Katılacak Kişi Arıyoruz.

Hocam platformları karıştırıyor olmayasın? Ben de steam aile paylaşımı kullaniyorum yaptigin tek şey arkadaş listenden aile paylasimina davet etmek, simdilik hesap bilgisi adres v.s hicbirsey gerekmiyor.
  2. Exanimu

Pc yüke binince restart atıyor

İki kartla da aynı sorunu yaşadığına göre sorun muhtemelen psu da olmalı, psu marka model nedir?
  3. Exanimu

Neden emsallerine göre daha ucuz ?

Bu ürünün xiaomi türkiye garantilisi güvenilir satıcılarda 14bin tl civarı satılıyor, vatan bilgisayar v.s şirketler fahiş fiyatlar ile satıyorlar onları dikkate almamak gerek, pttavm ürün sayfasında da belirtildiği gibi bu ithalatçı garantili, yani bu ürünü xiaomi türkiye değil başka bir firma...
  4. Exanimu

Amazondan bilgim dışında işlem yapılmış

İlk olarak bankan ile görüş kartını kapatıp yenilesinler, yapılan harcama için de işlem itiraz talebi oluşturun sonrasında amazon ile görüşün.
  5. Exanimu

GTA Online Giremiyorum!!!!!!

Eskiden benim de başıma bu sorun sürekli geliyordu, sanırım ip adresi ile alakalı bir sorun oluyor, modemi kapat-aç yeni bir ip tanımlansın muhtemelen sorun çözülür.
  6. Exanimu

Logitech Z533 Hışırtı Sorunu

Kauçuğun altında vidalar olmalı, wd40 yağlayıcı olarak iş görür belki sorunu gidermene yardımcı olabilir ama maalesef emin değilim temizleyici olarak kontak sprey olmalı, varsa izopropil alkol de işini görebilir.
  7. Exanimu

Logitech Z533 Hışırtı Sorunu

Maalesef bu ses ayarlarını yapan potansiyometre hemen hemen tüm logitech ürünlerinde kronik şekilde arızalanıyor, içini açıp kontak sprey ile güzelce temizlemeyi deneyebilirsin, bu sorunu çözmezse yeni bir potansiyometre lehimlemen gerekebilir.
  8. Exanimu

Kredi kartına para iadesi olursa para nasıl kullanılıyor?

Örneğin 1000tl limitin var, 500tl harcadın limitin 500 oldu, sonra aldığın ürünü taksitli olsun olmasın fark etmez iade ettiysen limitin tekrar 1000tl olur, limit tümü ile iade edilir ancak ekstrelerinde taksitli harcama örneğin 100tl borç + 100tl iade şeklinde sıfırlanarak gözükmeye devam...
  9. Exanimu

Yardım Monitör aldım ve ekranda ölü piksel (((VARDI))) Kendi kablosunu taktım düzeldi ne yapmam lazım???

Fotoğraf atarmisin? Siyah ekranda parlama gibi olan seylere isik suzmesi deniyor ips monitorlerde oldukça doğal bir sorun ama tabii ki cok fazla olmasi siyah ekranda rahatsızlık verir, bence direkt vazgeçtim diyerek iade gonderin olu pixel fln diyince servise gonderin vs derler is uzar gider...
  10. Exanimu

Çözüldü✓ Masaüstünde İşlemci Kullanımı %100 Gözüküyor

Görev yöneticisi ilginç bir şekilde fazla kullanıyor, ama yine de %100e tamamlanmıyor, üst kısımdaki cpu ya tıklayıp, sıralamayı cpu kullanım yüzdesine göre sıralarmısın bakalım başka hangi programlar kullanıyor
  11. Exanimu

Çözüldü✓ Masaüstünde İşlemci Kullanımı %100 Gözüküyor

İşlemlerden hangi programın işlemciyi kullandığını kontrol et, mining virüsü olabilir.
  12. Exanimu

Eski model agv kask alınır mı? 1000 tl

avg airtech ilk olarak 2007 civarında çıkan bir kask muhtemelen 10 senedir kullanılmış olabilir, karbonfiber değil fiberglass malzemeye sahip, iç padları değiştirmen gerekecektir, eğer kask darbe almadıysa bence alınabilir, eski de olsa piyasada 2k civarına satılan kasklardan çok daha iyi...
  13. Exanimu

Telefon çok hızlı şarj olup ısınıyor

iphone 12 20w apple orijinal şarj aleti ile 0 dan 80e ortalama 50-55dk geri kalan 80 den 100e ise toplamda 1 saat 40-50dk da ulaşması gerekiyor, ısınma konusunda ise uzun yıllardır samsung kullanan biri olarak (note 10+ ve 23ultra) şarj olurken neredeyse hiç ısındıklarına denk gelmedim, 2 aydır...
  14. Exanimu

Öneri 1.500.000 TL'ye Kadar Araç Önerisi ( Muafiyet Özelinde.. )

Merhaba dostum bende ötv muafiyeti ile en geç nisan ortasına kadar araç alımı planlamaktayım, şuan kafama chery markasının tüm modelleri yatıyor, şehir içi yakıt tüketimi 10-12lt civarı olduğu söylenmiş, şahsen zaten kendi aracım 9lt yakıyor bu sebeple yakıtı çok dert etmiyorum, 5 sene 150bin km...
  15. Exanimu

Akıllı saati kolunu yakan var mı?

Galaxy watch 4 classic kullanıyorum ara sıra bende de yanma hissi oluyor, genelde çok terlediğimde veya saat ile beraber elimi yıkadığımda oluyor, sanırım kalp atışı sensörünün altında ıslaklık olduğunda hafif bir yanma hissi oluşuyor.
  16. Exanimu

arkadaşlar bu siteyi çok iyi yapmışlar bence dolandırıcı ama değil mi

Tabii ki de dolandırıcı, ürünler ve ürün yorumları hepsiburada üzerinden bot ile çekilmiş, ilk bakışta anlaşılabiliyor.
  17. Exanimu

Arctic freezer 34 amd5 kiti bulamıyorum

Kutusunun içerisinde ithalatçısı hakkında bilgi olması lazım onlara ulaşıp am5 kit isteyebilirsin, çoğu marka genelde ücretsiz gönderiyor. Yanlış hatırlamıyorsam Arctic ürünlerini teknobiyotik ithal ediyor, direkt onlara da ulaşmayı deneyebilirsin.
  18. Exanimu

ALMAYIN DOLANDIRICI HY350 Android Projeksiyon 1303TL

Hayır hocam doğrulama için o yeterli değil, kargo takip kodları bir algoritma ile üretiliyor bunlar için yazılan botlar rastgele ürettikleri takip kodlarını kontrol edip gerçek postaları buluyorlar ve teslimat adreslerine göre ayırıyorlar, buradan da sizin adresinize yakın olan kodu size...
  19. Exanimu

ALMAYIN DOLANDIRICI HY350 Android Projeksiyon 1303TL

Arkadaşlar eskiden aliexpress de sizin il ve ilçenize gönderilen başka kargoların kodlarını sisteme girerek dolandırıcılık yapmaya çalışan satıcılar oluyordu bu da onlardan olabilir, çin menşeili bir satıcının ingiltere ve amerika dan kargo yapması olasılığı aşırı derecede düşük çünkü bu...
  20. Exanimu

Çözüldü✓ CPU az çalışıp oyunlarda yeterli performansı vermemesi

Senin yaşadığın sorun maalesef fivem kaynaklı, bende fivem oynarken maalesef fps düşüklüğü yaşıyorum bu konuda yapacak bir şey yok, oyuna mod olarak kurulduğu icin optimizasyon sorunu oluyor, ben sahsen alternatif olarak grandrp oynamani önerebilirim optimizasyonu cok daha iyi, serverda yuzlerce...
Top Bottom