Neler Yeni

10.000 TL Giriş Sınıfı Dağ Bisikleti Önerisi

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
29" jant asfaltta ve uzun yolda daha rahat olur. Jant küçükdükçe seriiliği artar ama benim tavsiyem 29 al. Jant boyunun kullanacak kişinin yaşıyla boyuyla alakası yok.
Sana uygun olup olmadığını anlamak için KADRO boyuna bakacaksın. Senin için de 18" kadro boyu uygun olur.

11500'e Mosso black edition daha iyi olur bütçen yetiyorsa.
Bisikletten anlamıyorum diye başlayıp kaç tane yorum yapan kişileri dinleme.

Freix

80+ Bronze
29" jant asfaltta ve uzun yolda daha rahat olur. Jant küçükdükçe seriiliği artar ama benim tavsiyem 29 al. Jant boyunun kullanacak kişinin yaşıyla boyuyla alakası yok.
Sana uygun olup olmadığını anlamak için KADRO boyuna bakacaksın. Senin için de 18" kadro boyu uygun olur.

Tm canim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral bi de 1.50 bir insanın 29 inç janta nasıl bineceğini ayrıntıli açıklasana biraz bilgi sahibi olayım. Teşekkürler

Son düzenleme:

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,922
İsim
Hasan
Tm canim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kral bi de 1.50 bir insanın 29 inç janta nasıl bineceğini ayrıntıli açıklasana biraz bilgi sahibi olayım. Teşekkürler
1.50 boyundaki kişi boyuna uygun doğru KADRO bisikleti alırsan 29" jant/lastik'li bisikleti sürmekte hiç bir sıkıntı çekmez. Tabii 1.50 boyundaki bir kişi için çoğu markanın xsmall kadro boyu yok. Olsaydı 29" lastik de takılırdı sorunsuz sürülürdü.

Kısacası janta binilmez. Bilmediğin konularda konuşma. İnsanların kafasını karıştırma.

Muteledim ben bunu zaman kaybetmeye gerek yok.

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu
Boyunuz 170 cm'den uzunsa 29 jant bisiklet alın, daha küçüğü uzun kullanımda bel ağrısı yapıyor.

Freix

80+ Bronze
1.50 boyundaki kişi boyuna uygun doğru KADRO bisikleti alırsan 29" jant/lastik'li bisikleti sürmekte hiç bir sıkıntı çekmez. Tabii 1.50 boyundaki bir kişi için çoğu markanın xsmall kadro boyu yok. Olsaydı 29" lastik de takılırdı sorunsuz sürülürdü.

Kısacası janta binilmez. Bilmediğin konularda konuşma. İnsanların kafasını karıştırma.

Muteledim ben bunu zaman kaybetmeye gerek yok.
Farkettiysen ilk mesajimda kadro boyunu da vurguladım artı olarak mesajlarımı ayrıntılı okursan arkadaşa kendi tecrübelerimi anlattığımı hatta gidip kendinin deneyip almasının daha doğru olacağını söledim. Millete laf sallayıp kendimi bilge göstermeye çalışmadım. Hayırlı akşamalar canım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,595
Üyeler
142,760
Son üye
kaganbrn
Top Bottom