Neler Yeni

82.245₺ 7800x3d RTX 4070 Ti Super

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Sercan GÖKALP
Hocam eksikleriniz var.
1. Ramler cl36
2. Kasa yok
3. Anakart iyi değil (wifi yok,2 ram slotu var)
F/P ci tayfa nasıl kudurmuş gördün mü 😂😂😂 bayılıyorum bunlara ya bunların kafa yapısına göre f/p olmayan bir ürün alınmamalı. Arkadaşlar tekrar ediyorum keyfime göre alıyorum boş yapmayın 😂

buEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Emre Tire
F/P ci tayfa nasıl kudurmuş gördün mü 😂😂😂 bayılıyorum bunlara ya bunların kafa yapısına göre f/p olmayan bir ürün alınmamalı. Arkadaşlar tekrar ediyorum keyfime göre alıyorum boş yapmayın 😂
Ekran kartını "galax" görmedikleri zaman otomatikman kötülüyolar. Cl36 farketmez... 2 slot ram yeter... kasa güzel gözükmesede olur... Tüm rgblerimi mystic lightdan yönetmesemde olur... Gibi detaylara takılmadıkları için 8klık bu farklara enayi damgası yiyiyoruz maalesef.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Fpci tayfa kudurmuş derken? enayi olan sizsiniz sırf marka adında MSI yazdığı ve soğutması 2 3 derece daha iyi olduğu için enaysisiniz evet kuduranda sizsiniz bence her alınan ürün fp olmalı devir fakirlik devri dolar olmuş 32 o 82k paraya çok kral 4080 süper toplanırdı hiç kendinizi avutmayin PC hocasının galax 4080 süper videosunu izlersen pişman olursun muhtemelen
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekran kartını "galax" görmedikleri zaman otomatikman kötülüyolar. Cl36 farketmez... 2 slot ram yeter... kasa güzel gözükmesede olur... Tüm rgblerimi mystic lightdan yönetmesemde olur... Gibi detaylara takılmadıkları için 8klık bu farklara enayi damgası yiyiyoruz maalesef.
Kardeşim kendini avutma 20k para boşa vermişsin

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
Sercan GÖKALP
Şu son alıntı yapan elemanı görüyorsun dimi nasıl çıldırmış 😂 kendisinin eğitim ve ahlak seviyesi tanımadığı insanlara direkt " enayi " diye hitap edecek düşük olduğundan kendisini ciddiye alıp cevap bile vermiyorum. Ben MSI SÜPRİM X modelinden başka ekran kartı kullanmayacağım çünkü önceden çok sorun yaşadım diğer marka ve modellerde, tabi isteyen istediğini alır ama başkası senin tercih edeceğini etmediği zaman " enayi " demek kişinim karakter kalitesini zaten ortaya döküyor 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaş devir fakir devri demiş şimdi anladım bunun derdi ne 😂 valla biz çalışıp kazanıp alıyoruz, çalışıp kazanıp alana da " enayi " değil " hayrını görsün " diyoruz

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
917,085
Üyeler
142,216
Son üye
learusx
Top Bottom