Neler Yeni

Bilgisayarım ne kadar eder? Ve sistem önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,094
İsim
a l p e r
knkm düzensizden kastın nedir acaba çünkü bende sistemimi para oldukça upgrade ediyorum 16gb ram aldım sonra m2 ssd aldım sonra kule tipi soğutucu aldım sonra r5 5600 aldım ardından 8gb ram daha aldım şimdi ekran kartı için hazılanıyorum yazın bir iki ay çalışıp güzel bir ekran kartı takacağım şimdi rx590 var
kanka resimdeki gibi bak. bende herseyi oyle tek tek aldim senin gibi rastgele. hdd koyma yeri yok sogutucu yuzunden cam takamiyorum psu kasaya uymadigi icin vidasiz duruyor. yani soyle derli toplu bi sistem istiyorum

Ekler

• IMG_1058.jpeg
    IMG_1058.jpeg
    628.9 KB · Hit: 16

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
954
İsim
umut şahin
kanka resimdeki gibi bak. bende herseyi oyle tek tek aldim senin gibi rastgele. hdd koyma yeri yok sogutucu yuzunden cam takamiyorum psu kasaya uymadigi icin vidasiz duruyor. yani soyle derli toplu bi sistem istiyorum
anladım knkm ben soğutucuyu aldığımda kasanın iç ölçüsüne göre aldım arada 2mm ya var ya yok hdd yeri psu coverin yanında olması lazım yani ön fanların arkasında altta haznesi var

Requen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bayram Erol
Instagram
instagram.com/bayram.erl
Steam
https://steamcommunity.com/id/bayramerool/
Facebook
bayramerool
Twitter
bayrameroll
yani 20k ya alacağın sistem r5 5600 rx6600-3060 biraz eklersen 4060 olacaktır sıfır düşünüyorsan. Ekran kartını satıp 10k upgrade daha mantıklı olacaktır fikrimce.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sefa
Bu sinerjideki sisteme işlemci soğutucu almak gerekiyor demi stok soğutucu yok sanırım

Top Bottom