Neler Yeni

Yardım Bu modemi aldım iyi midir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iyi merak etme.

Elinizde w9970 gibi de olsa, vdsl destekli bir modem var mıydı hiç?

Teşekkür ederim arkadaşlar, şu an modemi kullanıyorum ancak çok sık kopma yaşıyorum. Kopmanın sebebi internet altyapımdan kaynaklı değil bu arada, önceki evimde de aynı problemi modem kaynaklı kısada olsa yaşıyordum. Ayrıca çekim gücü biraz zayıf gibi modemin, bu sebeple değiştirdim. Bakalım umarım memnun kalırım.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,228
İsim
Semih Boran
Teşekkür ederim arkadaşlar, şu an modemi kullanıyorum ancak çok sık kopma yaşıyorum. Kopmanın sebebi internet altyapımdan kaynaklı değil bu arada, önceki evimde de aynı problemi modem kaynaklı kısada olsa yaşıyordum. Ayrıca çekim gücü biraz zayıf gibi modemin, bu sebeple değiştirdim. Bakalım umarım memnun kalırım.

Üzgünüm ama berbat. Sizin sorununuzun çözümü bu değil. Router almaktı. İade edin lütfen. Mercusys MR60x alın ve modeminize bağlayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
Üzgünüm ama berbat. Sizin sorununuzun çözümü bu değil. Router almaktı. İade edin lütfen. Mercusys MR60x alın ve modeminize bağlayın.
Router zaten var. Ben size başka bir şeyden bahsediyorum. Kendi elimdeki modemi özellikle kopma sorunundan dolayı artık kullanamayacağımdan söz ediyorum. Modeme genel olarak berbat diyorsanız saygı duyuyorum, yorumlarına güvenip aldım.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,228
İsim
Semih Boran
Router zaten var. Ben size başka bir şeyden bahsediyorum. Kendi elimdeki modemi özellikle kopma sorunundan dolayı artık kullanamayacağımdan söz ediyorum. Modeme genel olarak berbat diyorsanız saygı duyuyorum, yorumlarına güvenip aldım.
DSL mi kesiliyor? Öyleyse bir şey diyemem. Ben Wi-Fi olarak anladım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
DSL mi kesiliyor? Öyleyse bir şey diyemem. Ben Wi-Fi olarak anladım.
Evet interneti kesiyor, kablolarımda vs. de bir problem yok hocam. Arkadaşın kullandığı modem taşınma süreçlerinde boşa düşmüştü, onu kendi evimde kurdum test ettim. Hiç sorun yaşamadım. Modemi değiştirmek zorundayım yani. Bu gözle bakarsak benim yeni sipariş ettiğim modemi nasıl değerlendirirsiniz? Bütçem o kadardı söylediğim gibi. Genel olarak yorumları olumlu ve internetteki incelemeleri de o yönde gibi.

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,228
İsim
Semih Boran
Evet interneti kesiyor, kablolarımda vs. de bir problem yok hocam. Arkadaşın kullandığı modem taşınma süreçlerinde boşa düşmüştü, onu kendi evimde kurdum test ettim. Hiç sorun yaşamadım. Modemi değiştirmek zorundayım yani. Bu gözle bakarsak benim yeni sipariş ettiğim modemi nasıl değerlendirirsiniz? Bütçem o kadardı söylediğim gibi.
wifi 5 ya da 6 destekli bir yönlendirici yani routerınız var ise sorun değil onu almanız. O zaman kullanabilirsiniz. Sonuçta eve internet gelmesi için kullanılmış olacak sadece.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,633
Üyeler
145,220
Son üye
unbeleuchtt
Top Bottom