Neler Yeni

Daredevil , The Punisher ve The Defenders izleme sırası

Ali Can

80+
Daredevil'in ilk sezonunu izlemiştim. 2. Sezona geçtiğimde Punisher'i gördüm. Punisher'ın fragmanını izledim. Ve fragmanda Daredevildeki kadını gördüm. Dedimki bunun izleme sırası nasıl. Ama googleda içerikler o kadar karışık ki. Her biri farklı bir sıra söylüyor. Bana bu dizilerin sezon sezon izleme sırasını söyleyebilecek var mı ? Teşekkürler

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Sırasıyla Daredevil, The Punisher, Marvel's The Defenders şeklinde. Aralarda da bir sürü film var onları da izlemek istersen sayabilirim.

The Punisher :peepokalp:

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Daredevil ilk 2 sezon, Punisher, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, The Defenders, Daredevil 3.sezon
Kalın yazdıklarımı istediğin sırayla izleyebilirsin.

Ali Can

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daredevil ilk 2 sezon, Punisher, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist, The Defenders, Daredevil 3.sezon
Kalın yazdıklarımı istediğin sırayla izleyebilirsin.
Google'yi sorgulamasam , The Punisher ilk , ardından Daredevil izlencek sanmıştım. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sırasıyla Daredevil, The Punisher, Marvel's The Defenders şeklinde. Aralarda da bir sürü film var onları da izlemek istersen sayabilirim.

The Punisher :peepokalp:
Teşekkürler

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Google'yi sorgulamasam , The Punisher ilk , ardından Daredevil izlencek sanmıştım. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkürler
Rica ederim. Ben bilmediğim için önce Punisher'ı sonra Daredevil'ı izlemiştim. 😅

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4