Neler Yeni

Evga Rtx 3080 ftw3 Ultra için Psu önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Taha Temur Karaalp
Bütçe
3999
Arkadaşlar merhabalar kendime bir bilgisayar toplamak istedim. Parçaları özenle tek tek seçtim ve zurnanın zırt dediği yere Psu kısmında takılı kaldım. Tüm parçaları elimden gelen en kaliteli ve fiyatı uygun msi parçalar ile topladım. Ekran kartını ise 2. elde hiç kullanılmamış olarak buldum ve güvenli satış ile aldım.

Evga ekran kartımda 3 adet 8pin güç girişi mevcut ve kart 350W güç tüketiyor. 2 adet 8 pin kablo max 300W güç sağladığı için psu seçerken takılı kaldım çükü psu incelemesi uygun fiyatlı olunca incelemeye sahip değil. Sizden isteğim şudur, bana bu ekran kartı ve sistemi besleyebilecek gerçekten uygun fiyatlı bi psu almamda yardımcı olursanız sevinirim.

Diğer kullandığım parçalar :
-Msi MPG B550 Gaming Plus atx anakart
-R5 5600x işlemci Tray
-Msi mag coreliquid 240mm Argb sıvı soğutma
-Msi mag 100R Argb Atx kasa
-Nox Rgb Aura black 2x8 Ram

Ortalama olarak 750w Yeter gibi geldi ama seçimi size bıraktım 850W da alabilirim tek kriterim fiyatın gerçekten uygun olması. Yardımlarınızı bekliyorum

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhabalar kendime bir bilgisayar toplamak istedim. Parçaları özenle tek tek seçtim ve zurnanın zırt dediği yere Psu kısmında takılı kaldım. Tüm parçaları elimden gelen en kaliteli ve fiyatı uygun msi parçalar ile topladım. Ekran kartını ise 2. elde hiç kullanılmamış olarak buldum ve güvenli satış ile aldım.

Evga ekran kartımda 3 adet 8pin güç girişi mevcut ve kart 350W güç tüketiyor. 2 adet 8 pin kablo max 300W güç sağladığı için psu seçerken takılı kaldım çükü psu incelemesi uygun fiyatlı olunca incelemeye sahip değil. Sizden isteğim şudur, bana bu ekran kartı ve sistemi besleyebilecek gerçekten uygun fiyatlı bi psu almamda yardımcı olursanız sevinirim.

Diğer kullandığım parçalar :
-Msi MPG B550 Gaming Plus atx anakart
-R5 5600x işlemci Tray
-Msi mag coreliquid 240mm Argb sıvı soğutma
-Msi mag 100R Argb Atx kasa
-Nox Rgb Aura black 2x8 Ram

Ortalama olarak 750w Yeter gibi geldi ama seçimi size bıraktım 850W da alabilirim tek kriterim fiyatın gerçekten uygun olması. Yardımlarınızı bekliyorum
Hocam konuyla alakasız fakat bu sistemi 2'da kullanacaksınız değil mi?

Bu arada sorunuzun cevabı:

Yetecektir, işinizi sağlama almak istersenizde:

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Taha Temur Karaalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam konuyla alakasız fakat bu sistemi 2'da kullanacaksınız değil mi?

Bu arada sorunuzun cevabı:

Yetecektir, işinizi sağlama almak istersenizde:

Hocam ilk paylaştığınız Psu 3 adet ayrı kanaldan 8 pin güç desteği sunuyor mu? Gördüğüm kadarıyla 2 adet çoğaltılmış PCI-E ve 1 adet Çoğaltılmış Cpu girişine sahip.
Ayrıca 2K da mı kullanacaksın demek istediniz sanırım, evet 2K da kullanacağım. İşlemciden kaynaklı sorduğunuzu tahmin ediyorum.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam ilk paylaştığınız Psu 3 adet ayrı kanaldan 8 pin güç desteği sunuyor mu?
Ayrıca 2K da mı kullanacaksın demek istediniz sanırım, evet 2K da kullanacağım. İşlemciden kaynaklı sorduğunuzu tahmin ediyorum.
Evet hocam işlemci'den kaynaklı sordum. Hocam baktım da, attığım 750W PSU parasını pek haketmiyor. Bunasa göz atabilirsiniz:
3080 için yeterli olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Taha Temur Karaalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet hocam işlemci'den kaynaklı sordum. Hocam baktım da, attığım 750W PSU parasını pek haketmiyor. Bunasa göz atabilirsiniz:
3080 için yeterli olur.
Bu Psu'yu satın almıştım fakat kargo çıkmadan iptal ettim yeterli güç girişine sahip olmadığı için maalesef.

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,502
Üyeler
142,740
Son üye