Neler Yeni

ORJİNAL Thermal Grizzly Kryonaut nereden temin edilebilir?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Yusuf
Herkese iyi forumlar; ryzen 5600 3060ti'lı sistemim var, sistemimi termal bakımını yaptıktan sonra satıp yerine rtx 4000 serisi sisteme geçmeyi düşünüyorum. satmadan önce malum önümüz yaz alan kişide termal macun arayışına girmemesi ve kısmetse diğer sistemimnde kullanmak için thermal grizzly kryonaut veya hydronaut termal macun satın almayı düşünüyorum. hali hazırda orjinal mx-4 kullanıcısıyım ve thermal grizzyle geçmek istiyorum. fakat malumunuz soğutma ve termal macunda piyasada fake'den bol bişey yok. ben bu orjinal thermal grizzly nereden temin edebilir. alan bilen duyan kullanan var mıdır?

Son düzenleme:

halitxct

80+ Silver
Herkese iyi forumlar; ryzen 5600 3060ti'lı sistemim var, sistemimi termal bakımını yaptıktan sonra satıp yerine rtx 4000 serisi sisteme geçmeyi düşünüyorum. satmadan önce malum önümüz yaz alan kişide termal macun arayışına girmemesi ve kısmetse diğer sistemimnde kullanmak için thermal grizzly kryonaut veya hydronaut termal macun satın almayı düşünüyorum. hali hazırda orjinal mx-4 kullanıcısıyım ve thermal grizzyle geçmek istiyorum. fakat malumunuz soğutma ve termal macunda piyasada fake'den bol bişey yok. ben bu orjinal thermal grizzly nereden temin edebilir. alan bilen duyan kullanan var mıdır?
Sabah konuyu acsan daha iyi olurdu bende almayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,376
İsim
Yusuf
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sabah konuyu acsan daha iyi olurdu bende almayı düşünüyorum
hea uplarız ya sıkıntı yok :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Thermal Grizzly - Kryonaut Termal Macun - Bilgisayar ve Konsollardaki tüm İşlemcileri, Grafik Kartlarını ve ısı Alıcıları Soğutmak İçin (1 gram) https://www.amazon.com.tr/dp/B011F7W3LU?ref_=cm_sw_r_apann_dp_X1R668FW8KRSPRRZEBFV
Ben hydronaut almıştım orjinaldi.
memnun musun bro uzun süre kullanım imkanın oldu mu herhangi bir ısı artışı gördün mü? çoğu kişi sahte macunlarda ilk başlarda aaa çok güzel soğutuyor baksana 32 derece boşta derken 1-2 ay geçtikten sonra yav bu işlemci niye boşta 42lerde geziyor sahte macun mu acaba uzun ömürlü değilmiş durumları yaşanıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
hea uplarız ya sıkıntı yok :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

memnun musun bro uzun süre kullanım imkanın oldu mu herhangi bir ısı artışı gördün mü? çoğu kişi sahte macunlarda ilk başlarda aaa çok güzel soğutuyor baksana 32 derece boşta derken 1-2 ay geçtikten sonra yav bu işlemci niye boşta 42lerde geziyor sahte macun mu acaba uzun ömürlü değilmiş durumları yaşanıyor.
ben memnum daha sorun yaşamadım.

Top Bottom