Neler Yeni

ROBOT SÜPÜRGE ALACAĞIM BÜTÇE 12K

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Ömür AYCIL

Moonlighter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
565
İsim
Ahmet
s10+ hala güncel bir ürün alabilirsin
Ben aldım hocam bu konuşmalarımızdan sonra lakin kaç aydır kullanıyorum bir sorunumuz var mob ve süpürme işlemlerini yaparken haritada halıyı işaretlediğiniz alanlarda malesef ki hiç bir şekilde temizlik yapmıyor. Bu sorun yazılımsal bir sorun ve kaç ay oldu hala düzeltmiyorlar. Mob yaparken ya halınıza moblayacak yada saçma sapan bir işlem oluyor. Forumlarda baktım herkes aynı konudan müzdarip. Halının üstüne çıkınca mob motorunu durdurmak nasıl bir zorluk olabilir ki onlar için anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Reis şuan bir önerin varmı
Mob yapacaksanız ve evinizde halı varsa s10+ önermem alalı 7 ayı geçmiş sanırım hala halıda mobu durdur özelliği gelmedi direk mob takılı ise ve haritada halınız seçili ise orayı hiç temizlemeyip yoluan devam ediyor sanki orası bir duvar veya bir cisimmiş gibi. O yüzden mobları söküp tekrardan süpürme yaptırıyorsunuz.

The Semih

80+ Silver
Arkadaşlar anneme robot süpürge alacağım ama ben hep bunun hype shit olduğunu düşündüm bundan dolayı annemi oyaladım uzun zamandır lakin kadın çok istiyor kıramadım alayım bir tane diyorum. Çevresinde kullanan arkadaşları memnunlarmış baya 12k kadar para ayırmayı düşündüm ama olurda 2-3k üstünü de zorlayabilirim epik farklar var ise.
Dikkat et robot süpürgeler ev kadınlarını tembelleştiriyormuş :D zaten teknolojinin amacı bu.

Hasan enes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Hasan enes
Ben aldım hocam bu konuşmalarımızdan sonra lakin kaç aydır kullanıyorum bir sorunumuz var mob ve süpürme işlemlerini yaparken haritada halıyı işaretlediğiniz alanlarda malesef ki hiç bir şekilde temizlik yapmıyor. Bu sorun yazılımsal bir sorun ve kaç ay oldu hala düzeltmiyorlar. Mob yaparken ya halınıza moblayacak yada saçma sapan bir işlem oluyor. Forumlarda baktım herkes aynı konudan müzdarip. Halının üstüne çıkınca mob motorunu durdurmak nasıl bir zorluk olabilir ki onlar için anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mob yapacaksanız ve evinizde halı varsa s10+ önermem alalı 7 ayı geçmiş sanırım hala halıda mobu durdur özelliği gelmedi direk mob takılı ise ve haritada halınız seçili ise orayı hiç temizlemeyip yoluan devam ediyor sanki orası bir duvar veya bir cisimmiş gibi. O yüzden mobları söküp tekrardan süpürme yaptırıyorsunuz.
Knk ne önerirsin bu bütçeye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,731
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500
Top Bottom