Neler Yeni

SAMSUNG QE 75Q80C QLED 4K TV | 50K YA ALINIR MI?

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Asaf Fiso
hocam ben teşhir almanı tavsiye ederim ama bu büyük bir karar sırf ben dedim diye de dinleme yani . biz sıfırı 70,80k lık televizyonu teknosadan teşhir 35k ya almıştık ve o şekilde samsung garantisi de oluyordu , hiç sıkıntısız bikaç ay kullandık sonra ekranda bi sıkıntı olmuştu teknik servis çağırdık ekran değiştirdiler teşhir oldu sana sıfır. bizimkinin modeli 65qn70c olması lazım ama tam hatırlamıyorum emin değilim

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Kutlu
hocam ben teşhir almanı tavsiye ederim ama bu büyük bir karar sırf ben dedim diye de dinleme yani . biz sıfırı 70,80k lık televizyonu teknosadan teşhir 35k ya almıştık ve o şekilde samsung garantisi de oluyordu , hiç sıkıntısız bikaç ay kullandık sonra ekranda bi sıkıntı olmuştu teknik servis çağırdık ekran değiştirdiler teşhir oldu sana sıfır. bizimkinin modeli 65qn70c olması lazım ama tam hatırlamıyorum emin değilim
Bunun teşhiri yok fiyatıda çok iyi geldi bana yani teşhir de pek sevmiyorum bi sorayım dedim o yüzden

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Kutlu
12 taksite fiyatının %24'ü kadar hayat sigortası yapıyorlarmış. sizde öylemi aldınız? Çünkü faizsiz böyle oluyor dedi onun dışında yok dedi
Fibabankın vatan ile anlaşması varmış galiba ödeme işini peder yaptığı için detaylı bilgim yok ama faiz felan olmadı

fthckmk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
M. fatih çakmak
Instagram
_fatihcakmak_
Fibabankın vatan ile anlaşması varmış galiba ödeme işini peder yaptığı için detaylı bilgim yok ama faiz felan olmadı
muhtemeln sizede aynı ödemeyi yansıtmıslardır. ama yinede iyi fiyat 60 bine 12 taksit güzel

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
537
İsim
Aziz
Hayırlı olsun. Güzel TV.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular