Neler Yeni

Witcher 3 denen Oyunun Kötü Olması

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Arda doğan
Cyberpunk2077 yide öneririm cdpr'ın hikaye anlatımını zaten w3 ten dolayı biliyorsun gerek main story olsun gerek side questler olsun eğlenerek oynadım karakter kasma mantığı gayet güzel oynayış tarzını kendiniz belirleyebildiğinizdende daha zevk alabilirsin gerek netrunner olup 8-10 kişiyi aynı anda hackleyip gizlilik şeklinde gidebilirsin yada solo tarzında oynayıp sandevistan + katanayla milletin kelleyi uçurabilirsin aşağıya dünyasıyla ilgili çektiğim birkaç fotoğrafı bırakacağım kendin değerlendirsen daha iyi olur derim (En sona en sevdiğim iki aracımı koydum)
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Güzel Sevdim Tam İstediğim Vahşet Ve Teknolojiyi Bir Arada Tutan Kıvamda Bir Oyun

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,292
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Güzel Sevdim Tam İstediğim Vahşet Ve Teknolojiyi Bir Arada Tutan Kıvamda Bir Oyun
Oyunda deli dehşet tüketilebilir içerik var ben 2. defa başladım ki geçen sefer gitmediğim diyalogları bulamadığım silahları falan araştırıp yapıyorum üçüncüye başlayacağım zamanda bambaşka bi rota deneyeceğim :D ayrıca phantom liberty dlcsi oyuna ekstradan bi 20 saat ekliyordur muhtemelen

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Arda doğan
Oyunda deli dehşet tüketilebilir içerik var ben 2. defa başladım ki geçen sefer gitmediğim diyalogları bulamadığım silahları falan araştırıp yapıyorum üçüncüye başlayacağım zamanda bambaşka bi rota deneyeceğim :D ayrıca phantom liberty dlcsi oyuna ekstradan bi 20 saat ekliyordur muhtemelen
Aynısını Dying Light 2 yi yeniden oynayıp yapsammı diye düşünüyorum Yeni Güncelleme Geldiya

.EXE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
259
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
No Text
Ülkenin yarısı CSGO oynuyor, Hala oyunlara kötü bilmem ne diye eleştiriyoruz. 2015 Çıkışlı bir oyunu neden 9 sene sonra kötülersin. 9 Sene önce muhtemelen bu oyunu kaldıracak bir bilgisayarın bile yoktu :(

asmarena6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Berk Era
derdi o değilki aaa ama lütfen.. Witcher 100 kişiden 95 inin sevdiği bi oyun. böyle bi başlık açarsa 100 kişiden 95 inin sevdiği bir oyuna laf atarak dikkat çekebilirsin. bu sayede bi hype yakalarsın kendini tatmin edersin falan filan. Amaç oyun falan yorumlamak değil. Aynısını RDR2 içinde yapan bi kitle var GTA5 içinde. :) :kekw:
EVET

11 sayfa yazı olmuş ve adam amacına ulaşmış. :D

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,791
İsim
Oğuz
Elden Ring ne alaka kanka oyundan anlayabilmek için illa Elden Ring oynayabilmek mi lazım ?
Öyle bir cümle mi kurmuşum?
Diyalog çok diyor Witcher 3 sevmiyor.
Tempo yavaş diyor RDR2 sevmiyor.
Kafa yoramam diyor Elden Ring sevmiyor.
Geriye ne oyun kalıyor? Ayrıca evet yazdığına katılıyorum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,639
Üyeler
145,223
Son üye
ArviiS
Top Bottom