Neler Yeni

45kya kadar laptop önerisi

burak''

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak
45k ya bunu alırım dediğiniz bi laptop varsa atabilir misiniz? En az 4060 ve i7 13. Nesil olsun

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
45K vermişken RTX 4070 laptop alayım dersen sadece victus var:

Ben victus kullanıyorum, asla alınmaz denicek bir laptop değil ama eksileri var tabii ekran kalitesi, işlemci limit falan gibi (İntel işlemcilerde daha sıkıntı limit yoksa AMD de gene iyi performansı)

RTX 4060 olarak iyi bir model ve kombin olarakta:

burak''

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Victus hem ekran hem de malzeme kalitesi sebebiyle 45k civarında alasım gelmiyor. Yazılım öncelikli ama oyun da oynarım 4060 yeter gibi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Victus hem ekran hem de malzeme kalitesi sebebiyle 45k civarında alasım gelmiyor. Yazılım öncelikli ama oyun da oynarım 4060 yeter gibi

O halde lenovoyu öneririm.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Victus'tan kurtulamazsın hocam, 23k'dan 70k'ya kadar Victus var, hep önerilir :D

Wolfteam

80+
leptop alınırda öyle lüks bir şey alınmaz en iyisini alayım dersin 5 yıl götürür bir baktın oyunlar kasmaya başladı

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
leptop alınırda öyle lüks bir şey alınmaz en iyisini alayım dersin 5 yıl götürür bir baktın oyunlar kasmaya başladı
Hocam bu i9 13900HX-RTX4080 olan bir laptop için de geçerli mi?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam bu i9 13900HX-RTX4080 olan bir laptop için de geçerli mi?

Günümüz optimizasyon ve sıkıntılarında 4080 laptop için (içindeki zaten 4070 yada 4070 Ti GPU su) 5 yıl bile iyi bir süre bence. Artık pek uzun gitmiyor donanımlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide victus için yani 45K bütçede 4060 yerine 4070 istersen tek seçenek o.

Yine diğer modellerdede monster ve casperdan sonra en uygun fiyata gelen victus yani fiyat performans alet.

Her bütçeye önermeyiz daha iyi modeller var elbet ama işte kısıtlı bütçede en iyi donanımı victus sağlıyor genelde.

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Günümüz optimizasyon ve sıkıntılarında 4080 laptop için (içindeki zaten 4070 yada 4070 Ti GPU su) 5 yıl bile iyi bir süre bence. Artık pek uzun gitmiyor donanımlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide victus için yani 45K bütçede 4060 yerine 4070 istersen tek seçenek o.

Yine diğer modellerdede monster ve casperdan sonra en uygun fiyata gelen victus yani fiyat performans alet.

Her bütçeye önermeyiz daha iyi modeller var elbet ama işte kısıtlı bütçede en iyi donanımı victus sağlıyor genelde.
Hocam doğru, ben de bir laptop arıyorum, bulamadım bir türlü en sonunda vazgeçtim.

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Hocam doğru, ben de bir laptop arıyorum, bulamadım bir türlü en sonunda vazgeçtim.

Ben açıkcası eskisi gibi profesyonel seviyede Video - grafik işleri yapmadığım için, bıraktığım için. Laptopta IPS olsun en ölüsüne okeyim diyerek ekrana takılmadım çünkü IPS in ölüsü TN ve VA dan çok daha iyi, TN monitör kullandım şuan hali hazırda iyi bir IPS aoc monitörümde var yani karşılaştırınca evet sayılarda kağıt üstünde ciddi anlamda victus ekranı kötü. Ama monitör ile yan yana koyunca gayet okey diyorum oyun ve video konusunda.

Zaten artık oyun oynayıp dizi film video izlediğimden bu alette kasa ekran kalitesinden çok verdiğim para karşılığı aldığım donanım ve soğutma performansına bakar oldum bundan dolayı victus 16 iyi bir seçim oldu.

Top Bottom