Neler Yeni

Yardım Warframe'den para kazanılır mı ?

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
kaan-şahin
Demin arkadaşlarla oyun oynamak için konu açmıştım yine oyun ararken gördük de arkadaş marketplace'i var dedi diğeri de gerçek paraya çevriliyor mu falan diye sordu bende merak ettim oyunu oynayanlar bir cevap verebilir mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yasin Sarıca
Oyundan elde ettiğin itemleri oyun içi platinum olarak satabiliyorsun ama gerçek paraya dönüştürebileceğini düşünmüyorum

Hanaz

80+ Silver
Demin arkadaşlarla oyun oynamak için konu açmıştım yine oyun ararken gördük de arkadaş marketplace'i var dedi diğeri de gerçek paraya çevriliyor mu falan diye sordu bende merak ettim oyunu oynayanlar bir cevap verebilir mi ?
Tf2 gibi uğraşırsan. Bide ticari zeka

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr
maalesef oyunu oynarken çok eğlenirsin ancak marketplace olduğundan kimse gerçek parayla senden almaya gelmez herkes plat üzerinden alıcaktır

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
kaan-şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maalesef oyunu oynarken çok eğlenirsin ancak marketplace olduğundan kimse gerçek parayla senden almaya gelmez herkes plat üzerinden alıcaktır
Hocam oyun çok karışık mı birde onu sorayım madem, eğlenirsiniz falan demişsiniz önceden baya oynamışsınızdır herhalde.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam oyun çok karışık mı birde onu sorayım madem, eğlenirsiniz falan demişsiniz önceden baya oynamışsınızdır herhalde.
Oyun baya karışık ilk başta rehberleri falan izlemen lazım ama öğrendikte aldığın zevkte artıyor iyi de build yaparsan eğer akar gidersin hikayesi online oyun için baya güzel diyebilirim bende bi 200-250 saat falan anca oynamışımdır

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
kaan-şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun baya karışık ilk başta rehberleri falan izlemen lazım ama öğrendikte aldığın zevkte artıyor iyi de build yaparsan eğer akar gidersin hikayesi online oyun için baya güzel diyebilirim bende bi 200-250 saat falan anca oynamışımdır
Destiny gibi önden ücretsiz vibe'ı verip sonradan dlcye yönlendiriyor mu

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Destiny gibi önden ücretsiz vibe'ı verip sonradan dlcye yönlendiriyor mu
yok dlc yönlendirme yok ancak warframe yaparken prime warframeler yapıyorsun onlarda ya relic açıp blueprintleri toplayacaksın yada warframe market üzerinden satın alacaksın platla. oranında kendine göre bir piyasası var tabi relicten çıkanları ister satıp plat kasarsın yada %75 gibi indirim geldiğinde plat çekersin alır yaparsın

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ömer taha
Ben 4-5 yil once oynamistim, bir aralar kafaya da takmistim ama ozamanlar pvp dinamikleri les gibiydi, oyunun mekaniklerinden oturu savasmak veya zevk almak imkansizdi. Su siralar durum ne bilmiyorum ama oyun gercekten eglenceli, gelistirici ve surekli yeni hedefler koyan bi oyun. Fakat online bi oyunda insan kendini gelistirdikce denemek istiyor ama sonuc sifir. Mal gibi hissediyosun kendini, bosa kurek salladigini dusundugun anlar cok oluyor. Gorevleri arkadas ortaminla yapmak falan iyi hos ama dedigim gibi. Ayrica kendini yalniz hissettigin zamanlar da cok fazla oluyor. Tabi dedigim gibi bu durumlar degismis olabilir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,291
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Örneğin benim oyunda şuanki halim bu durumda sağdaki karakter Gauss Prime hız odaklı bi warframe soldakide hikayeyle açılan bi karakter spoiler vermemek için olayını anlatmayacağım
1713042220838.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben 4-5 yil once oynamistim, bir aralar kafaya da takmistim ama ozamanlar pvp dinamikleri les gibiydi, oyunun mekaniklerinden oturu savasmak veya zevk almak imkansizdi. Su siralar durum ne bilmiyorum ama oyun gercekten eglenceli, gelistirici ve surekli yeni hedefler koyan bi oyun. Fakat online bi oyunda insan kendini gelistirdikce denemek istiyor ama sonuc sifir. Mal gibi hissediyosun kendini, bosa kurek salladigini dusundugun anlar cok oluyor. Gorevleri arkadas ortaminla yapmak falan iyi hos ama dedigim gibi. Ayrica kendini yalniz hissettigin zamanlar da cok fazla oluyor. Tabi dedigim gibi bu durumlar degismis olabilir.
Oyunun genel yapısı hala aynı ancak pvp dinamikleri eskiye kıyasla daha akıcı halde şuanda 2020-2021 de başlamıştım bende bir süre bilgisayar yokken falan bırakmıştım 1-2 ay önce geri döndüm bende

Oldw1n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ömer taha
Örneğin benim oyunda şuanki halim bu durumda sağdaki karakter Gauss Prime hız odaklı bi warframe soldakide hikayeyle açılan bi karakter spoiler vermemek için olayını anlatmayacağım
Alıntıyı görüntüle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunun genel yapısı hala aynı ancak pvp dinamikleri eskiye kıyasla daha akıcı halde şuanda 2020-2021 de başlamıştım bende bir süre bilgisayar yokken falan bırakmıştım 1-2 ay önce geri döndüm bende
Valla kanka eger duzelme varsa oynanmaya deger. Bizden gecti biraz. Yaş otuz, coluk cocuj derken daha fazla hakeden oyunlarla daha fazla zaman gecirmeye calisiyorum 😁

deekk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Esen
10k plat var kazanılıyo olsa ben kazanırdım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular