Neler Yeni

Gamermarkt hesap geri çekme yardım.

arhan1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arhan Dikan
Merhaba valorant hesabımı 2022 de maddi sebeplerden ötürü sattım. durumum yeni düzeldi bende geri almak istedim önce hesabı valorant statsdan inceleim ve ben sattıktan 1 ay sonra 1 kere bile oyuna girilmediğini gördüm en son maç attığı 10 15 kişiyi ekledim ve dönenlerden dcsini buldum çocuğa durumu anlattım o da tamam sen oyna işgücden artık oynamıyorum paraya da gerek yok bende ısrar ettim bedava geri almam diye ve 1000 tl fiyat biçti 1409 tl ye satmıştım bende attım bundan yaklaşık 2 hafta sonra gamermarkt üzerinden hesabım geri alındı talebi açmış 3580 tl (sebenini ve neyin ne kadar eklendiğini öğrenmek istediğimde bilgi paylaşamayız diyorlar) istiyor gamermarkt bunu ödeyebilecek imkanım evet var ama hem hesabın parasını verdim hemde konuşma tarzları beni ayar etti tehdit vari bir halleri vardı sizce ne yapmalıyım parayı ödeyyim mi.Baktığım kadarıyla herkesi tehdit edip korkutup fazla para almaya çalışmışlar yardımcı olursanız sevinirim.

ust-icon.png
Öne Çıkar (0 oy)

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Ali Mert Okuducu
Bence hesabı geri ver geç. 3.5kya daha iyi hesap bulursun bence

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
388
İsim
Ali Mert Okuducu
Hocam bende al sat yapıyorum gamermarktta. Bi kaç yerde okumuştum sadece korkutmak için dava falan diyorlar diye. Siz hesap için para vermişsiniz zaten. Bence kesinlikle ödeme yapmayın.

arhan1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arhan Dikan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende al sat yapıyorum gamermarktta. Bi kaç yerde okumuştum sadece korkutmak için dava falan diyorlar diye. Siz hesap için para vermişsiniz zaten. Bence kesinlikle ödeme yapmayın.
Bende öyle düşünüyorum zaten ödeme yaptım parayı atarken ... nickli hesabın alışı diye açıklama düştüm bilmem işe yarar mı

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Emre
Merhaba valorant hesabımı 2022 de maddi sebeplerden ötürü sattım. durumum yeni düzeldi bende geri almak istedim önce hesabı valorant statsdan inceleim ve ben sattıktan 1 ay sonra 1 kere bile oyuna girilmediğini gördüm en son maç attığı 10 15 kişiyi ekledim ve dönenlerden dcsini buldum çocuğa durumu anlattım o da tamam sen oyna işgücden artık oynamıyorum paraya da gerek yok bende ısrar ettim bedava geri almam diye ve 1000 TL fiyat biçti 1409 TL ye satmıştım bende attım bundan yaklaşık 2 hafta sonra gamermarkt üzerinden hesabım geri alındı talebi açmış 3580 TL (sebenini ve neyin ne kadar eklendiğini öğrenmek istediğimde bilgi paylaşamayız diyorlar) istiyor gamermarkt bunu ödeyebilecek imkanım evet var ama hem hesabın parasını verdim hemde konuşma tarzları beni ayar etti tehdit vari bir halleri vardı sizce ne yapmalıyım parayı ödeyyim mi.Baktığım kadarıyla herkesi tehdit edip korkutup fazla para almaya çalışmışlar yardımcı olursanız sevinirim.

ust-icon.png
Öne Çıkar (0 oy)
Keşke hesabı geri satın alırken, gamemarketten ilan koymasını isteseydiniz

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,917
İsim
Emir
Discord konuşmaları duruyorsa (hesabı sattığına dair)dava açsalarda kaybetmezsin

arhan1234

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arhan Dikan
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,123