Neler Yeni

Galaxy buds fe kulaklığımı düşürdüm

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
İbrahim
Arkadaşlar 2 3 gündür kulaklığımı bulamıyordum evdedir diye uğraşmadim sonra aklıma cihazı bul özelliği geldi ve 1 km'lik uzaklıkta bir adreste olduğunu gösterdi . Büyük ihtimalle okulda ya da otobüste düşürdüm o yüzden 2 okuldan birinde okuyor kulaklığımı alan kişi. Yarın okula gitmeyip hangi okula nerelere götürdüğünü bakacağım umarım düzgün birisidir ters bir durum yapmaz . Ya kulaklık bende değil derse ne yapacağım? Konumu okuldayken mi gidip bulsam yoksa eve gittiği zaman mı yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum. Kulaklığı telefonla beraber almıştım taksidini hala ödüyorum

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Şuan kimin elinde bilmiyorum tam daireyi gösteriyor ve kayip modu diye birsey var tıklasam acaba kilitleniyor mu
knk bebeyi teke teke düşürmen lazım evine gidip kulaklıkmı isticen xd public mekanda yakalayabilirsen iyi olur ama eğer çalan şahıs oysa taşkınlık çıkarır. 2 3 tane eleman götür yanında laf ederse tenhada dayak yersin

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
İbrahim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knk bebeyi teke teke düşürmen lazım evine gidip kulaklıkmı isticen xd public mekanda yakalayabilirsen iyi olur ama eğer çalan şahıs oysa taşkınlık çıkarır. 2 3 tane eleman götür yanında laf ederse tenhada dayak yersin
Öncelikle kulaklığı nerelere götürüyor ona bakacağım inşallah benim okuldandir babamın haberi olduğu için bulamazsam artık haftasonu gideceğim babamla

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Öncelikle kulaklığı nerelere götürüyor ona bakacağım inşallah benim okuldandir babamın haberi olduğu için bulamazsam artık haftasonu gideceğim babamla
knk konum canlı canlı haraket ediyormu yoksa farklı bişeymi

Top Bottom