Neler Yeni

Yardım GTA V şok silahı ve widowmaker nereden alınır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Rows official
GTA V online da widowmaker aldım fakat mermisini bulamadım nereden alabilirim? Ayrıca şok silahı var onu nereden alabilirim atınca elektrik veriyo adama yere düşüyor.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Selim
GTA V online da widowmaker aldım fakat mermisini bulamadım nereden alabilirim? Ayrıca şok silahı var onu nereden alabilirim atınca elektrik veriyo adama yere düşüyor.
Mermiyi sanki etkileşim menüsünden alabiliyordun. Diğeri için ise https://gtaweb.eu/gtao-map/ls/-/gun-van bu kamyonette satılıyor haftalık mı ne değişiyordu içeriği denk gelince alırsın. Bayadır oynamıyorum net hatırlamıyorum o yüzden.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,935
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bi tane lavuk var kamyonetli ondan alıyorsun kanki mermiyide m deki menüden yenileyebilirsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Rows official
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mermiyi sanki etkileşim menüsünden alabiliyordun. Diğeri için ise https://gtaweb.eu/gtao-map/ls/-/gun-van bu kamyonette satılıyor haftalık mı ne değişiyordu içeriği denk gelince alırsın. Bayadır oynamıyorum net hatırlamıyorum o yüzden.
Tamamdır hocam saol yaptım ordan şok sılahida umarım en kısa sürede gelir
bi tane lavuk var kamyonetli ondan alıyorsun kanki mermiyide m deki menüden yenileyebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

GTA V de cheat engineden kaç m çeksem %100 ban yemem

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,935
İsim
Emre
Discord